VBSS sacensību rezultātu apkopojums 18.03.-24.03.2019.

Pārgauja

                       VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                         18.03. - 24.03.2019
       
                                             BASKETBOLS
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19 S
22.03. Valmiera : Rīga/Jugla 49:87
24.03. Valmiera : Saldus 2 70:58
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U16 S
22.03. Valmiera : Rīga/Jugla 2 25:61
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U15 V
20.03. Rīga/A.Kraukļa VEF : Valmiera 42:72
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U14 V
20.03. Rīga/A.Kraukļa VEF : Valmiera 66:75
Eiropas Jaunatnes basketbola līga (EYBL) U14 zēniem 3.posms
22.03. Valmiera : MUKS Hutnik 52:51
Valmiera : BC Zalgiris 53:52
23.03. Valmiera : BS Spars 61:56
Valmiera : BC Runa 60:39
23.03. Valmiera : Georgia 2005 54:56
                                               FLORBOLS
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U16 zēniem
19.03. Valmiera BSS : KNSS U16 5:0
23.03. FS Masters/Rīga : Valmiera BSS 6:3
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U14 zēniem
21.03. Valmiera BSS : FBK SĀC 3:2
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U13 zēniem
24.03. FK Ogres Vilki : Valmiera BSS 4:5
                                                 HOKEJS
Junioru attīstības hokeja līga
19.03. Valmieras HK : HSR 2002 2:3
21.03. Valmieras HK : Liepājas SSS 1:6
24.03. Zemgale Juniors : Valmieras HK 1:5
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U15 B grupa
24.03. Pērkons : Valmieras HK/BSS 0:26
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U13 A grupa
23.03. Valmieras HK/BSS : JLSS U13 1:0
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U11 B grupa
24.03. Valmieras HK/BSS : Pārdaugava 09 7:6
                                            PELDĒŠANA
Baltijas valstu čempionāts peldēšanā
22. - 23.03. 100m brass Vitauts Jānis Siliņš 2.vieta
200m brass 2.vieta
4x100m kombinētā stafete 2.vieta
400m brīvais stils Dāgs Kristofers Breģis 1.vieta
4x100m brīvais stils 1.vieta
200m brīvais stils 2.vieta
400m brīvais stils 3.vieta
200m uz muguras Kristaps Miķelsons 2.vieta
400m brīvais stils 3.vieta
                                            SKOLU SPORTS
Vidzemes reģiona finālsacensības telpu futbolā A grupas jauniešiem
21.03. Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 1.vieta
Valmieras Viestura vidusskola 2.vieta
                                            ORIENTĒŠANĀS
Eiropas jauniešu čempionāts ziemas orientēšanās ar slēpēm
20. - 24.03. Garā distance Anna Emīlija Suta 26.vieta
Sprints 16.vieta
Vidējā distance 26.vieta
Garā distance Aija Denija Trēziņa 20.vieta
Sprints 23.vieta
Vidējā distance 20.vieta
Pasaules junioru čempionāts ziemas orientēšanās ar slēpēm
20. - 24.03. Garā distance Arta Renāte Rulle 33.vieta
Sprints 33.vieta
Vidējā distance 30.vieta

Drukāt   E-pasta adrese