VBSS sacensību rezultātu apkopojums 19.11.-25.11.2018.

DSC 0117

                                                           BASKETBOLS
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U17, zēnu grupa
23.11. Valmiera U-17V : BJBS Rīga U-17V 115:48
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19, zēnu grupa
23.11. Valmiera U-19V : BJBS Rīga U-19V 62:111
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19, meiteņu grupa
19.11. Valmiera U-19S : Ventspils Spars U-19S 87:60
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U16, zēnu grupa
20.11. Valmiera U-16V : Krāslava U-16V 107:55
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U14, zēnu grupa
22.11.  Valmiera U-14V : BS Ogre U-14V 72:49
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U12, zēnu grupa
24.11. Valmiera U-12V : Rīga/Jugla U-12V 41:30
24.11. DSN RO U-12V : Valmiera U-12V 59:41
25.11. BS Ogre U-12V : Valmiera U-12V 32:27
21.11. Valmiera U-12V : BS Rīga/ A.Kraukļa VEF U-12V 31:22
Latvijas jaunatnes basketbola līgas turnīrs U12 meitenēm
24.11. Valmiera U12 : Liepāja U12 30:24
24.11. Ventrspils "Spars" U12 : Valmiera U12 30:38
25.11. Valmiera U12 : BJBS Rīga/Jugla U12 45:23
25.11. Tukums U12 : Valmiera U12 21:22
Latvijas jaunatnes basketbola līgas turnīrs U16 meitenēm
19.11. Valmiera U16 : Ventspils "Spars" U16 61:48
                                                             FLORBOLS
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U13, zēni
23.11.  Rubene/KSS Valmiera BSS 7:8 PS
                                                              HOKEJS
Latvijas bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā
25.11. U15, B grupa  Valmieras HK/BSS : HK Venta 2002/Tukums 5:2
24.11. U13, A grupa Valmieras HK/BSS : LSSS 13:3
25.11. U11, B grupa Valmieras HK/BSS : Venta 2002 13:2
                                                          PELDĒŠANA
Latvijas republikas 29.Novadu kausa izcīņa peldēšanā
23.11. Vitauts Jānis Siliņš 1.vieta (100m brass)
1.vieta (200m brass)
1.vieta (400m kompl.)
23.11. Sindija Siliņa 1.vieta (50m br.st.)
1.vieta (50m tauriņst.)
1.vieta (100m kompl.)
2.vieta (100m tauriņst.)
23.11. Kristiāna Buka 2.vieta (100m kompl.)
2.vieta (400m kompl.)
23.11. Kristofers Dāgs Breģis 1.vieta (200m br.st.)
1.vieta (400m br.st.)
2.vieta (100m br.st.)
23.11. Kristaps Miķelsons 2.vieta (400m br.st.)
3.vieta (100m uz mug.)
23.11. Marks Goldbergs 2.vieta (200m uz mug.)
23.11. Danīls Ņikiforovs 3.vieta (400m kompl.)
23.11. Kārlis Liepiņš 3.vieta (200m br.st.)
23.11. Zelma Mālmane 2.vieta (100m br.st.)
2.vieta (200m br.st.)
2.vieta (400m br.st.)
                                                         SKOLU SPORTS
Valmieras pilsētas un starpnovadu skolēnu sporta spēles florbolā B
grupai (2003.-2004.g.dz.)
  Meitenes Kocēnu pamatskola 1.vieta
Rubenes pamatskola 2.vieta
Mazsalacas vidusskola 3.vieta
Zēni Kocēnu pamatskola 1.vieta
Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 2.vieta
Valmieras Viestura vidusskola 3.vieta

Drukāt   E-pasta adrese