VBSS sacensību rezultātu apkopojums 21.01. - 27.01.2019.

SkoluSports Basketbols Bgrupa 2019 52

                                       VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                                 21.01.2019 - 27.01.2019
       
                                                          BASKETBOLS
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U12 zēniem
26.01. BS Ogre U-12 V : Valmiera U-12 V 46:27
26.01. Valmiera U-12 V : Tukums U-12 V 43:46
27.01. Valmiera U-12 V : DSN RO U-12 V 28:51
27.01. BJBS Rīga/Rīdzene U-12 V : Valmiera U-12 V 43:27
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U12 meitenēm
26.01. Liepāja U-12 : Valmiera U-12 S  26:37
26.01. Ventspils "Spars" U-12 S : Valmiera U-12 S  35:33
27.01. Valmiera U-12 S : BJBS Rīga/TTP 2 U-12 S 48:37
Baltic Boys Basketball League (BBBL) - U13 sabraukums
25.01. Valmiera BSS : Jump Ball 59:33
25.01. Valmiera BSS : Tbilisi Basket Iberi 41:61
26.01. Valmiera BSS : SDJUSOR 9/Kaliningrad 55:35
26.01. Valmiera BSS : KTP 39:51
27.01. Valmiera BSS : IMSS  40:28
European Youth Basketball League (EYBL) - U14 1.grupa, 2.kārta
25.01. Valmiera BSS : BS CSKA 42:59
25.01. Valmiera BSS : BK SNAKES 72:43
26.01. Valmiera BSS : BS Plunge 62:67
26.01. Valmiera BSS : SKM Riteriai 50:75
27.01. Valmiera BSS : EBC Rostock 62:69
                                                             FUTBOLS
"Tulevic Cup" - Vīlande (Igaunija)
27.01. 2008.g.dz. grupā 1.vieta
                                                            FLORBOLS
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U16 zēniem
25.01. Babīte SK : Valmiera BSS 4:3
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U14 zēniem
26.01. FK Sigulda : Valmiera BSS 6:4
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U13 zēniem
22.01. Valmiera BSS : Bauskas BJSS 7:4
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U12 zēniem
27.01. Valmiera BSS : Ķekavas Bulldogs  2:5
Bauskas BJSS : Valmiera BSS 10:3
                                                              HOKEJS
Junioru attīstības hokeja līga
27.01. Liepājas SSS : Valmieras HK 7:0
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U13 A grupa
26.01. Valmieras HK/BSS : Ogre Juniors 2:7
                                                       SKOLU SPORTS
Basketbols B grupai zēniem
23.01. Valmieras Valsts ģimnāzija 1.vieta
Rūjienas vidusskola 2.vieta
Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 3.vieta
                                                        PELDĒŠANA
Valmieras BSS klasifikācijas sacensības 1500m brīvajā stilā
25.01. 1500m brīvajā stilā Vikija Klāsone 20:13,51
1500m brīvajā stilā Reds Rullis 18:12,68
                                                      VIEGLATLĒTIKA
Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā
26.01. Septiņcīņa telpās V, U20 Ralfs Ūdris 2.vieta
Pieccīņa, S, Pieaugušie Kristīne Deruma 2.vieta
Valkas novada BJSS U12, U16 grupu divcīņas un U18 grupas vieglatlētikas sacensības
23.01. 60m U18 jaunietes Daniela Supe 2.vieta
60m U18 jaunieši Jānis Sausais 2.vieta
Roberts Mitenieks 3.vieta
200m U18 jaunietes Daniela Supe 1.vieta
Sonora Pētersone 2.vieta
Anna Brode 3.-4.vieta
800m U18 jaunietes Anna Brode 1.vieta
T/L U18 jaunieši Jānis Sausais 1.vieta
Grūšanas divcīņa U12 meitenes
60m + lode
Loreta Nikola Nolberga 2.vieta
Sprinta divcīņa U16 meitenes
60m/b + 60m 
Krista Ķepīte 1.vieta
Laura Žirne 3.vieta
Divcīņa vid. dist. U16 meitenes
60m + 600m 
Agate Caune 2.vieta
Lēkšanas divcīņa U16 meitenes
60m + T/L
Madara Bērziņa 1.vieta
Lēkšanas divcīņa U16 zēni
60m + T/L
Armīns Juris Dukurs 1.vieta
Grūšanas divcīņa U16 zēni
60m + lode
Rikardo Ivanovs 2.vieta
Augstlēkšana U16 meitenes Paula Estere Bojāre 1.vieta
Augstlēkšana U16 zēni Valters Jansons 1.vieta
                                                      ORIENTĒŠANĀS
Madonas kauss ziemas orientēšanās 
25.01. -27.01. W18 NJM - Sprints Anna Emīlija Suta 3.vieta

Drukāt   E-pasta adrese