VBSS sacensību rezultātu apkopojums 22.04.-28.04.2019.

WhatsApp Image 2019 04 29 at 08.58.23

                                  VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                                  22.04. - 28.04.2019
       
                                                    BASKETBOLS
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U15 V
26.04. Valmiera : BJBS Rīga/DSN 2 72:44
26.04. Valmiera : Rīga/A.Kraukļa VEF 62:50
27.04. Valmiera : IMSS 75:44
27.04. Valmiera : BS Ogre 77:41
28.04. BJBS Rīga/DSN : Valmiera 53:67
Sezonā izcīnīta 1.vieta
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U14 V
26.04. Jaunpils : Valmiera 67:70
26.04. Kuldīga : Valmiera 102:71
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U12 V
26.04. Valmiera : Rīga/Jugla 45:40
26.04. BJBS Rīga/Rīdzene : Valmiera 53:40
27.04. Valmiera : BS Rīga/A.Kraukļa VEF 50:24
27.04. Valmiera : DSN RO 38:42
28.04. Valmiera : Tukums 48:31
Sezonā izcīnīta 3.vieta
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U12 S
26.04. Valmiera : Daugavpils 30:21
26.04. Valmiera : BJBS Rīga/TTP 2 29:39
27.04. BJBS Rīga/Jugla : Valmiera 29:39
27.04. Rīgas 3.BJSS : Valmiera 33:8
28.04. BJBS Rīga/TTP 2 : Valmiera 28:49
Sezonā izcīnīta 3.vieta
                                                     FLORBOLS
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U14 zēniem
28.04. Madona/Kalsnava : Valmiera BSS 11:2
                                                       FUTBOLS
Latvijas 1.līgas B čempionāts 2019
24.04. FK Jelgava-2 : Valmiera Glass VIA 2 7:0
28.04. Valmiera Glass VIA 2 : FK Metta/Latvijas Universitāte 2 2:1
Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts U14 Attīstības grupa
22.04. FK Jaunība : Valmiera Glass VIA 0:14
                                                  ORIENTĒŠANĀS
Orientēšanās sacensības "Lieldienu balva 2019" kopvērtējums
22.04. Anna Emīlija Suta W18 3.vieta
                                                 SKOLU SPORTS
Valmieras pilsētas un novadu skolēnu sporta spēlēs futbolā A grupai
24.04. Valmieras Viestura vidusskola 1.vieta
Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 2.vieta
Valmieras 5.vidusskola 3.vieta
Valmieras pilsētas un novadu skolēnu sporta spēlēs, Lieldienu turnīrs badmintonā
24.04. Joanna Apsīte 2009.g.un jaun. meitenes 1.vieta
Rūta Jansone 2.vieta
Linda Romanovska 3.vieta
Agate Trauberga 2006.-2008.g.dz.meitenes 1.vieta
Madlēna Rozīte 2.vieta
Nikola Čermiņeva 3.vieta
Tobias Vatuļins 2006.-2008.g.dz.zēni 1.vieta
Kristaps Eglītis 2.vieta
Dāvis Zariņš 3.vieta
Felisa Muķiele 2003.-2005.g.dz.meitenes 1.vieta
Sāra Agnese Brantiņa 2.vieta
Sanija Bureņa 3.vieta
Andrievs Ruks 2003.-2005.g.dz.zēni 1.vieta
Kristaps Ādamsons 2.vieta
Atis Gvido Saulītis 3.vieta
                                                            BMX
UCI Pasaules kausa 1.posms
27.04. Helvijs Babris Men Elite 67
Kristens Krīgers 77
Mikus Strazdiņš 123
Vanesa Buldinska Women Elite 29
Vineta Pētersone 34
UCI Pasaules kausa 2.posms
28.04. Kristens Krīgers Men Elite 63
Mikus Strazdiņš 115
Helvijs Babris 117
Vanesa Buldinska Women Elite 22
Vineta Pētersone 38
                                                      PELDĒŠANA
Lietuvas atklātais čempionāts peldēšanā
25.-27.04. 200m freestyle Kristofers Dāgs Breģis 4.vieta
100m breastsroke Jānis Vitauts Siliņš 3.vieta
400m freestyle Kristofers Dāgs Breģis 2.vieta
50m breaststroke Jānis Vitauts Siliņš 2.vieta
200m breaststroke Jānis Vitauts Siliņš 3.vieta

Drukāt   E-pasta adrese