VBSS sacensību rezultātu apkopojums 23.09.-29.09.2019.

DSC06013

VBSS sacensību rezultātu apkopojums
23.09.-29.09.2019
       
FUTBOLS
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U18 Meistarības grupa
28.09. FK Dinamo/SK Babīte : Valmiera Glass ViA 2:1
Optibet Virslīgas spēle
29.09. Valmiera Glass ViA : FK Ventspils 2:0
HOKEJS
Bērnu un jaunatnes čempionāts 2019 - U15 A grupa
29.09. Valmieras HK : Pārdaugava 06 7:6 PSM
Bērnu un jaunatnes čempionāts 2019 - U11 B grupa
29.09. Valmieras HK : HS Mogo 10 7:5
ORIENTĒŠANĀS SPORTS
Latvijas čempionāts pagarinātajā distancē
28.09. W18 Aija Denija Trēziņa 1.vieta
W20 Vilma Alberinga 2.vieta
BASKETBOLS
Baltic Boys Basketball League sabraukums U16 grupā
27.-29.09. Valmiera 2004 : Gulbene 53:39
Valmiera 2004 : BC Tartu University 67:56
Valmiera 2004 : KK Viimsi/TSK 75:47
Valmiera 2004 : Tarvas/Rakvere SK 51:37
Valmiera 2004 : Meshcheryakov Basketball Club 56:46
SKOLU SPORTS
Vieglatlētikas četrcīņa
25.09. D grupa
meitenes
Valmieras Pārgaujas sākumskola 1.vieta
Rūjienas vidusskola 2.vieta
Rubenes pamatskola 3.vieta
D grupa
zēni
Valmieras Pārgaujas sākumskola 1.vieta
Mazsalacas vidusskola 2.vieta
Rūjienas vidusskola 3.vieta
C grupa
meitenes
Valmieras Viestura vidusskola 1.vieta
Rūjienas vidusskola 2.vieta
Naukšēnu vidusskola 3.vieta
C grupa
zēni
Rūjienas vidusskola 1.vieta
Rencēnu pamatskola 2.vieta
Valmieras Viestura vidusskola 3.vieta
25.09. D grupa
meitenes individuāli
S.Alziņa (VVV) 1.vieta
E.Markevica (Rubene) 2.vieta
V.Baumane (VPS) 3.vieta
D grupa
zēni individuāli
R.Mūrnieks (VPS) 1.vieta
M.Ķeņģis (Burtnieku Ausekļa psk.) 2.vieta
D.Bergs (VPS) 3.vieta
C grupa
meitenes individuāli
E.Eglīte (VVV) 1.vieta
M.Ūdre (VVV) 2.vieta
A.Cipruse (VVV) 3.vieta
C grupa
zēni individuāli
D.Karitons (VVV) 1.vieta
J.Smirnovs (Rencēnu p-sk.) 2.vieta
P.Puķītis (Rūjienas vsk.) 3.vieta
BMX
UCI Pasaules kausa 9.posms
28.09. Men Elite Helvijs Babris 54.vieta
Men Elite Kristens Krīgers 55.vieta
Men Elite Mikus Strazdiņš 71.vieta
Women Elite Vanesa Buldinska 23.vieta
Women Elite Vineta Pētersone 50.vieta
UCI Pasaules kausa 9.posms
29.09. Men Elite Kristens Krīgers 33.vieta
Men Elite Mikus Strazdiņš 37.vieta
Men Elite Helvijs Babris 51.vieta
Women Elite Vineta Pētersone 27.vieta
Women Elite Vanesa Buldinska 44.vieta

Drukāt   E-pasta adrese