VBSS sacensību rezultātu apkopojums 24.06.-30.06.2019.

WhatsApp Image 2019 07 01 at 09.31.29

                         VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                           24.06. - 30.06.2019
       
                                            VIEGLATLĒTIKA
Sportland kauss III posms
26.06. Kārtslēkšana (P) Ralfs Ūdris 3.vieta
110m barjeras (U18) Jānis Sausais 1.vieta
Latvijas U16 čempionāts 
29.-30.06. 1500m Agate Caune 1.vieta
3000m Agate Caune 1.vieta
Augstlēkšana Paula Estere Bojāre 3.vieta
Augstlēkšana Valters Jansons 3.vieta
Lodes grūšana Rikardo Ivanovs 1.vieta
Diska mešana Rikardo Ivanovs 1.vieta
Kārtslēkšana Paula Estere Bojāre 1.vieta
Kārtslēkšana Rita Krauja 2.vieta
Kārtslēkšana Valters Jansons 2.vieta
100+200+300+400 S Valmieras BSS
Caune, Krauja, Ķepīte, Bojāre
2.vieta
                                                  FUTBOLS
LFF Vidzemes reģiona jaunatnes čempionāts futbolā 8:8 2007.gada zēniem
26.06. Valmiera Glass ViA/BSS -2 : Valmiera Glass ViA/BSS -3 6:3
Valmiera Glass ViA -3 : Vidzemes FC/Smiltene -2  1:2
Valmiera Glass ViA/BSS : FK Veina 2:2
Vidzemes FC/Smiltene : Valmiera Glass ViA/BSS 1:1
Valmiera Glass ViA/BSS -2 : FS Garkalne/Rakari 1:5
Optibet Virslīga
30.06. Valmiera Glass ViA : BFC Daugavpils 1:1
                                                PELDĒŠANA
Lietuvas U23 atklātais čempionāts peldēšanā 
27.-28.06. 400m freestyle Kristaps Miķelsons 2.vieta
200m backstroke Kristaps Miķelsons 3.vieta
                                             ORIENTĒŠANĀS
Eiropas Jauniešu orientēšanās čempionāts (EYOC)
27.-30.06. Long W18 Aija Denija Trēziņa 36.vieta
Sprints W18 40.vieta
Stafete (LV W18) 9.vieta
Long W18 Anna Emīlija Suta 51.vieta
Sprints W18 35.vieta
Stafete (LV W18) 9.vieta
Long M18 Pauls Alberings 43.vieta
Sprints M18 87.vieta
Stafete (LV M18) 21.vieta
Kāpa 2019 (kopvērtējums)
28.-30.06. M14L Pēteris Gailis 3.vieta
M16** Alvis Miglavs 1.vieta
M18 Jēkabs Ločmelis 5.vieta
W14** Elīza Atslēga 1.vieta
W14** Madara Ilze Grebūna 2.vieta
W14** Nikija Biruma 5.vieta
W16L Liene Mālniece 5.vieta
                                        AIRĒŠANAS SLALOMS
Valmieras atklātais čempionāts airēšanas slalomā/Gaujas kauss
30.06. K-1s U14 Frančeska Stanne 1.vieta
K-1s U16 Elīna Celmiņa 2.vieta
K-1s U18 Frančeska Stanne 2.vieta
K-1s U18 Elīna Celmiņa 3.vieta
K-1s Open Frančeska Stanne 3.vieta
K-1v U14 Bruno Emīls Geidāns 1.vieta
K-1v U12 Renārs Freijs 1.vieta
K-1v U12 Laurits Valtenbergs Egeland 2.vieta
K-1v U12 Namejs Brūns 3.vieta
C-1v U12  Patriks Kristaps Zemītis 1.vieta
                                                    TRIATLONS
Vaidavas Triatlons, Latvijas kausa 5.posms
29.06. M15 Rainers Zviedris 1.vieta
M19 Danīls Ņikiforovs 2.vieta
F13 Marta Luize Pētersone 3.vieta
  Valmieras BSS
Bruņiniece, ozola, Stalberga
2.vieta

Drukāt   E-pasta adrese