VBSS sacensību rezultātu apkopojums 25.02. - 3.03.2019.

DSC 0447

VBSS sacensību rezultātu apkopojums
25.02. - 3.03.2019
       
BASKETBOLS
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19 V
28.02. Valmiera : Sigulda 87:75
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U14 V
28.02. Valmiera : Mārupes SC 88:43
FLORBOLS
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U16 zēniem
26.02. Valmiera BSS : FBK Riga Rockets 10:8
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U14 zēniem
26.02. Valmiera BSS : FBK Riga Rockets 4:12
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U13 zēniem
1.03. Ķekavas Bulldogs : Valmiera BSS 5:2
HOKEJS
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U15 B grupa
3.03. Sieviešu klubu izlase : Valmieras HK/BSS 2:0
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U11 B grupa
3.03. Valmieras HK/BSS : Mārupes HS/Balti 6:2
SKOLU SPORTS
Valmieras pilsētas un starpnovadu skolēnu sporta spēles volejbolā A grupā
27.02. Jaunietes Valmieras Valsts ģimnāzija 1.vieta
Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 2.vieta
Valmieras tehnikums 3.vieta
Jaunieši Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 1.vieta
Valmieras Valsts ģimnāzija 2.vieta
Mazsalacas vidusskola 3.vieta
Vidzemes reģiona (Gauja) skolēnu sporta spēles basketbolā B gr. jauniešiem
27.02. Valmieras Valsts ģimnāzija 1.vieta
PELDĒŠANA
95. Latvijas Atklātais čempionāts peldēšanā
1.-3.03. 100m breaststroke Vitauts Jānis Siliņš 3.vieta
200m breaststroke 4.vieta
50m breaststroke 4.vieta
200m medley 5.vieta
200m backstroke Kristaps Miķelsons 6.vieta
200m freestyle Zelma Mālmane 8.vieta
200m freestyle Kristofers Dāgs Breģis 6.vieta
200m butterfly Marks Goldbergs 7.vieta
200m medley Danīls Ņikiforovs 7.vieta
VIEGLATLĒTIKA
Baltijas U18 komandu čempionāts
2.03. 60m/b Daniela Supe 5.vieta
4x200m LATVIJA
(P.K. Skalberga, M.A. Zīverte, P.Ozoliņa, Daniela Supe)
1.vieta
LSNSS sacensības U10 un U12
1.03. 60m/b U12 Karīna Ņikuļina 3.vieta
Tālums U12 Viktorija Baumane 2.vieta
Augstums U12 Rihards Šulcs 2.vieta
60m U10 Laura Lezdiņa 1.vieta
60m U10 Keita Giptere 2.vieta
150m U10 Laura Lezdiņa 1.vieta
400m U10 Laura Lezdiņa 1.vieta
400m U10 Lote Skruže 3.vieta
Tālums U10 Lote Skruže 1.vieta

Drukāt   E-pasta adrese