VBSS sacensību rezultātu apkopojums 29.04.-05.05.2019.

WhatsApp Image 2019 05 07 at 09.45.08

                         VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                            29.04. - 05.05.2019
       
                                              BASKETBOLS
Eiropas Meiteņu Basketbola līga (EGBL) Superfināls U13 meitenēm
02.05. Valmiera BSS : SDJSOR Kupchinskij Olimp 31:56
Valmiera BSS : BS Rīdzene 36:51
03.05. Valmiera BSS : BC Horizont RCOP 21:46
Valmiera BSS : Espoo Basket Team 34:60
04.05. Valmiera BSS : Tapiolan Honka 43:49
Superfinālā izcīnīta 8.vieta
Baltijas Zēnu Basketbola Līga (BBBL) fināls U16 zēniem
4.05. Valmiera BSS : Saldus 42:54
Valmiera BSS : ATS 59:46
5.05. Valmiera BSS : MuKi 50:74
                                                  FUTBOLS
Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts U18 Meistarības grupa
30.04. Valmiera Glass VIA : RFK/FK Spartaks 3:3
3.05. Valmiera Glass VIA : JDFS Alberts 1:1
Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts U13 Attīstības grupa B apakšgrupa
29.04. Valmiera Glass VIA : Vidzemes FC/Priekuļi 3:1
                                             VIEGLATLĒTIKA
Bauskas novada BJSS sezonas atklāšanas sacensības U16 un U14
3.05. Tomsons Ralfs U14 Z, 100m 1.vieta
Agate Trauberga U14 M, 100m 3.vieta
Jēkabpils atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un U16
5.05. Daniela Supe 400m (S, Pieaugušie) 1.vieta
Veronika Bespalova 1500m (S, u16) 3.vieta
Niks Samauskis Augstlēkšana (V, Pieaugušie) 3.vieta
Rikardo Ivanovs Lode (V, U16) 1.vieta
                                              SKOLU SPORTS
Vidzemes reģiona skolu kauss futbolā
4.-5.klašu grupa Valmieras Pārgaujas sākumsklola 2.vieta
6.-7.klašu grupa Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 2.vieta
8.-9.klašu grupa Valmieras 2.vidusskola 1.vieta
Tallink Latvijas skolu komandu čempionātā badmintonā
4.-6.klašu grupa Valmieras Pārgaujas sākumskola 5.vieta
7.-9.klašu grupa Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 6.vieta
10.-12. klašu grupa Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 2.vieta
10.-12. klašu grupa Valmieras Valsts ģimnāzija 4.vieta
Latvijas skolēnu 72.spartakiādē FLORBOLĀ  zēniem un meitenēm
2005.-2007.g.dz. Kocēnu pamatskola 1.vieta
2003.-2005.g.dz. Kocēnu pamatskola 2.vieta
                                                       BMX
UEC Eiropas kausa 5.posms
4.05. Kristens Krīgers Elite Men 3.vieta
Edvards Glāzers Junior Men 2.vieta
Vineta Pētersone Elite Women 3.vieta
Vanesa Buldinska Elite Women 7.vieta
Niks Rožukalns Junior Men 5.vieta
Edvards Emīls Liberts B15/16 5.vieta
UEC Eiropas kausa 6.posms
5.05. Kristens Krīgers Elite Men 3.vieta
Vanesa Buldinska Elite Women 3.vieta
Edvards Glāzers Junior Men 2.vieta
Mikus Dāvids Strazdiņš Elite Men 5.vieta
Vineta Pētersone Elite Women 4.vieta
Niks Rožukalns Junior Men 7.vieta
Edvards Emīls Liberts B15/16 1.vieta
                                                  PELDĒŠANA
3.Latvijas jauniešu un junioru čempionāts peldēšanā
3.-4.05. Marks Goldbergs 200m Butterfly 3.vieta
Kristofers Dāgs Breģis 400m Freestyle 1.vieta
Valmiera BSS 1
(Kozlovs, Goldbergs,
Miķelsons, Breģis)
4x100m Freestyle 2.vieta
Kristaps Miķelsons 200m Backstoke 1.vieta
Reds Rullis 200m Freestyle 3.vieta
Kristofers Dāgs Breģis 200m Freestyle 2.vieta
Valmiera BSS 1
(Miķelsons, Breģis,
 Goldbergs, Kozlovs)
4x100m Medley 3.vieta

Drukāt   E-pasta adrese