VBSS sacensību rezultātu apkopojums 3.06.-9.06.2019.

WhatsApp Image 2019 06 10 at 07.53.09

                              VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                                   3.06. - 9.06.2019
       
                                                   VIEGLATLĒTIKA
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā U16 un U18
7.06. 1500m S U16 Agate Caune 1.vieta
Augstlēkšana V U16 Valters Jansons 1.vieta
110m barjeras V U18 Jānis Sausais 1.vieta
Latvijas čempionāts daudzcīņās
8.-9.06. Septiņcīņa S Pieaug. Kristīne Deruma 1.vieta
Desmitcīņa V U20 Ralfs Ūdris 1.vieta
                                                        FUTBOLS
Zēnu Futbola Festivāls
7.-9.06. U10 A grupa SK Super Nova : Valmiera Glass ViA 4:3
Valmiera Glass ViA : FK Tukums 2000/TSS 4:0
Liepājas FS : Valmiera Glass ViA 1:2
Valmiera Glass ViA : BFC Daugavpils 1:2
Valmiera Glass ViA : FA Ventspils 0:4
U11 A grupa SK Super Nova : Valmiera Glass ViA 0:2
Valmiera Glass ViA : FK Tukums 2000/TSS 0:1
Liepājas FS : Valmiera Glass ViA 0:1
Valmiera Glass ViA : BFC Daugavpils 1:1
Valmiera Glass ViA : FA Ventspils 0:4
U12 A grupa SK Super Nova : Valmiera Glass ViA 4:3
Valmiera Glass ViA : FK Tukums 2000/TSS 0:5
Liepājas FS : Valmiera Glass ViA 2:0
Valmiera Glass ViA : BFC Daugavpils 2:3
Valmiera Glass ViA : FA Ventspils 0:6
LFF Vidzemes reģiona jaunatnes čemponāts futbolā 8:8 2007.gada zēni
4.06. Valmiera Glass ViA/BSS -2 : Vidzemes FC/Smiltene - 2 4:2
Valmiera Glass ViA/BSS - 2 : Vidzemes FC/Priekuļi 10:2
Valmiera Glas ViA/BSS - 3 : FS Garkalne/Rakari 1:4
Valmiera Glass ViA/BSS : Vidzemes FC/Valka 7:0
Valmiera Glass ViA/BSS -3 : Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:2
FC Real Pro : Valmiera Glass ViA/BSS 2:0
Ādas bumba 2004.-05.gada zēni
3.06. Valmiera Glass ViA/BSS : FK Valor Ropaži 3:1
Valmiera Glass ViA /BSS : Vidzemes FC/Valka 3:1
Valmiera Glass ViA/BSS : FC real Pro 2:2
Vidzemes FC/Smiltene : Valmiera Glas ViA/BSS 2:0
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U18
5.06. Valmiera Glass ViA : FK Dinamo/SK Babīte 3:0
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības U13 B apakšgrupa
3.06. Valmiera Glass VIA : SK Krimulda/Valor 19:1
Futbola Sacensibas Hansa Cup 2019
7.-9.06. Kopvērtējums: Valmiera Glass ViA/BSS U13 1.vieta
                                                             BMX
SMScredit.lv BMX čempionāta 3.posms
8.-9.06. G8 Anna Pedraudze 2.vieta
G9 Keita Sofija Krūmiņa 3.vieta
G11 Adelīna Kārkliņa 1.vieta
G11 Madara Kate Treimane 2.vieta
G15 Līva Lizete Glāzere 1.vieta
CR12-16 Reds Rudiņš 2.vieta
B7 Kristaps Klāvs Elbrets 3.vieta
B8 Toms Višņevskis 3.vieta
B9 Patriks Krauklis 1.vieta
UCI Pasaules kausa 5.posms
8.06. Men Elite Kristens Krīgers 39.v.
Mikus Strazdiņš 60.v.
Filips Krists Rozītis 64.v.
Niks Rožukalns 84.v.
Edvards Glāzers 128.v.
Women Elite Vineta Pētersone 27.v.
UCI Pasaules kausa 6.posms
9.06. Men Elite Niks Rožukalns 78.v.
Kristens Krīgers 99.v.
Mikus Strazdiņš 106.v.
Filips Krists Rozītis 171.v.
Women Elite Vineta Pētersone 34.v.

Drukāt   E-pasta adrese