VBSS sacensību rezultātu apkopojums - 3.12.-9.12.2018

WhatsApp Image 2018 12 10 at 11.18.50

                                       BASKETBOLS
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U14, zēnu grupa
6.12. Valmiera U14V : Līvāni/Jēkabpils U14V 90:71
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U14, zēnu grupa
8.12. Valmiera U14V : Rīga/A.Kraukļa VEF U14V 61:56
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U14, zēnu grupa
9.12. Valmiera U14V : BS Rīga U14V 73:53
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U15, zēnu grupa
5.12. Valmiera U15V : BS Rīga Ķeizars U15V 68:56
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U15, zēnu grupa
8.12. Valmiera U15V : Rīga/A.Kraukļa VEF U15 84:80
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U16, meiteņu grupa
6.12. Valmiera U16S : Līvāni U16S 84:43
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U16, meiteņu grupa
7.12. BK Kolibri 2 U16S : Valmiera U16S 42:43
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U16, meiteņu grupa
9.12. Valmiera U16S : BJBS Rīga/Rīdzene 2 U16S 60:61
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U17, zēnu grupa
8.12. Valmiera U17V : Rīga/A.Kraukļa VEF U17V 104:85
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19, zēnu grupa
7.12. Sigulda U19V : Valmiera U19V 79:85
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19, zēnu grupa
8.12. Valmiera U19V : BJBS Rīga/A.Kraukļa VEF U19V 57:95
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19, meiteņu grupa
7.12. BK Kolibri/47.vsk U19S : Valmiera U19S 93:51
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19, meiteņu grupa
9.12. Valmiera U19S : BJBS Rīga/Rīdzene 2 U19S 39:83
                                          FLORBOLS
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U13, zēni
04.12. Valmiera BSS : Pārgauja/CPSS 2005 27:2
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U12, zēni
8.12. Valkas novada BJSS : Valmiera BSS 0:26
CPSS/Lekrings : Valmiera BSS 5:02
Valmiera BSS : Rubene/KSS 7:5
                                            HOKEJS
Junioru attīstības hokeja līga
9.12. Valmieras HK : Liepājas SSS 2:1 PL
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U9 A grupa
8.12. Valmieras HK/BSS : JLSS U-9 0:5
HS Mogo 10 : Valmieras HK/BSS 1:3
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U11 B grupa
9.12. Valmieras HK/BSS : HS Mogo 09 15:2
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U15 B grupa
9.12. Valmieras HK/BSS : Sieviešu klubu izlase 4:1
                                    VIEGLATLĒTIKA
LSNSS sacensības D un E grupai vieglatlētikā 
7.12. Sprinta trīscīņa U10 Laura Lezdiņa 1.vieta
Sprinta trīscīņa U10 Keita Giptere  2.vieta
Grūšanas trīscīņa U12 Loreta Nikola Nolberga 1.vieta 
Lēkšanas trīscīņa U12 Karīna Ņikuļina  3.vieta

Drukāt   E-pasta adrese