VBSS sacensību rezultātu apkopojums 4.03.-10.03.2019.

DSC 0540

                                        VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                                        4.03. - 10.03.2019
       
                                                          BASKETBOLS
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19 S
9.03. Rīgas 3.BJSS : Valmiera 101:41
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19 V
9.03. Valmiera : Jelgava 69:88
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U16 V
9.03. Krāslava : Valmiera 71:83
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U16 S
9.03. Rīgas 3.BJSS 2 : Valmiera 64:45
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U15 V
9.03. Valmiera : Jelgava 89:66
10.03. Valmiera : Gulbene 79:61
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U14 V
10.03. DSN 3 : Valmiera 46:90
                                                           FLORBOLS
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U16 zēniem
9.03. Rēzeknes BJSS : Valmiera BSS 8:7 PS
                                                              HOKEJS
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U15 B grupa
10.03. Valmieras HK/BSS : Ogre Juniors 1:2 PSM
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U13 A grupa
9.03. Valmieras HK/BSS : Prizma/Pārdaugava 06 7:5
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U11 B grupa
10.03. HS Mogo 09 : Valmieras HK/BSS 2:7
                                                          SKOLU SPORTS
Valmieras pilsētas un starpnovadu skolēnu sporta spēles volejbolā B grupā
6.03. Meitenes Rūjienas vidusskola 1.vieta
Valmieras Valsts ģimnāzija 2.vieta
Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 3.vieta
Zēni Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 1.vieta
Valmieras Valsts ģimnāzija 2.vieta
Valmieras 5.vidusskola 3.vieta
Vidzemes reģiona (Gauja) skolēnu sporta spēles volejbolā "A" grupai
5.03. Jaunietes Valmieras Valsts ģimnāzija 2.vieta
Jaunieši Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 3.vieta
                                                            PELDĒŠANA
 "Madwave Challange" of Latvia (50m)
8.-9.03. 200m komplekss Kristaps Miķelsons 1.vieta
100m uz muguras 2.vieta
200m brīvais stils Zelma Mālmane 2.vieta
                                                         VIEGLATLĒTIKA
Kuldīgas kauss U16 un U18 grupām
9.03. 60m/b U18 Daniela Supe 2.vieta
60m/b U18 Sonora Pētersone 9.vieta
60m/b U18 Jānis Sausais 1.vieta
60m/b U16 Krista Ķepīte 2.vieta
200m U18 Daniela Supe 2.vieta
200m U18 Sonora Pētersone 4.vieta
200m U16 Rita Krauja 2.vieta
200m U16 Agate Caune 10.vieta
200m U16 Nils Edvards Butka 4.vieta
1000m U16 Agate Caune 1.vieta
1000m U16 Veronika Bespalova 7.vieta
Tāllēkšana U18 Jānis Sausais 3.vieta
Tāllēkšana U18 Rainers Strads 9.vieta
Tāllēkšana U16 Rita Krauja 2.vieta
Augstlēkšana U16 Paula Estere Bojāre 1.vieta
Lodes grūšana U16 Rikardo Ivanovs 1.vieta
4x200 meitenes Valmieras BSS (Ķepīte, Pētersone, Krauja, Supe) 1.vieta

Drukāt   E-pasta adrese