VBSS sacensību rezultātu apkopojums 6.05.-12.05.2019.

WhatsApp Image 2019 05 12 at 17.39.17 1

VBSS sacensību rezultātu apkopojums
6.05. - 12.05.2019
       
BASKETBOLS
Latvijas Jaunatnes Basketbola līgas finālturnīrs U14 zēniem
10.05. Valmiera : BS Rīga 59:31
Valmiera : DSN 61:28
11.05. Valmiera : Mārupes SC 60:46
Valmiera : IMSS 63:41
12.05. Valmiera : DSN 2 82:84
Sezonā izcīnīta 2.vieta
Latvijas Jaunatnes Basketbola līgas finālturnīrs U17 zēniem
10.05. Valmiera : Rīga/A.Kraukļa VEF 84:90
11.05. Valmiera : Talsi 87:77
12.05. Valmiera : Rīdzene/Sportapunkts.lv 82:107
Sezonā izcīnīta 6.vieta
FLORBOLS
Latvijas Bērnu un jauniešu čempionāts florbolā U14
11.05. Valmiera BSS : FK Ogres Vilki 6:4
Sezonā izcīnīta 3.vieta 2.divīzijā
Latvijas Bērnu un jauniešu čempionāts florbolā U12
11.05. CPSS/Lekrings : Valmiera BSS 6:3
FUTBOLS
Optibet Virslīga
7.05. BFC Daugavpils : Valmiera Glass ViA 1:0
1.līga - B
8.05. Valmiera Glass ViA 2 : BFC Daugavpils 2 2:2
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U14 B apakšgrupa
9.05. Valmiera Glass ViA : FC Gauja 15:0
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U13 B apakšgrupa
11.05. Futbola Parks Academy : Valmiera Glass ViA 0:6
ORIENTĒŠANĀS
Latvijas čempionāts garajā distancē
11.05. M18 Pauls Alberings 3.vieta
W18 Aija Denija Trēziņa 1.vieta
W18 Anna Emīlija Suta 2.vieta
W20 Vilma Alberinga 2.vieta
Mazā Balva 2019/Latvijas Kausa 5.posms
12.05. W18 Aija Denija Trēziņa 3.vieta
W20 Vilma Alberinga 1.vieta
AIRĒŠANAS SLALOMS
Latvijas Kauss 2.posms un jaunatnes meistarsacīkstes airēšanas slalomā
11.05. K-1s U14 Frančeska Stanne 1.vieta
K-1v U18 Elvis Fiļipovs 2.vieta
K-1v U16 Elvis Fiļipovs 1.vieta
K-1v U14 Brono Emīls Geidāns 1.vieta
K-1v U14 Jānis Riža 3.vieta
K-1v U12 Renārs Freijs 2.vieta
C-1v U16 Elvis Fiļipovs 1.vieta
C-1v U18 Elvis Fiļipovs 2.vieta
Latvijas Kauss 3.posms un jaunatnes meistarsacīkstes airēšanas slalomā
12.05. K-1s U14 Frančeska Stanne 1.vieta
K-1v U16 Elvis Fiļipovs 3.vieta
K-1v U14 Jānis Riža 3.vieta
K-1v U12 Mārtiņš Šteinbergs 2.vieta
K-1v U12 Namejs Brūns 3.vieta
SKOLU SPORTS
Latvijas skolu čempionāts futbolā
B grupa (8.-9.kl.) Valmieras 2.vidusskola 2.vieta
BMX
SMScredit.lv BMX čempionāta 1.posms
22.04. G7 -8 Anna Pedraudze 1.vieta
G11-12 Adelīna Kārkliņa 1.vieta
G11-12 Madara Kate Treimane 2.vieta
G15+ Līva Lizete Glāzere 1.vieta
CR12/16 Reds Rudiņš 1.vieta
B7 Kristaps Klāvs Elbrets 3.vieta
UCI BMX Supercross World Cup - 3.posms
11.05. Men Elite Kristens Krīgers 130.vieta
Mikus Dāvids Strazdiņš 24.vieta
Helvijs Babris 112.vieta
Edvards Glāzers 53.vieta
Women Elite Vanesa Buldinska 26.vieta
Vineta Pētersone 29.vieta
UCI BMX Supercross World Cup - 4.posms
12.05. Men Elite Kristens Krīgers 22.vieta
Mikus Dāvids Strazdiņš 73.vieta
Helvijs Babris 54.vieta
Edvards Glāzers 92.vieta
Women Elite Vanesa Buldinska 13.vieta
Vineta Pētersone 38.vieta
Jelgavas atklātais čempionāts BMX 2019
12.05. B5 Jēkabs Ozols 3.vieta
B8 Toms Višņevskis 2.vieta
B9 Patriks Krauklis 1.vieta
B15 Emīls Mārtiņš Treimanis 2.vieta
Open Pro Niks Rožukalns 1.vieta
Open Pro Filips Krists Rozītis 2.vieta

Drukāt   E-pasta adrese