VBSS sacensību rezultātu apkopojums 8.04.-14.04.2019.

WhatsApp Image 2019 04 15 at 07.49.25 1

                 VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                     8.04. - 14.04.2019
       
                                          BASKETBOLS
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19 V
13.04. BS Ogre : Valmiera 86:53
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19 S
10.04. BS Ogre : Valmiera 48:40
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U16 V
13.04. BS Ogre : Valmiera 55:100
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U15 V
13.04. BS Ogre : Valmiera 51:98
14.04. BJBS Rīga/DSN : Valmiera 65:84
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U14 V
13.04. BS Ogre : Valmiera 57:89
14.04. DSN 2 : Valmiera 67:58
                                         FLORBOLS
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U14 zēniem
10.04. Valmiera BSS : Rīgas Lauvas 14:6
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U13 zēniem
12.04. Valmiera BSS : Bauskas BJSS 6:5
                                           HOKEJS
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U15 B grupa
11.04. LSSS : Valmieras HK/BSS 4:0
14.04. Valmieras HK/BSS : Pārdaugava 05 3:0
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U13 A grupa
13.04. Ogre Juniors : Valmieras HK/BSS 3:0
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U11 B grupa
14.04. Valmieras HK/BSS : DLSS 10:3
                                           FUTBOLS
Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts U18 Meistarības grupa
8.04. Valmiera Glass VIA : FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS 14:1
Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts U13 Attīstības grupa
11.04. Valmiera Glass VIA : Vidzemes FC/2007 8:1
                                     ORIENTĒŠANĀS
Orientēšanās sacensības "Rīgas Kausi" kopvērtējums
13.-14.04. Marta Vaļģe Women - 10 3.vieta
                                          TRIATLONS
Siguldas Akvatlons
13.04. Rainers Zviedris M13 grupa 1.vieta
Kristers Zviedris M11 grupa 2.vieta
Danīls Ņikiforovs M19 grupa 2.vieta
                                          PELDĒŠANA
Ādažu BJSS čempionāts
12.04. 50m brass Adrians Kīns 3.vieta
50m uz muguras Amēlija Nikola Vīksna 2.vieta
50 brass Emīls Varslavāns 3.vieta
                                  AIRĒŠANAS SLALOMS
Latvijas kausa 1.posms airēšanas slalomā
14.04. Frančeska Stanne K-1s laivu klase (U14) 1.vieta
Elvis Fiļipovs K-1v laivu klase (U18) 3.vieta
Elvis Fiļipovs K-1v laivu klase (U16) 2.vieta
Jānis Riža K-1v laivu klase (U14) 3.vieta
Namejs Brūns K-1v laivu klase (U12) 3.vieta
Elvis Fiļipovs C-1v laivu klase (U16) 2.vieta
Patriks Kristaps Zemītis C-1v laivu klase (U14) 3.vieta
Drukāt