VALMIERAS SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

VBSS SACENSĪBU REZULTĀTU APKOPOJUMS NO 15.-21.05.2017.

VBSS SACENSĪBU REZULTĀTU APKOPOJUMS NO 15.-21.05.2017.

Skolu sports 

15.05.

Valmieras pilsētas un starpnovadu skolu sacensības peldēšanā 3.kl.( 2007.g.dz.)

Uzvaras izcīnija:

25 m brīvajā stilā

Meitenēm 1.vieta Vinetai Artai Ķirsei

Zēnieme 1.vieta Mārcim Kočkerim

25 m uz muguras

Meitenēm 1.vieta Rebekai Bergai

Zēniem 1.vieta Markusam Veinbergam

50 m brīvajā stilā

Meitenēm 1.vieta Ilzei Gmizo

Zēniem 1.vieta Enzo Kraujam

50 m uz muguras

Meitenēm 1.vieta Amēlijai Nikolai Vīksnai

Zēniem 1.vieta Adrianam Kīnam

4×25 m stafetē  uzvaru izcīnija Valmieras Pārgaujas sākumskolas komanda  (E.D.Gelbergs, N.R.Matvejevs, Dž.K. Sarķe, K.Ozoliņa).

Veiklības-jautrības stafetēs uzvaru izcīnija Valmieras Pārgaujas sākumskolas komanda.

Vieglatlētika 

16.05.

Valmieras VK sacensības lodes grūšanā, diska mešanā, kārtslēkšanā un barjerskriešanā

Godalgotas vietas izcīnija:

U-14 grupā

2.vieta 80 m/b Kristai Ķepītei

1.vieta augstlēkšanā, 2.vieta kārtslēkšanā Ritai Kraujai

1.vieta kārtslēkšanā, 2.vieta augstlēkšanā Paulai Esterei Bojārei

1.vieta augstlēkšanā, 2.vieta kārtslēkšanā Valteram Jansonam

2.vieta augstlēkšanā Nilam Edvardam Butkam

1.vieta kārtslēkšanā, 1.vieta 80 m/  Reinim Melbārdim

1.vieta lodes grūšanā, 1.vieta diska mešanā Rikardo Ivanovam

U-16 grupā

3.vieta 100 m/b Danielai Supei

2.vieta augstlēkšanā Elīzai Paulai Jirgensonei

U-18 grupā

1.vieta augstlēkšanā Tomasam Apsītim

3.vieta kārtslēkšanā Ralfam Ūdrim

1.vieta diska mešanā, 2.vieta lodes grūšanā Ventam Andžejam Lūsim

U-20 grupā

1.vieta augstlēkšanā, 1.vieta 100 m/b Kristīnei Derumai

2.vieta augstlēkšanā Venitai Amerikai

2.vieta kārtslēkšanā Elīnai Pinnei

2.vieta diska mešanā, 3.vieta lodes grūšanā Kristīnei Strazdītei

1.vieta augstlēkšanā, 2.vieta diska mešanā Vitālijam Guļam

20.-21.05.

Baltijas valstu sacensības daudzcīņās U-18, U-20

Latvijas U-20  izlases sastāvā 3.vietu izcīnija  Kristīne Deruma.

Futbols

16.05.

Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta spēle  U-14 B Ogres NSC – Vidzemes FC  6:0

LFF Vidzemes reģiona jaunatnes čempionāta spēles futbolā U-11

Vidzemes FC/Valmiera 2 : 1 Vidzemes FC/Smiltene
Vidzemes FC/Valmiera 1 : 0 Vidzemes FC/Valka
Vidzemes FC/Valmiera 3 : 4 Vidzemes FC/Priekuļi

17.05.

Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta spēle  U-15 Rēzeknes FA – Vidzemes FC 1:1

Vārtu guvējs – Oto Orests Specians

Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta spēle  U-13 C Alojas NSS – Vidzemes FC 0:15

BMX

20.-21.05.

UEC Eiropas kausa 5./6.posms

Čehijā notikušajās sacensībās divas uzvaras junioru puišu grupā svinēja  Tālava /VBSS  sportisti  Mikus Strazdiņš un  B15/16 grupā  Edvards Glāzers.

Airēšanas slaloms

20.05.

Nīcas kauss airēšanas slalomā

K-1 V 1.vieta Elvim Fiļipovam U-14 un Bruno Emīlam Geidānam U-12 grupā
C-1V 1.vieta Elvim Fiļipovam U-14 grupā

21.05.

Airēšanas slaloms sacensības “ATVARA kauss 2017”

K-1V 1.vieta Bruno Emīlam Geidānam U-12 grupā
3. vieta Elvim Fiļipovam U-15 grupā

Sacensību kalendārs no 22.-28.05.2017.

22.-23.05. Rīgas čempionāts jauniešiem vieglatlētikā  U-16,U-18 grupām Ogre
23.05 LFF Vidzemes reģiona jaunatnes čempionāta spēles futbolā U-12 Valmiera
24.05. LFF Vidzemes reģiona jaunatnes čempionāta spēles futbolā U-10 Smiltene
25.05. Vieglatlētikas sacensības “Rīgas kausi  – 2017” Ogre
26.-28.05. 93.Latvijas čempionāts peldēšanā Rīgas
27.05. LISF atklātais čempionāts vieglatlētikā Murjāņi
27.05. Baltijas valstu sacensības mešanu disciplīnās Valmiera
27.05. Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta spēle  U-13 A Vidzemes FC – Rīgas FC Valmiera, VOC
27.-28.05. Vieglatlētikas sacensības “Liepājas kausi”, LVS kausa izcīņa  III posms Liepāja
27.-28.05. Rīgas čempionāts orientēšanās Skaistkalne
27.-28.05. SMScredit.lv BMX čempionāta 3. posms, Jelgavas atklātais čempionāts Jelgava
28.05. Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta spēle  U-15 Vidzemes FC – FS Metta-2003 Valmiera
28.05. Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta spēle  U-14B Rīgas Futbols skola  – Vidzemes FC Rīga
28.05. LFF Vidzemes reģiona jaunatnes čempionāta spēles futbolā U-8 Smiltene
  • Iespējamas izmaiņas