VALMIERAS SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

VBSS SACENSĪBU REZULTĀTU APKOPOJUMS NO 8.-14.05.2017.

VBSS SACENSĪBU REZULTĀTU APKOPOJUMS NO 8.-14.05.2017.

Vieglatlētika

10.05.

LVS kausa izcīņa vieglatlētikā II posms

Meiteņu konkurencē godalgotas vietas izcīnija Daniela Supe

2.vieta 200 m un 3.vieta  100 m/b

Futbols

9.05.

Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta spēle  U-13 C Vidzemes FC – FS Garkalne  5:1

10.05.

Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta spēle

U-14 B Vidzemes FC – Limbažu NSS/ Aloja NSS    2:0

11.05.

LFF Vidzemes reģiona jaunatnes čempionāta spēles futbolā U-12 grupā

Vidzemes FC 7 : 1 FK Valka/ FC Gauja – 2
Vidzemes FC 2 : 0 FK Valka/FC Gauja
Vidzemes FC 8 : 2 Alojas NSS
     

Skolu sports 

10.05.

Valmieras pilsētas un starpnovadu skolu sacensības vieglatlētikā 2.-3.klase

Kopvērtējumā 2.klašu grupā godalgotas vietas izcīnja:

1.vieta Valmieras Pārgaujas sākumskola

2.vieta Valmieras sākumskola

3.vieta Valmieras 2.vidusskola

Kopvērtējumā 3.klašu grupā godalgotas vietas izcīnja:

1.vieta Valmieras Viestura vidusskola

2.vieta Rūjienas vidusskola

3.vieta Valmieras 5.vidusskola

Basketbols

12.-14.05.

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālspēlēs U-17V Valmieras BSS komanda izcīnija uzvaru!

Trīskārtēji Latvijas čempioni U17 grupā.
MVP Valters Vēveris, All star pieciniekā Ojārs Alekss Bērziņš. Komandas sastāvs: Valters Vēveris, Dāvids Vīksne, Aleksis Ābols, Nauris Mālmanis, Niklāvs Babris, Daniels Gersons, Jānis Kāposts, Jānis Ķikuts, Kristers Elksnitis, Kristers Pošeiko, Rolands Pūliņš, Reinis Rikveilis, Ojārs Bērziņš.

BMX

13.-14.05.

SMScredit.lv BMX čempionāta 2. posms, Mārupes kauss

Godalgotas vietas izcīnija:

G7- grupā

2.vieta Annai Pedraudzei

G8-10 grupā

1.vieta Adelīnai Kārkliņai

2.vieta Madarai Katei Treimanei

G11-13 grupā

1.vieta Līvai Lizetei Glāzerei

B7 grupā

1.vieta Patrikam Krauklim

B12 grupā

2.vieta Rojam Danielam Lazaram

3.vieta Gustavam Kārlim Jurecičam

B13 grupā

2.vieta Emīlam Mārtiņam Treimanim

B15/B16 grupā

1.vieta Edvardam Glāzeram

Orientēšanās

14.05.

Latvijas čempionāts orientēšanās garajā distancē

Godalgotas vietas izcīnija:

W21E grupa 2.vieta Līgai Valdmanei

M16 grupā 1.vieta Paulam Alberingam

W18 grupā 3.vieta Vilmai Alberingai

Sacensību kalendārs no 15.-21.05.2017.

15.05. Valmieras pilsētas un starpnovadu skolu sacensības peldēšanā 3.klasēm (2007.g.dz.), plkst 12:00 Valmiera, VBSS peldbaseins
16.05. Valmieras BSS un Valmieras VK sacensības lodes grūšanā, diska mešanā, kārtslēkšanā, augstlēkšanā un barjerskriešanā, plkst. 11:00 Valmiera, J.Daliņa stadions
16.05. Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta spēle  U-14 B Ogres NSC – Vidzemes FC Ogre
16.05. LFF Vidzemes reģiona jaunatnes čempionāta spēles futbolā U-11 Smiltene
17.05. Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta spēle U-15 Rēzeknes FA – Vidzemes FC Rēzekne
17.05. Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta spēle  U-13 C Alojas NSS – Vidzemes FC Smiltene
19.05. LFF Vidzemes reģiona jaunatnes čempionāta spēles futbolā U-10 Valmiera
20.05. Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta spēle  U-15 Vidzemes FC – Rīgas FC Valmiera
20.05. Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta spēle  U-13 A SK Babīte/Dinamo – Vidzemes FC Rīga
20.05. Paralimpiskā sporta diena Rīgas pilsētā Rīga
20.-21.05. UCI Pasaules kauss BMX 5./6.posms Prāga, Čehija
21.05. Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta spēle  U-16 Vidzemes FC – Rīga FC Smiltene
21.05. LFF Vidzemes reģiona jaunatnes čempionāta spēles futbolā U-7 Carnikava
  • Iespējamas izmaiņas