VALMIERAS SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

Norisināsies pirmās vieglatlētikas sacensības jaunajā Daliņa stadiona manēžā

WhatsApp Image 2021 12 01 at 09.15.48Gatavību vieglatlētikas sacensību ziemas sezonai Valmieras un citu Latvijas sporta skolu un klubu vieglatlēti pārbaudīs jaunajā Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā, kur 10.decembrī vieglatlētikas pārbaudes sacensībās pulcēsies U16, U18 un pieaugušo vecuma grupu sportisti.

Nākamajā nedēļā ne tikai sportistiem būs iespējams pārbaudīt savas spējas pirms gaidāmās ziemas sezonas, bet arī jaunajai vieglatlētikas manēžai uzņemt sacensības. Vieglatlētikas pārbaudes sacensību programmā iekļautas šādas disciplīnas: 60m barjerskriešana, 400m, 1000m, augstlēkšana un kārtslēkšana.

Reģistrācija sacensībām notiek Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) mājaslapā www.athletics.lv līdz 2021.gada 7.decembra plkst. 12:00. Organizācijām, kurām nav piekļuves LVS datu statistikas sistēmai, pieteikumus aicinām sūtīt sacensību galvenajai sekretārei uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Sacensību sākums 10.decembrī plkst. 15:00, Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā, J. Daliņa ielā 2. Sacensības notiks bez skatītāju klātbūtnes. Sacensību nolikums pieejams: https://athletics.lv/lv/event/38420/vieglatletikas-parbaudes-sacensibas?fbclid=IwAR2BgDdSHiIG0XTFuqanJ3lLUyUzAoxCOp3NSLzfo-o_wwBFUCujDqxDiBQ

Sacensības organizē Valmieras Sporta skola sadarbībā ar Valmieras Vieglatlētikas klubu.

Informāciju sagatavoja:

Megija Stalberga

Sacensību galvenā tiesnese

Daniela Supe izcīna 3.vietu Baltijas komandu čempionātā krosā

9xYEjyTRvq43S2ok9GVlSestdien, 30.oktobrī, Lietuvas pilsētā Palangā norisinājās Baltijas komandu čempionāts krosa skrējienos. Latvijas skrējēji čempionātā izcīnīja pārliecinošu uzvaru.

Valmieras Sporta skolas audzēknei Danielai Supei izdevās izcīnīt vietu uz goda pjedestāla. Junioru grupā Daniela ierindojās 3.vietā.

Baltijas komandu čempionātā krosā startēja arī Valmieras Sporta skolas audzēkņis Daniels Šimaņecs, kurš savā grupā ieņēma 16.vietu. Sacensībās Latvijau pārstāvēja arī bijusī Valmieras SS audzēkne Marta Luīze Pētersone, kura savā grupā ieņēma 9.vietu.

Apsveicam sportistus ar rezultātiem!

Valmieras Sporta skolas Vieglatlētikas nodaļa uzņem audzēkņus!

Vieglatletika kopija

Plašāku informāciju par uzņemšanu Valmieras Sporta skolā lasi mājaslapas sadaļā "UZŅEMŠANA"

Vieglatlēti startē tautas skrējienā "Smiltenes apļi 2021"

WhatsApp Image 2021 10 03 at 16.17.13Valmieras Sporta skolas vieglatlētu starti aizvadītajā nedēļas nogalē.

Sestdien, 2.oktobrī, Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā norisinājās Starptautiskās sacensības vieglatlētikā bērniem. Sacensībās startēja arī Valmieras Sporta skolas audzēkņi.

Uz goda pjedestāla vietu izcīnīja treneres Ingas Dzenes audzēknis Dāvis Bergs - 1.vieta 1000m 2009.gadā dzimušo grupā (3:24.20).

Svētdien mūsu audzēkņi piedalījās tautas skrējienā “Smiltenes apļi 2021”. Labāko trijniekā vietas izcīnīja:

Agate Caune izcīna 6.vietu Pasaules čempionātā

gaImiFfGyB95ehH9IYaJNo 18. līdz 22. augustam Kenijas galvaspilsētā Nairobi notika Pasaules U20 čempionāts vieglatlētikā. Latviju sacensībās pārstāvēja 7 sportisti, no tām divas Valmieras sportistes – Marta Marksa (Valmieras AKSSC) un Agate Caune (Valmieras BSS).

Otrajā sacensību dienā Agate Caune startēja 3000m skrējiena finālā, kurā ierindojās augstajā sestajā vietā.
Trešajā čempionāta dienā startēja abas mūsu meitenes – Marta Marksa rītu iesāka ar priekšskrējieniem 100m barjerskrējienā, bet Agate Caune startēja 1500m priekšškrējienā.

ytps0Wjaqpz6cIe6EegyMarta ar rezultātu 14,09 sek. savā priekšskrējienā finišēja kā piektā, nenodrošinot automātisku kvalifikāciju pusfinālam, tomēr iekļuva pusfināla dalībnieču vidū ar 17.rezultātu.Sacensību vakara sesijā Marta uzlaboja savu rezultātu pusfinālā (14,00sek.) un sacensības noslēdza 16.vietā.

1500m skrējienā Agate Caune savā prikšskrējienā finišēja kā astotā (4:37,49), sportistei finālā iekļūt neizdevās, taču 25 dalībnieču konkurencē Agatei 18.vieta.

Sacensībām sportistes sagatavoja treneri Guntars Markss un Raitis Ravinskis!
Apsveicam sportistes un trenerus ar panākumiem!