Agate Caune izcīna 6.vietu Pasaules čempionātā

gaImiFfGyB95ehH9IYaJNo 18. līdz 22. augustam Kenijas galvaspilsētā Nairobi notika Pasaules U20 čempionāts vieglatlētikā. Latviju sacensībās pārstāvēja 7 sportisti, no tām divas Valmieras sportistes – Marta Marksa (Valmieras AKSSC) un Agate Caune (Valmieras BSS).

Otrajā sacensību dienā Agate Caune startēja 3000m skrējiena finālā, kurā ierindojās augstajā sestajā vietā.
Trešajā čempionāta dienā startēja abas mūsu meitenes – Marta Marksa rītu iesāka ar priekšskrējieniem 100m barjerskrējienā, bet Agate Caune startēja 1500m priekšškrējienā.

ytps0Wjaqpz6cIe6EegyMarta ar rezultātu 14,09 sek. savā priekšskrējienā finišēja kā piektā, nenodrošinot automātisku kvalifikāciju pusfinālam, tomēr iekļuva pusfināla dalībnieču vidū ar 17.rezultātu.Sacensību vakara sesijā Marta uzlaboja savu rezultātu pusfinālā (14,00sek.) un sacensības noslēdza 16.vietā.

1500m skrējienā Agate Caune savā prikšskrējienā finišēja kā astotā (4:37,49), sportistei finālā iekļūt neizdevās, taču 25 dalībnieču konkurencē Agatei 18.vieta.

Sacensībām sportistes sagatavoja treneri Guntars Markss un Raitis Ravinskis!
Apsveicam sportistes un trenerus ar panākumiem!