Airēšanas slalomisti startē "Masters of Koiva" sacensībās

AND 4950Valmierā airēšanas trasē “Krāces” notika Igaunijas čempionāts airēšanas slalomā. Piedalījās sportisti ne tikai no Igaunijas, bet arī Latvijas airēšanas klubu līderi kā arī viesi no Krievijas. Laikā, kad Igaunijas sportisti izcīnīja savas valsts čempiona titulus, mājnieki – Latvijas sportisti un viesi no Krievijas sacentās par “Master of Koiva” (Igaunijā Gauja tiek dēvēta par Koivu) tituliem. Sacensībās piedalījās arī mūsu sporta skolas jaunāko grupu audzēkņi, kas visi bija spiesti startēt vienā U14 grupā (sacensību nolikums neparedzēja dalījumu U12 un U10 grupās).

K-1 laivu klasē meitenēm pirmo vietu šai grupā izcīnīja Frančeska Stanne. Puišiem šai plašajā grupā un sīkstajā konkurencē otro vietu izcīnīja Bruno Geidāns. C-1 laivu klasē trešais Patriks Zemītis. Patīkami, ka gan Bruno, gan Frančeska, gan mūsu airētāju treneris Līgonis Bečers (1. vieta 45 + grupā) iekļuva sacensību Open grupas (absolūtā visu vecuma grupu konkurence) finālā.

Sacensības “Master of Koiva” bija mūsu sportistu pēdējais pārbaudes etaps pirms sezonas galvenā starta – atklātā Latvijas jaunatnes čempionāta (kopējā konkurencē šeit piedalās visi Baltijas valstu labākie jaunieši) airēšanas slalomā.