Valmieras sportistu rezultāti tautas skrējienā "Smiltenes apļi"

WhatsApp Image 2020 10 12 at 10.46.08Svētdien, 11.oktobrī, ņemot vērā Rimi Rīgas maratona atcelšanu, vairāki valmierieši izmantoja iespēju piedalīties tautas skrējienā “Smiltenes apļi”. Mūsu sportistiem uzrādīti labi rezultāti.
Agate Caune uzrādīja absolūti labāko rezultātu sieviešu grupā uz izcīnīja 1.vietu.
2.vietā ierindojās arī Valmieras BSS vieglatlētikas trenere Megija Stalberga un 3.vietā Valmieras BSS Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportiste Marta Marksa.
Par uzvarētājiem kļuva arī Daniels Šimaņecs (V15 grupā) un Marta Luize Pētersone (S15 grupā). Elīza Krista Kiršblūma izcīnīja 2.vietu S18 grupā.
Sacensībās startēja arī valmierietis Agnis Stulpinskis, kurš izcīnīja 1.vietu V35 grupā.