Valmieras viegaltlēti uzstāda personīgos rekordus un izcīna medaļas

jDGC4hiR8Gzs9BRgMk7xAr augstvērtīgiem rezultātiem un izcīnītām godalgotām vietām jauno sezonu iesākuši Valmieras vieglatlēti.

Latvijas čempionātā daudzcīņā Rīgā pieaugušo konkurencē par Latvijas čempionu septiņcīņā kļuva Valmieras Bērnu sporta skolas Augstas klases sportistu sagatavošanas centra audzēknis Niks Samauskis ar izcīnītiem 5169 punktiem. Rezultāti pa disciplīnām (60m – 7.29; tālums – 6.99; lode – 12.93; augstums – 1.99; 60m/b – 8.45; kārts – 4.20; 1000m – 3:09.50).

Pieccīņās sieviešu konkurencē sudraba medaļa Valmieras Bērnu sporta skolas Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportistei Kristīnei Siksalietei ar punktu summu 3999, kas ir visu laiku sestā labākā punktu summa Latvijā. Kristīnes rezultāti pa disciplīnām (60m/b – 9.15; augstums – 1.74; lode – 13.47; tālums – 5.82; 800m – 3:32.38).

Septiņcīņā junioriem (U20 grupa) arī sudraba medaļa Valmieras BSS Augstas Klases sportistu sagatavošanas centra sportistam Ralfam Ūdrim. Sportists sacensību kopsummā izcīnīja 5105 punktus. Ralfa rezultāti pa disciplīnām (60m – 7.30; tālums – 6.56; lode – 13.66; augstums – 1.96; 60m/b – 8.43; kārts – 4.10; 1000m – 3:04.85).

U18 grupā bronzas medaļu izcīnīja Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkne Rita Krauja, kura sacensībās savāca 3185 punktu kopsummu (60m/b – 9.66; augstums – 1.48; lode – 11.11; tālums – 5.13; 800m – 2:36.62).

Visi minētie daudzcīņnieki sacensībās sasniedza jaunus personīgos rekordus. Audzēkņus sacensībām sagatavoja Valmieras Bērnu sporta skolas vieglatlētikas nodaļas treneris Pēteris Karlivāns.

***

Divās sacensībās ar labiem rezultātiem iepriecinājusi piecpadsmitgadīgā Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkne Agate Caune (treneris Raitis Ravinskis). Prestižajās sacensībās “Kuldīgas Katrīnas kauss”, kurās piedalījās 12 valstu sportisti Agate finišēja trešā 1000m skrējienā – 2:59.86. Pēc tam sacensībās Igaunijas pilsētā Tartu sportiste 3000m distanci veica 10:12.85 sasniedzot sezonas labāko rezultātu Latvijā.