Vieglatlēti labo rekordus, izcīna medaļas un kļūst par līderiem Latvijā

Gatavojoties Latvijas čempionātiem un Baltijas valstu komandu čempionātiem, priecē Valmieras vadošo vieglatlētu progress un uzrādītie rezultāti.

Jelgavā notikušajās Sportland kausa izcīņas 3.posma sacensībās ar labiem rezultātiem iepriecināja seši valmierieši. Pieaugušo konkurencē startēja Valmieras Bērnu sporta skolas Augstas Klases sportistu sagatavošanas centra sportisti. Kristīne Siksaliete 100m finišēja ar jaunu personisko rekordu un ar rezultātu 12.37 (priekšskrējienā 12.25w)  izcīnīja bronzas medaļu. Bronzas medaļa Kristīnei arī 100m barjerskrējienā – 15.25.  Nikam Samauskim sacensībās 2.vieta kārtslēkšanā – 3.95 un 3.vieta 110m barjerskrējienā – 15.23 (pers.rek.). Valmieras Vieglatlētikas kluba sportistam Arnim Žviriņam sacensībās sudraba medaļa – 2.vieta diska mešanā uzrādot rezultātu 48.30.

U20 vecuma grupā pārliecinošas uzvaras sacensībās Ralfam Ūdrim un Jānim Sausajam. Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportists Ralfs Ūdris  kārtslēkšanā sasniedz jaunu Valmieras jaunatnes rekordu – 4.45 (iepriekšējais rekords tika uzrādīts 2005.gadā, kad 4.40 augstumu pārvarēja Jānis Ķibermanis). Jānis Sausais pārliecinoši uzvarēja 110m barjerskrējienā – 14.89 (pers.rek.). Abi sportisti sasniedza sezonas labākos rezultātus Latvijā.

U18 vecuma grupas skrējēja, Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkne un Valmieras sporta vienības sportiste Agate Caune ar jaunu personisko rekordu 4:39.80 finišēja otrā 1500m skrējienā.