VALMIERAS BĒRNU SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 10.06.-16.06.2019.

WhatsApp Image 2019 06 17 at 09.19.28

                                              VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                                                10.06. - 16.06.2019
       
                                                                  VIEGLATLĒTIKA
Valgas atklātais čempionāts vieglatlētikā
12.06. 100m Sintija Penka 3.vieta
200m Daniela Supe 2.vieta
400m Daniela Supe 2.vieta
800m Agate Caune 1.vieta
800m Anna Brode 3.vieta
4x100m  Valmiera
Sintija Penka, Rita Krauja, Paula Estere Bojāre, Daniela Supe
3.vieta
100m Jānis Sausais 2.vieta
200m Jānis Sausais 2.vieta
300m šķēršļi Nils Edvards Butka 2.vieta
4x100m  Valmiera
Roberts Mitenieks, Ričards Briedis, Edgars Gredzens, Jānis Sausais
2.vieta
Augstums Ralfs Ūdris 2.vieta
                                                                        FUTBOLS
1.līga - B čempionāts
16.06. Valmiera Glass ViA 2 : FK Jelgava 2 2:2
Optibet Virslīga
15.06. FK Jelgava : Va;miera Glass ViA 0:1
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U18
12.06. Valmiera Glass ViA : Rēzeknes FA/BJSS 4:3
                                                                            BMX
SMScredit.lv BMX čempionāta 4.posms
  G7-8 Anna Pedraudze 2.vieta
G9-10 Keita Sofija Krūmiņa 2.vieta
G11-12 Adelīna Kārkliņa 1.vieta
G11-12 Madara Kate Treimane 2.vieta
G15+ Līva Lizete Glāzere 1.vieta
CR12-16 Reds Rudiņš 2.vieta
CR12-16 Rainers Bindže 3.vieta
B7 Kristaps Klāvs Elbrets 1.vieta
B8 Toms Višņevskis 1.vieta
B9 Patriks Krauklis 1.vieta
B15/16 Emīls Mārtiņš Treimanis 2.vieta
B15/16 Kārlis Pedraudzis 3.vieta
JM+EM Helvijs Babris 1.vieta
                                                            AIRĒŠANAS SLALOMS
Latvijas čempionāts airēšanas slalomā
15.-16.06. 3xK-1v Elvis Fiļipovs 3.vieta

Valmieras Bērnu sporta skolu absolvē 26 sportisti

VBSS izlaidums 2019 99Ceturtdien, 6.jūnijā apliecības par profesionālās ievirzes izglītību saņēma 26 Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkņi.

Valmieras Bērnu sporta skolu 2018./2019.mācību gadā absolvēja vairākkārtēji Latvijas čempioni, izlašu dalībnieki, Eiropas un Pasaules mēroga sacensību dalībnieki. Apliecības par profesionālās ievirzes izglītības apguvi saņēma visu Valmieras BSS akreditēto un licencēto programmu sporta veidu audzēkņi – basketbolā (5), BMX (1), florbolā (2), futbolā (5), hokejā (2), orientēšanās sportā (5), peldēšanā (4) un vieglatlētikā (2).

Svinīgā pasākumā Valmieras Mūzikas skolas telpās sportistus un viņu trenerus sveica sporta skolas direktore Līga Dzene, absolventiem pasniedzot Valmieras BSS piemiņas zīmi. Muzikālu sveicienu absolventiem bija sarūpējuši Mūzikas skolas audzēkņi un darbinieki. Pasākuma noslēgumā absolventi devās izbraucienā ar Gaujas Tramvaju.

Sveicam mūsu audzēkņus! Paldies Valmieras Mūzikas skolas kolektīvam par viesmīlīgo uzņemšanu un skanīgajiem sveicieniem.

Valmieras Bērnu sporta skolas 2018./2019.mācību gada absolventi un viņu treneri:

Basketbols:

Niklāvs Babris, Artis Brantiņš, Jānis Dans Ķikuts, Petra Razgale, Liene Saklaure.

Treneri Roberts Zeile, Sandis Amoliņš, Alvils Kaufmanis, Līga Priedīte.

BMX:

Megija Agate Deičmane.

Treneris Olafs Lakučs.

Florbols:

Jānis Bērziņš, Roberts Ozoliņš.

Treneris Aigars Belasovs.

Futbols:

Rauls Bārbalis, Klāvs Grosbergs, Matīss Kučinskis, Egils Arturs Nazarovs, Ģirts Treimanis.

Treneris Gatis Ērglis, Normunds Zvejnieks.

Hokejs:

Kristaps Libors, Markuss Žukovskis.

Treneris Aivars Anis.

Orientēšanās:

Elvita Alksne, Sintija Ozola, Arta Renāte Rulle, Rūdolfs Matīss Vimba, Elizabete Ločmele.

Treneri – Inguna Valdmane, Atis Heinols.

Peldēšana:

Kristiāna Buka, Karīna Horoškeviča, Danīls Ņikiforovs, Vitauts Jānis Siliņš.

Treneris – Inta Andrejānova.

Vieglatlētika:

Tomass Apsītis, Ričards Brālēns.

Treneri – Raitis Ravinskis.


Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 3.06.-9.06.2019.

WhatsApp Image 2019 06 10 at 07.53.09

                              VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                                   3.06. - 9.06.2019
       
                                                   VIEGLATLĒTIKA
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā U16 un U18
7.06. 1500m S U16 Agate Caune 1.vieta
Augstlēkšana V U16 Valters Jansons 1.vieta
110m barjeras V U18 Jānis Sausais 1.vieta
Latvijas čempionāts daudzcīņās
8.-9.06. Septiņcīņa S Pieaug. Kristīne Deruma 1.vieta
Desmitcīņa V U20 Ralfs Ūdris 1.vieta
                                                        FUTBOLS
Zēnu Futbola Festivāls
7.-9.06. U10 A grupa SK Super Nova : Valmiera Glass ViA 4:3
Valmiera Glass ViA : FK Tukums 2000/TSS 4:0
Liepājas FS : Valmiera Glass ViA 1:2
Valmiera Glass ViA : BFC Daugavpils 1:2
Valmiera Glass ViA : FA Ventspils 0:4
U11 A grupa SK Super Nova : Valmiera Glass ViA 0:2
Valmiera Glass ViA : FK Tukums 2000/TSS 0:1
Liepājas FS : Valmiera Glass ViA 0:1
Valmiera Glass ViA : BFC Daugavpils 1:1
Valmiera Glass ViA : FA Ventspils 0:4
U12 A grupa SK Super Nova : Valmiera Glass ViA 4:3
Valmiera Glass ViA : FK Tukums 2000/TSS 0:5
Liepājas FS : Valmiera Glass ViA 2:0
Valmiera Glass ViA : BFC Daugavpils 2:3
Valmiera Glass ViA : FA Ventspils 0:6
LFF Vidzemes reģiona jaunatnes čemponāts futbolā 8:8 2007.gada zēni
4.06. Valmiera Glass ViA/BSS -2 : Vidzemes FC/Smiltene - 2 4:2
Valmiera Glass ViA/BSS - 2 : Vidzemes FC/Priekuļi 10:2
Valmiera Glas ViA/BSS - 3 : FS Garkalne/Rakari 1:4
Valmiera Glass ViA/BSS : Vidzemes FC/Valka 7:0
Valmiera Glass ViA/BSS -3 : Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:2
FC Real Pro : Valmiera Glass ViA/BSS 2:0
Ādas bumba 2004.-05.gada zēni
3.06. Valmiera Glass ViA/BSS : FK Valor Ropaži 3:1
Valmiera Glass ViA /BSS : Vidzemes FC/Valka 3:1
Valmiera Glass ViA/BSS : FC real Pro 2:2
Vidzemes FC/Smiltene : Valmiera Glas ViA/BSS 2:0
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U18
5.06. Valmiera Glass ViA : FK Dinamo/SK Babīte 3:0
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības U13 B apakšgrupa
3.06. Valmiera Glass VIA : SK Krimulda/Valor 19:1
Futbola Sacensibas Hansa Cup 2019
7.-9.06. Kopvērtējums: Valmiera Glass ViA/BSS U13 1.vieta
                                                             BMX
SMScredit.lv BMX čempionāta 3.posms
8.-9.06. G8 Anna Pedraudze 2.vieta
G9 Keita Sofija Krūmiņa 3.vieta
G11 Adelīna Kārkliņa 1.vieta
G11 Madara Kate Treimane 2.vieta
G15 Līva Lizete Glāzere 1.vieta
CR12-16 Reds Rudiņš 2.vieta
B7 Kristaps Klāvs Elbrets 3.vieta
B8 Toms Višņevskis 3.vieta
B9 Patriks Krauklis 1.vieta
UCI Pasaules kausa 5.posms
8.06. Men Elite Kristens Krīgers 39.v.
Mikus Strazdiņš 60.v.
Filips Krists Rozītis 64.v.
Niks Rožukalns 84.v.
Edvards Glāzers 128.v.
Women Elite Vineta Pētersone 27.v.
UCI Pasaules kausa 6.posms
9.06. Men Elite Niks Rožukalns 78.v.
Kristens Krīgers 99.v.
Mikus Strazdiņš 106.v.
Filips Krists Rozītis 171.v.
Women Elite Vineta Pētersone 34.v.

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 27.05.-2.06.2019.

62002367 838600939847847 5274221759338381312 o

                  VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                       27.05. - 02.06.2019
       
                                         VIEGLATLĒTIKA
Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes
31.05.-1.06. 400m S, Pieaugušie Daniela Supe 2.vieta
100m/b, S Pieaugušie Kristīne Deruma 2.vieta
110m/b V, Pieaugušie Niks Samauskis 3.vieta
Tāllēkšana S, Pieaugušie Kristīne Deruma 3.vieta
Lodes grūšana S, Pieaugušie Kristīne Deruma 1.vieta
                                              FUTBOLS
Optibet Virslīga
31.05. Valmiera Glass VIA : FK Spartaks 1:2
1.līga - B
27.05. Valmiera Glass VIA 2 : FK Liepāja 2 0:1
Latvijas Jaunatnes Olimpiādes atlases sacensības
27.05. Ogres novads : Valmiera 1:4
                                          ORIENTĒŠANĀS
Latvijas čempionāts sprintā
1.06. W14 Elīza Atslēga 2.vieta
W18 Aija Denija Trēziņa 2.vieta
W18 Anna Emīlija Suta 3.vieta
W20 Vilma Alberinga 1.vieta
                                            PELDĒŠANA
Starptautiskās sacensības Madwave Challange Cup of Riga
31.05. 200m komplekss Kristaps Miķelsons 1.vieta
100m brīvais stils Zelma Mālmane 2.vieta
100m uz muguras Kristaps Miķelsons 2.vieta
100m komplekss Kristaps Miķelsons 2.vieta
100m brass Kristaps Miķelsons 3.vieta
                                           BASKETBOLS
1.-2.06. Baltais Kauss finālturnīrs U11 meitenēm 3.vieta