VALMIERAS BĒRNU SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 25.06.- 01.07.2018.

Latvijas U16 čempionāts vieglatlētikā Valmieras komanda

 

VIEGLATLĒTIKA

29.-30.06. Latvija U16 čempionāts vieglatlētikā
3000 m Agate Caune  1.vieta
Diska mešana Rikardo Ivanovs 1.vieta
Kārtslēkšana Valters Jansons 1.vieta
Zviedru stafete meitenēm 400+300+200+100 Valmieras BSS (Anna Juraša, Rita Krauja, Daniela Supe, Agate Caune) 1.vieta
Kārtslēkšana Rita Krauja  2.vieta
1500 m Agate Caune  2.vieta
Trīssoļlēkšana Rita Krauja  3.vieta
400 m Anna Brode 3.vieta
4x100 m stafete meitenēm Valmieras BSS (Anna Juraša, Rita Krauja, Anna Brode, Daniela Supe) 3.vieta
ORIENTĒŠANĀS
29.05.-01.07. Orientēšanās sacensības “Kāpas 3-dienas”  
M16 Alvis Miglavs 1.vieta
M18 Pauls Alberings 2.vieta
W20 Vilma Alberinga 3.vieta
M210 Edgars Bērziņš 1.vieta
TRIATLONS
30.06. Vaidavas triatlons
M19 Aivars Makstenieks 4.vieta
M17 Kārlis Bergs 4.vieta
M17 Mairis Bērziņš 5.vieta
F17 Liene Kalniņa 4.vieta
Airēšanas slaloms
1.07. Lietuvas jaunatnes čempionāts airēšanas slalomā
K-1s laivu klasē Frančeska Stanne  U12 grupā 1.vieta
K-1s laivu klasē Frančeska Stanne  U14 grupā 2.vieta
K-1v laivu klasē   Bruno Emīls Geidāns U12 grupā 1.vieta
K-1v laivu klasē   Bruno Emīls Geidāns U14 grupā 2.vieta
K-1v laivu klasē   Jānis Riža U12 grupā 2.vieta
C-1v laivu klasē  Elvim Fiļipovam U16 grupā 3.vieta
3xK-1s   Elīnai Celmiņai, Frančeskai Stannei  1.vieta
3xK-1v Elvim Fiļipovam 3.vieta
FUTBOLS
26.06. Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-16 2018
U-16 SK Kengaroos : Vidzemes FC 0:0
28.06. Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U-18 grupa
U-18 FS METTA : Vidzemes FC  2:1 
29.06. Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 2018
JFC Corona Borealis/Fariona FK : Vidzemes FC  2:1 
30.06. LČ futbolā U-15 
U-15 Madonas BJSS : Vidzemes FC 0:2

Jūlija pasākumu kalendārs atrodams šeit: http://vbss.valmiera.lv/images/kalendars/kalendars.pdf

 

 

VALMIERAS BĒRNU SPORTA SKOLAS IZLAIDUMS 2018

DSC 0159

Šā gada 18.jūnijā Valmieras Bērnu sporta skola izsniedza apliecības par profesionālās ievirzes izglītības apguvi 25 skolas audzēkņiem 6 sporta veidos- basketbols (6), BMX (2), florbols (6), futbols (3), peldēšana (1) un vieglatlētika (7). Starp absolventiem bija arī sportisti ar īpaši augstiem sasniegumiem.

BMX riteņbraukšanas nodaļas sportists Mikus Dāvis Strazdiņš ir Eiropas čempions B15 grupā, un 2017.gadā Pasaules čempionātā Mikus Dāvis izcīnīja bronzas medaļu junioru konkurencē.

Atzīstami sasniegumi arī vieglatlētei Kristīnei Strazdītei. Sportiste ir pārstāvējusi Latvijas izlasi Eiropas čempionātā gan U-18, gan U-20 vecuma grupās. Šobrīd Kristīnei pieder Latvijas rekords diska mešanā U-16 vecuma grupā un lodes grūšanā U-18 vecuma grupā.

Basketbola nodaļas absolventi bijuši četrkārtēji Latvijas čempioni dažādās vecuma grupās. Savukārt futbolisti un florbolisti ir devuši savu ieguldījumu Valmieras pieaugušo komandu panākumos.

Direktore Līga Dzene, sveicot absolventus un pasakoties par ieguldīto darbu, vēlēja turpināt sportiskās gaitas un neaizmirst savus pirmos trenerus un sporta skolu.

Paldies arī absolventu treneriem – Evai Kaufmanei, Aigaram Belasovam, Alvilam Kaufmanim, Olafam Lakučam, Gatim Ērglim, Vladimiram Širjajevam, Raitim Ravinskim, Pēterim Karlivānam un Baibai Kaufmanei.