VALMIERAS BĒRNU SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 20.05.-26.05.2019.

wjzuWA2ycp9gDJf6JEbr

                         VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                           20.05. - 26.05.2019
       
                                            VIEGLATLĒTIKA
Siguldas pavasaris 2019
21.05. U10 600m Estere Vesmane 2.vieta
U10 mix stafete 8x125m Valmieras BSS  2.vieta
U12 60m Karīna Ņikuļina 3.vieta
U12 300m Karīna Ņikuļina 3.vieta
U12 1000m Dāvis Bergs 2.vieta
U12 tāllēkšana Karīna Ņikuļina 2.vieta
U12 mix stafete 8x125m Valmieras BSS  3.vieta
Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās
25.-26.05. U20, desmitcīņa Ralfs Ūdris 1.vieta
                                                  FUTBOLS
Optibet Virslīga
22.05. RFS : Valmiera Glass VIA 0:1
26.05. FK Liepāja : Valmiera Glass VIA 1:0
1.līga - B
23.05. Valmieras Glass VIA 2 : RFS 2 1:3
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U14 B apakšgrupa
22.05. FK Jūrnieks : Valmiera Glass VIA 1:13
                                                      BMX
SMScredit.lv BMX čempionāta 2.posms
25.05. G7-8 Anna Pedraudze 2.vieta
G9-10 Keita Sofija Krūmiņa 3.vieta
G11-12 Adelīna Kārkliņa 1.vieta
G11-12 Madara Kate Treimane 2.vieta
G15+ Līva Lizete Glāzere 2.vieta
CR12/16 Reds Rudiņš 1.vieta
B8 Toms Višņevskis 1.vieta
B15-16 Emīls Mārtiņš Treimanis 2.vieta
JM+EM Filips Krists Rozītis 1.vieta
UEC Eiropas BMX kausa 7.posms
25.05. Juniori Niks Rožukalns 4.vieta
UEC Eiropas BMX kausa 8.posms
26.05. Juniori Edvards Glāzers 3.vieta
Juniori Niks Rožukalns 5.vieta

Cilvēkdrošība uz ūdens vasaras sezonā

Latvijas Peldēšanas Federācija (LPF) sadarbībā ar  Elektrum Olimpisko centru ir uzsākusi informatīvi izglītojošu kampaņu par cilvēkdrošību uz ūdens vasaras sezonā.

Statistika liecina, ka pasaulē katru dienu noslīkt 10 cilvēku, no kuriem 2 ir bērni jaunāki par 14 gadiem. Bērniem vecumā no 1- 14 gadu vecumam noslīkšana ir otrs biežākais nāves cēlonis starp nelaimes gadījumiem.  Arī Latvijā nelaimes gadījumi uz ūdens ir ļoti izplatīti, tomēr, preventīvi darbojoties, lielākā daļa šādu nelaimes gadījumu ir novēršama, un tieši tāpēc Valmieras Bērnu sporta skola vēlas informēt arī savus audzēkņus par drošību uz ūdens.

Kampaņas ietvaros ir sagatavoti divi video materiālu, kurus var atrast internetā:

  1. sērija - https://www.youtube.com/watch?v=QSuDcd4_57w
  2. sērija - https://www.youtube.com/watch?v=1hD7cS2Wf8w

Mācību materiāls skolām un skolēniem - http://peldidrosi.lv/wp-content/uploads/2017/04/15.Pielikums_Peldi-droši.-Mācību-materiāls-skolām-un-skolēniem.pdf

DSC 0048

Vidzemes reģiona sporta skolu pedagogi tiekas seminārā Valmierā

Vidzemes regiona Sp Sk Treneru Seminars 5Pirmdien, 13.maijā, Valmieras sākumskolas aktu zālē norisinājās Vidzemes reģiona sporta pedagogu profesionālās pilnveides teorētiski praktiskais seminārs “Traumu profilakse un trenera loma audzēkņu motivācijā”.  Seminārā lekcijas vadīja un pieredzē dalījās Artūrs Visockis-Rubenis, Elita Salgrāve un Marta Lagzdiņa.

Seminārs ietvēra teorētisko lekciju “Trenera loma audzēkņu motivācijā”, kur pieredzē dalījās basketbola kluba Ogre un Latvijas U18 basketbola izlases galvenais treneris Visockis-Rubenis, kā arī “Traumu profilakses aspekti fizioterapeita skatījumā”, ko vadīja sertificēta fizioterapeite, Baltijas fizioterapijas centra vadītāja Elita Salgrāve. Semināra noslēgumā pedagogi piedalījās praktiskā nodarbībā “Stiepšanās un miofiscālās pašmasāžas principi traumu profilaksei”, kuru vadīja sertificēta fizioterapeite, Baltijas fizioterapijas centra vecākā fizioterapeite Marta Legzdiņa.

Seminārā piedalījās vairāk kā 100 pedagogi no Valmieras, Limbažu, Smiltenes, Cēsu, Alojas, Keķavas, Aizkraukles, Madonas, Rūjienas, Siguldas, Alūksnes un Valkas sporta skolām.

Semināru organizēja Valmieras Bērnu sporta skola sadarbībā ar “Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padomi “ Jaunatnes Sporta Fondu.

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 13.05.-19.05.2019

WhatsApp Image 2019 05 19 at 17.32.49 1

                        VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                         13.05. - 19.05.2019
       
                                            BASKETBOLS
Eiropas Jaunatnes Basketbola līgas Superfināls U14 zēniem
18.05. Valmiera : Gruzija 2005 67:55
Valmiera: Oxygen Orange1 49:54
19.05. Valmiera : DSN/Sporta Bode 63:74
Sezonā izcīnīta 6.vieta
                                          VIEGLATLĒTIKA
Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā
17.05. 100m/b U18 Daniela Supe 3.vieta
110m/b U18 Jānis Sausais 1.vieta
200m U18 Daniela Supe 2.vieta
Tāllēkšana U18 Jānis Sausais 3.vieta
                                                 FUTBOLS
Optibet Virslīga
13.05. Valmiera Glass VIA : Riga FC 1:0
18.05. FK Ventspils : Valmiera Glass VIA 2:2
1.līga - B
14.05. Riga FC 2 : Valmiera Glass VIA 2 1:1
19.05 Valmiera Glass VIA 2 : FK Ventspils 2 1:1 
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U13 B apakšgrupa
14.05. Ogres NSC : Valmiera Glass VIA 3:5
                                          ORIENTĒŠANĀS
Rīgas čempionāts 2019
18.05. S18 Aija Denija Trēziņa 2.vieta
S18 Anna Emīlija Suta 3.vieta
Ozona čempionāts
19.05. S21 ZVOC-VBSS
Trēziņa, Suta, Valdmane
1.vieta
                                     AIRĒŠANAS SLALOMS
Baldones IV čempionāts airēšanas slalomā
19.05. K-1s U14 Frančeska Stanne 1.vieta
K-1v U14 Bruno Emīls Geidāns 2.vieta
K-1v U14 Jānis Riža 3.vieta
K-1v U12 Mārtiņš Šteinbergs 3.vieta
                                           SKOLU SPORTS
Valmieras pilsētas un starpnovadu skolēnu sporta spēlēs 2.klašu grupā
Valmieras Pārgaujas sākumskola 1.vieta
Valmieras Viestura vidusskola 2.vieta
Rūjienas vidusskola 3.vieta
Valmieras pilsētas un starpnovadu skolēnu sporta spēlēs 3.klašu grupā
Valmieras Pārgaujas sākumskola 1.vieta
Valmieras Viestura vidusskola 2.vieta
Rūjienas vidusskola 3.vieta

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 6.05.-12.05.2019.

WhatsApp Image 2019 05 12 at 17.39.17 1

VBSS sacensību rezultātu apkopojums
6.05. - 12.05.2019
       
BASKETBOLS
Latvijas Jaunatnes Basketbola līgas finālturnīrs U14 zēniem
10.05. Valmiera : BS Rīga 59:31
Valmiera : DSN 61:28
11.05. Valmiera : Mārupes SC 60:46
Valmiera : IMSS 63:41
12.05. Valmiera : DSN 2 82:84
Sezonā izcīnīta 2.vieta
Latvijas Jaunatnes Basketbola līgas finālturnīrs U17 zēniem
10.05. Valmiera : Rīga/A.Kraukļa VEF 84:90
11.05. Valmiera : Talsi 87:77
12.05. Valmiera : Rīdzene/Sportapunkts.lv 82:107
Sezonā izcīnīta 6.vieta
FLORBOLS
Latvijas Bērnu un jauniešu čempionāts florbolā U14
11.05. Valmiera BSS : FK Ogres Vilki 6:4
Sezonā izcīnīta 3.vieta 2.divīzijā
Latvijas Bērnu un jauniešu čempionāts florbolā U12
11.05. CPSS/Lekrings : Valmiera BSS 6:3
FUTBOLS
Optibet Virslīga
7.05. BFC Daugavpils : Valmiera Glass ViA 1:0
1.līga - B
8.05. Valmiera Glass ViA 2 : BFC Daugavpils 2 2:2
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U14 B apakšgrupa
9.05. Valmiera Glass ViA : FC Gauja 15:0
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U13 B apakšgrupa
11.05. Futbola Parks Academy : Valmiera Glass ViA 0:6
ORIENTĒŠANĀS
Latvijas čempionāts garajā distancē
11.05. M18 Pauls Alberings 3.vieta
W18 Aija Denija Trēziņa 1.vieta
W18 Anna Emīlija Suta 2.vieta
W20 Vilma Alberinga 2.vieta
Mazā Balva 2019/Latvijas Kausa 5.posms
12.05. W18 Aija Denija Trēziņa 3.vieta
W20 Vilma Alberinga 1.vieta
AIRĒŠANAS SLALOMS
Latvijas Kauss 2.posms un jaunatnes meistarsacīkstes airēšanas slalomā
11.05. K-1s U14 Frančeska Stanne 1.vieta
K-1v U18 Elvis Fiļipovs 2.vieta
K-1v U16 Elvis Fiļipovs 1.vieta
K-1v U14 Brono Emīls Geidāns 1.vieta
K-1v U14 Jānis Riža 3.vieta
K-1v U12 Renārs Freijs 2.vieta
C-1v U16 Elvis Fiļipovs 1.vieta
C-1v U18 Elvis Fiļipovs 2.vieta
Latvijas Kauss 3.posms un jaunatnes meistarsacīkstes airēšanas slalomā
12.05. K-1s U14 Frančeska Stanne 1.vieta
K-1v U16 Elvis Fiļipovs 3.vieta
K-1v U14 Jānis Riža 3.vieta
K-1v U12 Mārtiņš Šteinbergs 2.vieta
K-1v U12 Namejs Brūns 3.vieta
SKOLU SPORTS
Latvijas skolu čempionāts futbolā
B grupa (8.-9.kl.) Valmieras 2.vidusskola 2.vieta
BMX
SMScredit.lv BMX čempionāta 1.posms
22.04. G7 -8 Anna Pedraudze 1.vieta
G11-12 Adelīna Kārkliņa 1.vieta
G11-12 Madara Kate Treimane 2.vieta
G15+ Līva Lizete Glāzere 1.vieta
CR12/16 Reds Rudiņš 1.vieta
B7 Kristaps Klāvs Elbrets 3.vieta
UCI BMX Supercross World Cup - 3.posms
11.05. Men Elite Kristens Krīgers 130.vieta
Mikus Dāvids Strazdiņš 24.vieta
Helvijs Babris 112.vieta
Edvards Glāzers 53.vieta
Women Elite Vanesa Buldinska 26.vieta
Vineta Pētersone 29.vieta
UCI BMX Supercross World Cup - 4.posms
12.05. Men Elite Kristens Krīgers 22.vieta
Mikus Dāvids Strazdiņš 73.vieta
Helvijs Babris 54.vieta
Edvards Glāzers 92.vieta
Women Elite Vanesa Buldinska 13.vieta
Vineta Pētersone 38.vieta
Jelgavas atklātais čempionāts BMX 2019
12.05. B5 Jēkabs Ozols 3.vieta
B8 Toms Višņevskis 2.vieta
B9 Patriks Krauklis 1.vieta
B15 Emīls Mārtiņš Treimanis 2.vieta
Open Pro Niks Rožukalns 1.vieta
Open Pro Filips Krists Rozītis 2.vieta