VALMIERAS BĒRNU SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 29.04.-05.05.2019.

WhatsApp Image 2019 05 07 at 09.45.08

                         VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                            29.04. - 05.05.2019
       
                                              BASKETBOLS
Eiropas Meiteņu Basketbola līga (EGBL) Superfināls U13 meitenēm
02.05. Valmiera BSS : SDJSOR Kupchinskij Olimp 31:56
Valmiera BSS : BS Rīdzene 36:51
03.05. Valmiera BSS : BC Horizont RCOP 21:46
Valmiera BSS : Espoo Basket Team 34:60
04.05. Valmiera BSS : Tapiolan Honka 43:49
Superfinālā izcīnīta 8.vieta
Baltijas Zēnu Basketbola Līga (BBBL) fināls U16 zēniem
4.05. Valmiera BSS : Saldus 42:54
Valmiera BSS : ATS 59:46
5.05. Valmiera BSS : MuKi 50:74
                                                  FUTBOLS
Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts U18 Meistarības grupa
30.04. Valmiera Glass VIA : RFK/FK Spartaks 3:3
3.05. Valmiera Glass VIA : JDFS Alberts 1:1
Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts U13 Attīstības grupa B apakšgrupa
29.04. Valmiera Glass VIA : Vidzemes FC/Priekuļi 3:1
                                             VIEGLATLĒTIKA
Bauskas novada BJSS sezonas atklāšanas sacensības U16 un U14
3.05. Tomsons Ralfs U14 Z, 100m 1.vieta
Agate Trauberga U14 M, 100m 3.vieta
Jēkabpils atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un U16
5.05. Daniela Supe 400m (S, Pieaugušie) 1.vieta
Veronika Bespalova 1500m (S, u16) 3.vieta
Niks Samauskis Augstlēkšana (V, Pieaugušie) 3.vieta
Rikardo Ivanovs Lode (V, U16) 1.vieta
                                              SKOLU SPORTS
Vidzemes reģiona skolu kauss futbolā
4.-5.klašu grupa Valmieras Pārgaujas sākumsklola 2.vieta
6.-7.klašu grupa Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 2.vieta
8.-9.klašu grupa Valmieras 2.vidusskola 1.vieta
Tallink Latvijas skolu komandu čempionātā badmintonā
4.-6.klašu grupa Valmieras Pārgaujas sākumskola 5.vieta
7.-9.klašu grupa Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 6.vieta
10.-12. klašu grupa Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 2.vieta
10.-12. klašu grupa Valmieras Valsts ģimnāzija 4.vieta
Latvijas skolēnu 72.spartakiādē FLORBOLĀ  zēniem un meitenēm
2005.-2007.g.dz. Kocēnu pamatskola 1.vieta
2003.-2005.g.dz. Kocēnu pamatskola 2.vieta
                                                       BMX
UEC Eiropas kausa 5.posms
4.05. Kristens Krīgers Elite Men 3.vieta
Edvards Glāzers Junior Men 2.vieta
Vineta Pētersone Elite Women 3.vieta
Vanesa Buldinska Elite Women 7.vieta
Niks Rožukalns Junior Men 5.vieta
Edvards Emīls Liberts B15/16 5.vieta
UEC Eiropas kausa 6.posms
5.05. Kristens Krīgers Elite Men 3.vieta
Vanesa Buldinska Elite Women 3.vieta
Edvards Glāzers Junior Men 2.vieta
Mikus Dāvids Strazdiņš Elite Men 5.vieta
Vineta Pētersone Elite Women 4.vieta
Niks Rožukalns Junior Men 7.vieta
Edvards Emīls Liberts B15/16 1.vieta
                                                  PELDĒŠANA
3.Latvijas jauniešu un junioru čempionāts peldēšanā
3.-4.05. Marks Goldbergs 200m Butterfly 3.vieta
Kristofers Dāgs Breģis 400m Freestyle 1.vieta
Valmiera BSS 1
(Kozlovs, Goldbergs,
Miķelsons, Breģis)
4x100m Freestyle 2.vieta
Kristaps Miķelsons 200m Backstoke 1.vieta
Reds Rullis 200m Freestyle 3.vieta
Kristofers Dāgs Breģis 200m Freestyle 2.vieta
Valmiera BSS 1
(Miķelsons, Breģis,
 Goldbergs, Kozlovs)
4x100m Medley 3.vieta

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 22.04.-28.04.2019.

WhatsApp Image 2019 04 29 at 08.58.23

                                  VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                                  22.04. - 28.04.2019
       
                                                    BASKETBOLS
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U15 V
26.04. Valmiera : BJBS Rīga/DSN 2 72:44
26.04. Valmiera : Rīga/A.Kraukļa VEF 62:50
27.04. Valmiera : IMSS 75:44
27.04. Valmiera : BS Ogre 77:41
28.04. BJBS Rīga/DSN : Valmiera 53:67
Sezonā izcīnīta 1.vieta
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U14 V
26.04. Jaunpils : Valmiera 67:70
26.04. Kuldīga : Valmiera 102:71
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U12 V
26.04. Valmiera : Rīga/Jugla 45:40
26.04. BJBS Rīga/Rīdzene : Valmiera 53:40
27.04. Valmiera : BS Rīga/A.Kraukļa VEF 50:24
27.04. Valmiera : DSN RO 38:42
28.04. Valmiera : Tukums 48:31
Sezonā izcīnīta 3.vieta
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U12 S
26.04. Valmiera : Daugavpils 30:21
26.04. Valmiera : BJBS Rīga/TTP 2 29:39
27.04. BJBS Rīga/Jugla : Valmiera 29:39
27.04. Rīgas 3.BJSS : Valmiera 33:8
28.04. BJBS Rīga/TTP 2 : Valmiera 28:49
Sezonā izcīnīta 3.vieta
                                                     FLORBOLS
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U14 zēniem
28.04. Madona/Kalsnava : Valmiera BSS 11:2
                                                       FUTBOLS
Latvijas 1.līgas B čempionāts 2019
24.04. FK Jelgava-2 : Valmiera Glass VIA 2 7:0
28.04. Valmiera Glass VIA 2 : FK Metta/Latvijas Universitāte 2 2:1
Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts U14 Attīstības grupa
22.04. FK Jaunība : Valmiera Glass VIA 0:14
                                                  ORIENTĒŠANĀS
Orientēšanās sacensības "Lieldienu balva 2019" kopvērtējums
22.04. Anna Emīlija Suta W18 3.vieta
                                                 SKOLU SPORTS
Valmieras pilsētas un novadu skolēnu sporta spēlēs futbolā A grupai
24.04. Valmieras Viestura vidusskola 1.vieta
Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 2.vieta
Valmieras 5.vidusskola 3.vieta
Valmieras pilsētas un novadu skolēnu sporta spēlēs, Lieldienu turnīrs badmintonā
24.04. Joanna Apsīte 2009.g.un jaun. meitenes 1.vieta
Rūta Jansone 2.vieta
Linda Romanovska 3.vieta
Agate Trauberga 2006.-2008.g.dz.meitenes 1.vieta
Madlēna Rozīte 2.vieta
Nikola Čermiņeva 3.vieta
Tobias Vatuļins 2006.-2008.g.dz.zēni 1.vieta
Kristaps Eglītis 2.vieta
Dāvis Zariņš 3.vieta
Felisa Muķiele 2003.-2005.g.dz.meitenes 1.vieta
Sāra Agnese Brantiņa 2.vieta
Sanija Bureņa 3.vieta
Andrievs Ruks 2003.-2005.g.dz.zēni 1.vieta
Kristaps Ādamsons 2.vieta
Atis Gvido Saulītis 3.vieta
                                                            BMX
UCI Pasaules kausa 1.posms
27.04. Helvijs Babris Men Elite 67
Kristens Krīgers 77
Mikus Strazdiņš 123
Vanesa Buldinska Women Elite 29
Vineta Pētersone 34
UCI Pasaules kausa 2.posms
28.04. Kristens Krīgers Men Elite 63
Mikus Strazdiņš 115
Helvijs Babris 117
Vanesa Buldinska Women Elite 22
Vineta Pētersone 38
                                                      PELDĒŠANA
Lietuvas atklātais čempionāts peldēšanā
25.-27.04. 200m freestyle Kristofers Dāgs Breģis 4.vieta
100m breastsroke Jānis Vitauts Siliņš 3.vieta
400m freestyle Kristofers Dāgs Breģis 2.vieta
50m breaststroke Jānis Vitauts Siliņš 2.vieta
200m breaststroke Jānis Vitauts Siliņš 3.vieta

Priecīgas Lieldienas!

Untitled 1

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 15.04.-21.04.2019.

58057662 1795859867226260 143139934146920448 o

                                      VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                                      15.04. - 21.04.2019
       
                                                        BASKETBOLS
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19 V
16.04. Valmiera: BJBS Rīga/Pārdaugava 105:99
18.04. BJBS Rīga/Pārdaugava : Valmiera 83:72
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U16 V
16.04. East-Ball : Valmiera 59:107
19.04. Valmiera : East-Ball 83:59
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U16 S
19.04. BJBS Rīga/Rīdzene : Valmiera 120:38
20.04. Valmiera : Saldus  50:81
21.04. Valmiera : Tukums 81:48
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U15 V
17.04. Bauska : Valmiera 67:88
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U13 V
19.04. IMSS/Salaspils : Valmiera 31:44
19.04. BJBS Rīga/Rīdzene : Valmiera 44:51
20.04. Valmiera : Mārupes sporta centrs 26:66
20.04. DSN/OZ : Valmiera 53:35
21.04. Rīga/A.Kraukļa VEF : Valmiera 65:35
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U13 S
19.04. BJBS Rīga/Jugla : Valmiera 43:31
19.04. Valmiera : Rīgas 3.BJSS 23:42
20.04. Ventspils Spars : Valmiera 27:44
20.04. Daugavpils : Valmiera 38:37
21.04. Valmiera : Ventspils Spars 40:26
                                                             FLORBOLS
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U14 zēniem
20.04. Valmiera BSS : Madona/Kalsnava 5:6
FUTBOLS
Latvijas 1.līgas B čempionāts 2019
20.04. Valmiera Glass VIA - 2 : Spartaks Jūrmala-2 4:2
Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts U18 Meistarības grupa
16.04. FS Jelgava : Valmiera Glass VIA 2:1
Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts U14 Attīstības grupa
17.04. Valmiera Glass VIA : SK Super Nova/Saulkrasti 10:0
                                                        ORIENTĒŠANĀS
Orientēšanās sacensības "Ziemeļu divdienis" kopvērtējums
20.-21.04. Marta Vaļģe S10 3.vieta
Aija Denija Trēziņa S18 2.vieta
Anna Emīlija Suta S18 3.vieta
Jēkabs Ločmelis V16 2.vieta
Vilma Alberinga S20 1.vieta
Pauls Alberings V18 2.vieta
                                                        SKOLU SPORTS
Latvijas skolēnu spartakiādes finālsacensības basketbolā B grupas zēniem
Valmieras Valsts ģimnāzija 6.vieta
Latvijas skolu telpu futbola čempionāts A grupas jaunieši
7.04. Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 2.vieta
Valmieras pilsētas un novadu skolēnu sporta spēlēs Tautas bumbā (2009.g.dz.un jaun.)
Valmieras Pārgaujas sākumskola 1.vieta
Valmieras Viestura vidusskola 2.vieta
Rubenes pamatskola 3.vieta
Valmieras pilsētas un novadu skolēnu sporta spēlēs - Veiklības stafetes
Valmieras Viestura vidusskola 1.vieta
Valmieras sākumskola 2.vieta
Valmieras Pārgaujas sākumskola 3.vieta
Vidzemes reģiona (Gauja) basketbola sacensībās C grupā (2005-2006.g.dz.) 
Valmieras Pārgaujas sākumskola meitenes 1.vieta
Valmieras Pārgaujas ģimnāzija zēni 1.vieta
Skolu sporta federācijas 72.spartakiādē finālsacensībās dambretē U-9 vecuma grupā
Valmieras Viestura vidusskola 2.vieta
Skolu sporta federācijas 72.spartakiādē finālsacensībās dambretē U11 vecuma grupā
Valmieras Viestura vidusskola 3.vieta
                                                                 BMX
UEC Eiropas BMX kausa 3.posms
20.04. Edvards Glāzers Juniori 2.vieta
UEC Eiropas BMX kausa 4.posms
21.04. Toms Višņevskis Boys 8 4.vieta
Patriks Krauklis Boys 9 4.vieta
Edvards Glāzers Juniori 1.vieta
Anna Pedraudze Girls 8 7.vieta

Foto: Eiropas Riteņbraukšanas savienība, Kersten Van Kerckhoven

Pateicība Valmieras BSS brīvprātīgo komandai

Handbols LAT EST 11Svētdien, 14. aprīlī Vidzemes Olimpiskajā centrā risinājās 2020. gada Eiropas čempionāta handbolā kvalifikācijas spēle starp Latvijas un Igaunijas valstsvienībām.

Vidzemes Olimpiskajā centrā spēles laikā aktīvu dalību norisēs veica Valmieras Bērnu sporta skolas brīvprātīgie.

Izsakām pateicību par brīvprātīgā darba veikšanu un iniciatīvu jauniešiem – Megijai Agatei Deičmanei, Eilīnai Antapsonei, Ralfam Kuģim, Raineram Leonam Justam, Paulīnei Veidemanei, Lindai Čaverei, Karīnai Horoškevicai. Paldies par darbu un brīvprātīgo koordinēšanu Megijai Stalbergai!

Foto: Raivo Sarelainens, Juris Kalniņš


Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com