VALMIERAS SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 23.07.-29.07.2018.

VIEGLATLĒTIKA
29.07. Latvijas čempionāts
100m/b Kristīne Deruma 2.vieta
Diska mešana Kristīne Strazdīte  3.vieta
BMX 
28.07. SMScredit.lv BMX čempionāta 5.posms
Elites un junioru grupa BABRIS Helvijs 1.vieta
Elites un junioru grupa KĀRKLIŅŠ Rinalds Jānis 3.vieta
B14  PEDRAUDZIS Kārlis 1.vieta
B8 KRAUKLIS Patriks 1.vieta
B7 VIŠŅEVSKIS Toms 2.vieta
B6 ELBRETS Kristaps Klāvs 3.vieta
G13-14 GLĀZERE Līva Lizete 1.vieta
G8-10 KĀRKLIŅA Adelīna 1.vieta
G8-11 TREIMANE Madara Kate 3.vieta
G7- PEDRAUDZE Anna 3.vieta
TRIATLONS
29.07. Latvijas čempionāts kross-triatlonā
F19 Alvīne Bruņiniece 1.vieta
F17 Liene Kalniņa 1.vieta
F17 Mairis Bērziņš 1.vieta
M19 Aivars Makstenieks  2.vieta
Airēšanas slaloms
28.07. Valmieras paralēlais airēšanas slaloms
 U-12 grupā Frančeska Stranne K-1s laivu klasē 1.vieta 
U-16 grupā Elīna Celmiņa K-1s laivu klasē 3.vieta
U-10 grupā Namejs Brūns K-1v laivu klasē 2.vieta
U-10 grupā Rihards Vecelis K-1v laivu klasē 3.vieta
 U-12 grupā Laurits Valtenbergs Egeland K-1v laivu klasē 1.vieta 
 U-12 grupā Bruno Emīls Geidāns K-1v laivu klasē 3.vieta
U-16 grupā Elvis Fiļipovs C-1v laivu klasē 3.vieta 
29.07. Master of Koiva airēšanas slaloma sacensības 
U-14 grupā Frančeska Stanne K-1s laivu klasē  2.vieta
U-14 grupā  Robijs Lucavs K-1v laivu klasē   2.vieta 
U-14 grupā Patriks Kristaps Zemītis C-1v laivu klasē  3.vieta
ORIENTĒŠANĀS
28.-30.07. Orientēšanās sacensības Azimuta 3-dienas
  V14 Pēteris Gailis 3.vieta
FUTBOLS
28.07. atvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U-13 B apakšgrupa
Vidzemes FC : FC Real Pro 2 : 2
       

airēšana

Šodien svinam Valmieras pilsētas svētkus!

Šodien no plkst. 15.00 VBSS piedalīsies Valmieras pilsētas svētkos, lai ar sportiskām aktivitātēm kopīgi atzīmētu Valmieras 735.dzimšanas dienu.

Ja nepieciešams sazināties ar skolas administrāciju- no plkst.13.30 atradīsimies Valmieras Kultūras centra laukumā, Rīgas 10 (pretim Valmieras kultūras centram); tālrunis: 20220759.

Lai jauki svētki!

Gājiens

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 25.06.- 01.07.2018.

Latvijas U16 čempionāts vieglatlētikā Valmieras komanda

 

VIEGLATLĒTIKA

29.-30.06. Latvija U16 čempionāts vieglatlētikā
3000 m Agate Caune  1.vieta
Diska mešana Rikardo Ivanovs 1.vieta
Kārtslēkšana Valters Jansons 1.vieta
Zviedru stafete meitenēm 400+300+200+100 Valmieras BSS (Anna Juraša, Rita Krauja, Daniela Supe, Agate Caune) 1.vieta
Kārtslēkšana Rita Krauja  2.vieta
1500 m Agate Caune  2.vieta
Trīssoļlēkšana Rita Krauja  3.vieta
400 m Anna Brode 3.vieta
4x100 m stafete meitenēm Valmieras BSS (Anna Juraša, Rita Krauja, Anna Brode, Daniela Supe) 3.vieta
ORIENTĒŠANĀS
29.05.-01.07. Orientēšanās sacensības “Kāpas 3-dienas”  
M16 Alvis Miglavs 1.vieta
M18 Pauls Alberings 2.vieta
W20 Vilma Alberinga 3.vieta
M210 Edgars Bērziņš 1.vieta
TRIATLONS
30.06. Vaidavas triatlons
M19 Aivars Makstenieks 4.vieta
M17 Kārlis Bergs 4.vieta
M17 Mairis Bērziņš 5.vieta
F17 Liene Kalniņa 4.vieta
Airēšanas slaloms
1.07. Lietuvas jaunatnes čempionāts airēšanas slalomā
K-1s laivu klasē Frančeska Stanne  U12 grupā 1.vieta
K-1s laivu klasē Frančeska Stanne  U14 grupā 2.vieta
K-1v laivu klasē   Bruno Emīls Geidāns U12 grupā 1.vieta
K-1v laivu klasē   Bruno Emīls Geidāns U14 grupā 2.vieta
K-1v laivu klasē   Jānis Riža U12 grupā 2.vieta
C-1v laivu klasē  Elvim Fiļipovam U16 grupā 3.vieta
3xK-1s   Elīnai Celmiņai, Frančeskai Stannei  1.vieta
3xK-1v Elvim Fiļipovam 3.vieta
FUTBOLS
26.06. Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-16 2018
U-16 SK Kengaroos : Vidzemes FC 0:0
28.06. Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U-18 grupa
U-18 FS METTA : Vidzemes FC  2:1 
29.06. Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 2018
JFC Corona Borealis/Fariona FK : Vidzemes FC  2:1 
30.06. LČ futbolā U-15 
U-15 Madonas BJSS : Vidzemes FC 0:2

Jūlija pasākumu kalendārs atrodams šeit: http://vbss.valmiera.lv/images/kalendars/kalendars.pdf

 

 

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 2.07.-15.07.2018.

framed vbss

VIEGLATLĒTIKA
10.07. Starptautiskās vieglatlētikas sacensības jauniešiem “Valmieras spēles 2018”
U16 Madara Bērziņa 100m 2.vieta
U16 Daniela Supe 200m 2.vieta
U16 Daniela Supe 100m/b 2.vieta
U16 Rita Krauja augstlēkšana 1.vieta
U16 Madara Bērziņa tāllēkšana 1.vieta
U16 Rikardo Ivanovs lodes grūšana 2.vieta
U16 Rikardo Ivanovs diska mešana 1.vieta
U18 Sonora Pētersone 200m 3.vieta
U18 Ralfs Ūdris augstlēkšana 2.vieta
U18 Ralfs Ūdris kārtslēkšana 1.vieta
U16/U18 Valmiera BSS (S.Penka, M.Bērziņa, S.Pētersone, D.Supe)  4X100m 1.vieta
U16/U18 Valmiera (R.Briedis, R.Strads, E.Gredzens, R.Ūdris) 4X100m 2.vieta
14.07. Rīgas čempionāts vieglatlētikā
Diska mešana Strazdīte Kristīne 2.vieta
Lodes grūšana Strazdīte Kristīne 2.vieta
Tāllēkšana Deruma Kristīne  2.vieta
100m/b Deruma Kristīne  3.vieta
Augstlēkšna Deruma Kristīne  2.vieta
Kārtslēkšana Ūdris Ralfs 3.vieta
14.07. Sportland kauss 5.posms vieglatlētikā
200m Kristīne Deruma 2.vieta
400m Daniela Supe 1.vieta
100m/b Kristīne Deruma 2.vieta
Diska mešana Rikardo Ivanovs 2.vieta
BMX 
7.07. Latvijas nacionālais čempionāts BMX
EM STRAZDIŅŠ Mikus 1.vieta
EM KRĪGERS Kristens 2.vieta
EM TREIMANIS Edžus 3.vieta
JM GLĀZERS Edvards 1.vieta
JM KĀRKLIŅŠ Rinalds Jānis 2.vieta
EW BULDINSKA Vanesa 2.vieta
B16 ROŽUKALNS Niks 1.vieta
B15 LIBERTS Edvards Emīls 1.vieta
B14 PEDRAUDZIS Kārlis 2.vieta
B14 TREIMANIS Emīls Mārtiņš  3.vieta
B7 VIŠŅEVSKIS Toms 2.vieta
B8 KRAUKLIS Patriks 1.vieta
B6 ELBRETS Kristaps Klāvs 2.vieta
G13-14 GLĀZERE Līva Lizete 1.vieta
G8-10 KĀRKLIŅA Adelīna  1.vieta
G7 PEDRAUDZE Anna 1.vieta
15.07. UCI pasaules čempionāts BMX riteņbraukšanā
G7 Anna Pedraudze 1.vieta

 

VALMIERAS BĒRNU SPORTA SKOLAS IZLAIDUMS 2018

DSC 0159

Šā gada 18.jūnijā Valmieras Bērnu sporta skola izsniedza apliecības par profesionālās ievirzes izglītības apguvi 25 skolas audzēkņiem 6 sporta veidos- basketbols (6), BMX (2), florbols (6), futbols (3), peldēšana (1) un vieglatlētika (7). Starp absolventiem bija arī sportisti ar īpaši augstiem sasniegumiem.

BMX riteņbraukšanas nodaļas sportists Mikus Dāvis Strazdiņš ir Eiropas čempions B15 grupā, un 2017.gadā Pasaules čempionātā Mikus Dāvis izcīnīja bronzas medaļu junioru konkurencē.

Atzīstami sasniegumi arī vieglatlētei Kristīnei Strazdītei. Sportiste ir pārstāvējusi Latvijas izlasi Eiropas čempionātā gan U-18, gan U-20 vecuma grupās. Šobrīd Kristīnei pieder Latvijas rekords diska mešanā U-16 vecuma grupā un lodes grūšanā U-18 vecuma grupā.

Basketbola nodaļas absolventi bijuši četrkārtēji Latvijas čempioni dažādās vecuma grupās. Savukārt futbolisti un florbolisti ir devuši savu ieguldījumu Valmieras pieaugušo komandu panākumos.

Direktore Līga Dzene, sveicot absolventus un pasakoties par ieguldīto darbu, vēlēja turpināt sportiskās gaitas un neaizmirst savus pirmos trenerus un sporta skolu.

Paldies arī absolventu treneriem – Evai Kaufmanei, Aigaram Belasovam, Alvilam Kaufmanim, Olafam Lakučam, Gatim Ērglim, Vladimiram Širjajevam, Raitim Ravinskim, Pēterim Karlivānam un Baibai Kaufmanei.