VALMIERAS BĒRNU SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 8.04.-14.04.2019.

WhatsApp Image 2019 04 15 at 07.49.25 1

                 VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                     8.04. - 14.04.2019
       
                                          BASKETBOLS
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19 V
13.04. BS Ogre : Valmiera 86:53
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19 S
10.04. BS Ogre : Valmiera 48:40
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U16 V
13.04. BS Ogre : Valmiera 55:100
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U15 V
13.04. BS Ogre : Valmiera 51:98
14.04. BJBS Rīga/DSN : Valmiera 65:84
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U14 V
13.04. BS Ogre : Valmiera 57:89
14.04. DSN 2 : Valmiera 67:58
                                         FLORBOLS
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U14 zēniem
10.04. Valmiera BSS : Rīgas Lauvas 14:6
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U13 zēniem
12.04. Valmiera BSS : Bauskas BJSS 6:5
                                           HOKEJS
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U15 B grupa
11.04. LSSS : Valmieras HK/BSS 4:0
14.04. Valmieras HK/BSS : Pārdaugava 05 3:0
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U13 A grupa
13.04. Ogre Juniors : Valmieras HK/BSS 3:0
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U11 B grupa
14.04. Valmieras HK/BSS : DLSS 10:3
                                           FUTBOLS
Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts U18 Meistarības grupa
8.04. Valmiera Glass VIA : FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS 14:1
Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts U13 Attīstības grupa
11.04. Valmiera Glass VIA : Vidzemes FC/2007 8:1
                                     ORIENTĒŠANĀS
Orientēšanās sacensības "Rīgas Kausi" kopvērtējums
13.-14.04. Marta Vaļģe Women - 10 3.vieta
                                          TRIATLONS
Siguldas Akvatlons
13.04. Rainers Zviedris M13 grupa 1.vieta
Kristers Zviedris M11 grupa 2.vieta
Danīls Ņikiforovs M19 grupa 2.vieta
                                          PELDĒŠANA
Ādažu BJSS čempionāts
12.04. 50m brass Adrians Kīns 3.vieta
50m uz muguras Amēlija Nikola Vīksna 2.vieta
50 brass Emīls Varslavāns 3.vieta
                                  AIRĒŠANAS SLALOMS
Latvijas kausa 1.posms airēšanas slalomā
14.04. Frančeska Stanne K-1s laivu klase (U14) 1.vieta
Elvis Fiļipovs K-1v laivu klase (U18) 3.vieta
Elvis Fiļipovs K-1v laivu klase (U16) 2.vieta
Jānis Riža K-1v laivu klase (U14) 3.vieta
Namejs Brūns K-1v laivu klase (U12) 3.vieta
Elvis Fiļipovs C-1v laivu klase (U16) 2.vieta
Patriks Kristaps Zemītis C-1v laivu klase (U14) 3.vieta

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 1.04.-7.04.2019.

Aija Denija Trēziņa - 3.vieta Orientēšanās sacensībās "Kurzemes Pavasaris 2019"

Foto: Aija Denija Trēziņa - 3.vieta Orientēšanās sacensībās "Kurzemes Pavasaris 2019"

 

                  VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                          1.04. - 7.04.2019
       
                                           BASKETBOLS
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19 V
3.04. Ventspils Spars : Valmiera 82:72
6.04. Talsi : Valmiera 90:76
7.04. Saldus : Valmiera 86:61
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U17 V
6.04. Talsi : Valmiera 52:112
7.04. Liepāja : Valmiera 85:82
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U16 V
4.04. Cēsis : Valmiera 37:64
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U14 V
3.04. Ventspils Spars : Valmiera 59:76
4.04. Cēsis : Valmiera 59:89
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U13 V
6.04. Valmiera : Jēkabpils/Līvāni 53:35
6.04. Talsi : Valmiera 62:57
7.04. Valmiera : BJBS Rīga/Rīdzene 46:38
7.04. Rīga/Jugla : Valmiera 59:43
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U13 S
6.04. Rīgas 3.BJSS : Valmiera 54:33
6.04. Valmiera : Liepāja 39:47
Baltic Boys Basketball League U15 finālturnīrs
5.04. Valmiera : VKM 63:71
Valmiera : Viimsi 62:64
6.04. Valmiera : Trudovije Rezervi 72:45
Valmiera : BC Kalev/STAR 56:44
7.04. Valmiera : Nokia BC 75:56
                                            FLORBOLS
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U14 zēniem
4.04. Valmiera BSS : Rīgas Lauvas 8:3
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U13 zēniem
3.04. Bauskas BJSS : Valmiera BSS 5:3
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U12 zēniem
7.04. Valmiera BSS : Kurši U12 4:9
7.04. Valmiera BSS : Rīgas Lauvas 6:4
                                              HOKEJS
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U13 A grupa
6.04. DLSS : Valmieras HK/BSS 3:1
                                              FUTBOLS
Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts U18 Meistarības grupa
4.04. FS Metta : Valmiera Glass VIA 2:4
Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts U13 Attīstības grupa
4.04. Valmiera Glass ViA : FC Gauja 3:0
                                         ORIENTĒŠANĀS
Orientēšanās sacensības "Kurzemes Pavasaris 2019" kopvērtējums
6.-7.04. Aija Denija Trēziņa W18 3.vieta
Anna Emīlija Suta W18 6.vieta
Vilma Alberinga W20 2.vieta
                                            PELDĒŠANA
Latvijas čempionāts peldēšanā U19 
5.-6.04. Jānis Vitauts Siliņš kopvērtējums 1.vieta
Kristofers Dāgs Breģis kopvērtējums 5.vieta
Vitauts Jānis Siliņš 200m breaststroke 1.vieta
Danīls Ņikiforovs 200m breaststroke 3.vieta
Kristaps Miķelsons 200m backstroke 2.vieta
Kristofers Dāgs Breģis 200m freestyle 2.vieta
Danīls Ņikiforovs 400m medley 1.vieta
Vitauts Jānis Siliņš 100m breaststroke 1.vieta
Vikija Klāsone 200m butterfly 3.vieta
Vitauts Jānis Siliņš 200m medley 1.vieta
Marks Goldbergs 200m medley 3.vieta
Kristofers Dāgs Breģis 400m freestyle 1.vieta
Valmieras BSS kopvērtējums 4.vieta
                                          BADMINTONS
Latvijas klubu komandu čempionāts
6.04. Top Media Līga Valmieras BK/VBSS 3.vieta

Foto no : https://www.pavasaris.lv/lv

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 25.03.-31.03.2019.

SkoluSports Basketbols Bgrupa 2019 48

                              VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                                 25.03. - 31.03.2019
       
                                                      BASKETBOLS
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19 V
27.03. Valmiera : BJBS Rīga/Rīdzene 52:104
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19 S
25.03. BJBS Rīga/TTP 1 : Valmiera 70:63
30.03. Valmiera : Alūksne 69:50
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U17 V
27.03. Valmiera : Rīdzene/Sportapunkts.lv 76:83
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U16 S
31.03. Valmiera : Saldus 57:69
Eiropas Jaunatnes basketbola līga (EYBL) U15 zēniem 3.posms
29.03. Valmiera BSS : BS CSKA 26:52
Valmiera BSS : MBA 61:63
30.03. Valmiera BSS : TTU BS 65:46
Valmiera BSS : BC Olimpiec 61:60
31.03. Valmiera BSS : BS Riga 71:37
                                                         FLORBOLS
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U14 zēniem
25.03. Rīgas Lauvas : Valmiera BSS 7:2
                                                           HOKEJS
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U15 B grupa
27.03. Valmieras HK/BSS : Brocēnu NBJSS 5:7
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U11 B grupa
31.03. Brocēnu NBJSS 09 : Valmieras HK/BSS 4:2
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U9 B grupa
30.03. Valmieras HK/BSS : HS Mogo 10 3:0
30.03. HK Tukums : Valmieras HK/BSS 5:7
                                                             BMX
UEC Eiropas kauss 1.posms
30.03. Līva Lizete Glāzere G15/16 8.vieta
Edvards Glāzers Men Junior 3.vieta
Vanesa Buldinska Women Elite 7.vieta
UEC Eiropas kauss 2.posms
31.03. Edvards Glāzers Men Junior 6.vieta
Patriks Krauklis B9 2.vieta
Toms Višņevskis B8 7.vieta
                                                    VIEGLATLĒTIKA
Latvijas ziemas čempionāts diska mešanā
30.03. Rikardo Ivanovs U16 1.vieta
Vents Andžejs Lūsis U20 5.vieta
Ralfs Ūdris U20 6.vieta
Ričards Brālēns U20 7.vieta
                                                   SKOLU SPORTS
Latvijas skolēnu 72.spartakiādes finālsacensības basketbolā 2007.-2009.g.dz.meit.
27.03. Valmieras Pārgaujas sākumskola 5.vieta

 

Foto ilustratīva nozīme.