VALMIERAS BĒRNU SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

Cilvēkdrošība uz ūdens vasaras sezonā

Latvijas Peldēšanas Federācija (LPF) sadarbībā ar  Elektrum Olimpisko centru ir uzsākusi informatīvi izglītojošu kampaņu par cilvēkdrošību uz ūdens vasaras sezonā.

Statistika liecina, ka pasaulē katru dienu noslīkt 10 cilvēku, no kuriem 2 ir bērni jaunāki par 14 gadiem. Bērniem vecumā no 1- 14 gadu vecumam noslīkšana ir otrs biežākais nāves cēlonis starp nelaimes gadījumiem.  Arī Latvijā nelaimes gadījumi uz ūdens ir ļoti izplatīti, tomēr, preventīvi darbojoties, lielākā daļa šādu nelaimes gadījumu ir novēršama, un tieši tāpēc Valmieras Bērnu sporta skola vēlas informēt arī savus audzēkņus par drošību uz ūdens.

Kampaņas ietvaros ir sagatavoti divi video materiālu, kurus var atrast internetā:

  1. sērija - https://www.youtube.com/watch?v=QSuDcd4_57w
  2. sērija - https://www.youtube.com/watch?v=1hD7cS2Wf8w

Mācību materiāls skolām un skolēniem - http://peldidrosi.lv/wp-content/uploads/2017/04/15.Pielikums_Peldi-droši.-Mācību-materiāls-skolām-un-skolēniem.pdf

DSC 0048

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 13.05.-19.05.2019

WhatsApp Image 2019 05 19 at 17.32.49 1

                        VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                         13.05. - 19.05.2019
       
                                            BASKETBOLS
Eiropas Jaunatnes Basketbola līgas Superfināls U14 zēniem
18.05. Valmiera : Gruzija 2005 67:55
Valmiera: Oxygen Orange1 49:54
19.05. Valmiera : DSN/Sporta Bode 63:74
Sezonā izcīnīta 6.vieta
                                          VIEGLATLĒTIKA
Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā
17.05. 100m/b U18 Daniela Supe 3.vieta
110m/b U18 Jānis Sausais 1.vieta
200m U18 Daniela Supe 2.vieta
Tāllēkšana U18 Jānis Sausais 3.vieta
                                                 FUTBOLS
Optibet Virslīga
13.05. Valmiera Glass VIA : Riga FC 1:0
18.05. FK Ventspils : Valmiera Glass VIA 2:2
1.līga - B
14.05. Riga FC 2 : Valmiera Glass VIA 2 1:1
19.05 Valmiera Glass VIA 2 : FK Ventspils 2 1:1 
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U13 B apakšgrupa
14.05. Ogres NSC : Valmiera Glass VIA 3:5
                                          ORIENTĒŠANĀS
Rīgas čempionāts 2019
18.05. S18 Aija Denija Trēziņa 2.vieta
S18 Anna Emīlija Suta 3.vieta
Ozona čempionāts
19.05. S21 ZVOC-VBSS
Trēziņa, Suta, Valdmane
1.vieta
                                     AIRĒŠANAS SLALOMS
Baldones IV čempionāts airēšanas slalomā
19.05. K-1s U14 Frančeska Stanne 1.vieta
K-1v U14 Bruno Emīls Geidāns 2.vieta
K-1v U14 Jānis Riža 3.vieta
K-1v U12 Mārtiņš Šteinbergs 3.vieta
                                           SKOLU SPORTS
Valmieras pilsētas un starpnovadu skolēnu sporta spēlēs 2.klašu grupā
Valmieras Pārgaujas sākumskola 1.vieta
Valmieras Viestura vidusskola 2.vieta
Rūjienas vidusskola 3.vieta
Valmieras pilsētas un starpnovadu skolēnu sporta spēlēs 3.klašu grupā
Valmieras Pārgaujas sākumskola 1.vieta
Valmieras Viestura vidusskola 2.vieta
Rūjienas vidusskola 3.vieta

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 6.05.-12.05.2019.

WhatsApp Image 2019 05 12 at 17.39.17 1

VBSS sacensību rezultātu apkopojums
6.05. - 12.05.2019
       
BASKETBOLS
Latvijas Jaunatnes Basketbola līgas finālturnīrs U14 zēniem
10.05. Valmiera : BS Rīga 59:31
Valmiera : DSN 61:28
11.05. Valmiera : Mārupes SC 60:46
Valmiera : IMSS 63:41
12.05. Valmiera : DSN 2 82:84
Sezonā izcīnīta 2.vieta
Latvijas Jaunatnes Basketbola līgas finālturnīrs U17 zēniem
10.05. Valmiera : Rīga/A.Kraukļa VEF 84:90
11.05. Valmiera : Talsi 87:77
12.05. Valmiera : Rīdzene/Sportapunkts.lv 82:107
Sezonā izcīnīta 6.vieta
FLORBOLS
Latvijas Bērnu un jauniešu čempionāts florbolā U14
11.05. Valmiera BSS : FK Ogres Vilki 6:4
Sezonā izcīnīta 3.vieta 2.divīzijā
Latvijas Bērnu un jauniešu čempionāts florbolā U12
11.05. CPSS/Lekrings : Valmiera BSS 6:3
FUTBOLS
Optibet Virslīga
7.05. BFC Daugavpils : Valmiera Glass ViA 1:0
1.līga - B
8.05. Valmiera Glass ViA 2 : BFC Daugavpils 2 2:2
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U14 B apakšgrupa
9.05. Valmiera Glass ViA : FC Gauja 15:0
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U13 B apakšgrupa
11.05. Futbola Parks Academy : Valmiera Glass ViA 0:6
ORIENTĒŠANĀS
Latvijas čempionāts garajā distancē
11.05. M18 Pauls Alberings 3.vieta
W18 Aija Denija Trēziņa 1.vieta
W18 Anna Emīlija Suta 2.vieta
W20 Vilma Alberinga 2.vieta
Mazā Balva 2019/Latvijas Kausa 5.posms
12.05. W18 Aija Denija Trēziņa 3.vieta
W20 Vilma Alberinga 1.vieta
AIRĒŠANAS SLALOMS
Latvijas Kauss 2.posms un jaunatnes meistarsacīkstes airēšanas slalomā
11.05. K-1s U14 Frančeska Stanne 1.vieta
K-1v U18 Elvis Fiļipovs 2.vieta
K-1v U16 Elvis Fiļipovs 1.vieta
K-1v U14 Brono Emīls Geidāns 1.vieta
K-1v U14 Jānis Riža 3.vieta
K-1v U12 Renārs Freijs 2.vieta
C-1v U16 Elvis Fiļipovs 1.vieta
C-1v U18 Elvis Fiļipovs 2.vieta
Latvijas Kauss 3.posms un jaunatnes meistarsacīkstes airēšanas slalomā
12.05. K-1s U14 Frančeska Stanne 1.vieta
K-1v U16 Elvis Fiļipovs 3.vieta
K-1v U14 Jānis Riža 3.vieta
K-1v U12 Mārtiņš Šteinbergs 2.vieta
K-1v U12 Namejs Brūns 3.vieta
SKOLU SPORTS
Latvijas skolu čempionāts futbolā
B grupa (8.-9.kl.) Valmieras 2.vidusskola 2.vieta
BMX
SMScredit.lv BMX čempionāta 1.posms
22.04. G7 -8 Anna Pedraudze 1.vieta
G11-12 Adelīna Kārkliņa 1.vieta
G11-12 Madara Kate Treimane 2.vieta
G15+ Līva Lizete Glāzere 1.vieta
CR12/16 Reds Rudiņš 1.vieta
B7 Kristaps Klāvs Elbrets 3.vieta
UCI BMX Supercross World Cup - 3.posms
11.05. Men Elite Kristens Krīgers 130.vieta
Mikus Dāvids Strazdiņš 24.vieta
Helvijs Babris 112.vieta
Edvards Glāzers 53.vieta
Women Elite Vanesa Buldinska 26.vieta
Vineta Pētersone 29.vieta
UCI BMX Supercross World Cup - 4.posms
12.05. Men Elite Kristens Krīgers 22.vieta
Mikus Dāvids Strazdiņš 73.vieta
Helvijs Babris 54.vieta
Edvards Glāzers 92.vieta
Women Elite Vanesa Buldinska 13.vieta
Vineta Pētersone 38.vieta
Jelgavas atklātais čempionāts BMX 2019
12.05. B5 Jēkabs Ozols 3.vieta
B8 Toms Višņevskis 2.vieta
B9 Patriks Krauklis 1.vieta
B15 Emīls Mārtiņš Treimanis 2.vieta
Open Pro Niks Rožukalns 1.vieta
Open Pro Filips Krists Rozītis 2.vieta

Vidzemes reģiona sporta skolu pedagogi tiekas seminārā Valmierā

Vidzemes regiona Sp Sk Treneru Seminars 5Pirmdien, 13.maijā, Valmieras sākumskolas aktu zālē norisinājās Vidzemes reģiona sporta pedagogu profesionālās pilnveides teorētiski praktiskais seminārs “Traumu profilakse un trenera loma audzēkņu motivācijā”.  Seminārā lekcijas vadīja un pieredzē dalījās Artūrs Visockis-Rubenis, Elita Salgrāve un Marta Lagzdiņa.

Seminārs ietvēra teorētisko lekciju “Trenera loma audzēkņu motivācijā”, kur pieredzē dalījās basketbola kluba Ogre un Latvijas U18 basketbola izlases galvenais treneris Visockis-Rubenis, kā arī “Traumu profilakses aspekti fizioterapeita skatījumā”, ko vadīja sertificēta fizioterapeite, Baltijas fizioterapijas centra vadītāja Elita Salgrāve. Semināra noslēgumā pedagogi piedalījās praktiskā nodarbībā “Stiepšanās un miofiscālās pašmasāžas principi traumu profilaksei”, kuru vadīja sertificēta fizioterapeite, Baltijas fizioterapijas centra vecākā fizioterapeite Marta Legzdiņa.

Seminārā piedalījās vairāk kā 100 pedagogi no Valmieras, Limbažu, Smiltenes, Cēsu, Alojas, Keķavas, Aizkraukles, Madonas, Rūjienas, Siguldas, Alūksnes un Valkas sporta skolām.

Semināru organizēja Valmieras Bērnu sporta skola sadarbībā ar “Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padomi “ Jaunatnes Sporta Fondu.

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 29.04.-05.05.2019.

WhatsApp Image 2019 05 07 at 09.45.08

                         VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                            29.04. - 05.05.2019
       
                                              BASKETBOLS
Eiropas Meiteņu Basketbola līga (EGBL) Superfināls U13 meitenēm
02.05. Valmiera BSS : SDJSOR Kupchinskij Olimp 31:56
Valmiera BSS : BS Rīdzene 36:51
03.05. Valmiera BSS : BC Horizont RCOP 21:46
Valmiera BSS : Espoo Basket Team 34:60
04.05. Valmiera BSS : Tapiolan Honka 43:49
Superfinālā izcīnīta 8.vieta
Baltijas Zēnu Basketbola Līga (BBBL) fināls U16 zēniem
4.05. Valmiera BSS : Saldus 42:54
Valmiera BSS : ATS 59:46
5.05. Valmiera BSS : MuKi 50:74
                                                  FUTBOLS
Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts U18 Meistarības grupa
30.04. Valmiera Glass VIA : RFK/FK Spartaks 3:3
3.05. Valmiera Glass VIA : JDFS Alberts 1:1
Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts U13 Attīstības grupa B apakšgrupa
29.04. Valmiera Glass VIA : Vidzemes FC/Priekuļi 3:1
                                             VIEGLATLĒTIKA
Bauskas novada BJSS sezonas atklāšanas sacensības U16 un U14
3.05. Tomsons Ralfs U14 Z, 100m 1.vieta
Agate Trauberga U14 M, 100m 3.vieta
Jēkabpils atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un U16
5.05. Daniela Supe 400m (S, Pieaugušie) 1.vieta
Veronika Bespalova 1500m (S, u16) 3.vieta
Niks Samauskis Augstlēkšana (V, Pieaugušie) 3.vieta
Rikardo Ivanovs Lode (V, U16) 1.vieta
                                              SKOLU SPORTS
Vidzemes reģiona skolu kauss futbolā
4.-5.klašu grupa Valmieras Pārgaujas sākumsklola 2.vieta
6.-7.klašu grupa Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 2.vieta
8.-9.klašu grupa Valmieras 2.vidusskola 1.vieta
Tallink Latvijas skolu komandu čempionātā badmintonā
4.-6.klašu grupa Valmieras Pārgaujas sākumskola 5.vieta
7.-9.klašu grupa Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 6.vieta
10.-12. klašu grupa Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 2.vieta
10.-12. klašu grupa Valmieras Valsts ģimnāzija 4.vieta
Latvijas skolēnu 72.spartakiādē FLORBOLĀ  zēniem un meitenēm
2005.-2007.g.dz. Kocēnu pamatskola 1.vieta
2003.-2005.g.dz. Kocēnu pamatskola 2.vieta
                                                       BMX
UEC Eiropas kausa 5.posms
4.05. Kristens Krīgers Elite Men 3.vieta
Edvards Glāzers Junior Men 2.vieta
Vineta Pētersone Elite Women 3.vieta
Vanesa Buldinska Elite Women 7.vieta
Niks Rožukalns Junior Men 5.vieta
Edvards Emīls Liberts B15/16 5.vieta
UEC Eiropas kausa 6.posms
5.05. Kristens Krīgers Elite Men 3.vieta
Vanesa Buldinska Elite Women 3.vieta
Edvards Glāzers Junior Men 2.vieta
Mikus Dāvids Strazdiņš Elite Men 5.vieta
Vineta Pētersone Elite Women 4.vieta
Niks Rožukalns Junior Men 7.vieta
Edvards Emīls Liberts B15/16 1.vieta
                                                  PELDĒŠANA
3.Latvijas jauniešu un junioru čempionāts peldēšanā
3.-4.05. Marks Goldbergs 200m Butterfly 3.vieta
Kristofers Dāgs Breģis 400m Freestyle 1.vieta
Valmiera BSS 1
(Kozlovs, Goldbergs,
Miķelsons, Breģis)
4x100m Freestyle 2.vieta
Kristaps Miķelsons 200m Backstoke 1.vieta
Reds Rullis 200m Freestyle 3.vieta
Kristofers Dāgs Breģis 200m Freestyle 2.vieta
Valmiera BSS 1
(Miķelsons, Breģis,
 Goldbergs, Kozlovs)
4x100m Medley 3.vieta