VALMIERAS SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

No 2020.gada 17.oktobra gaidāmas izmaiņas mācību-treniņu procesa organizācijā

121619813 3363184937064721 653939192221667882 nPamatojoties uz grozījumiem Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumos Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai" , arī Valmieras Bērnu sporta skolā no 17.oktobra tiks mainīta mācību-treniņu darba organizācija.
 
Aicinām audzēkņus un audzēkņu vecākus tuvākajās dienās sekot līdzi skolas aktuālajai informācijai!
 
Foto: Izglītības un Zinātnes ministrija, Veselības ministrija
 
 
 
 
 
121537079 799751857509298 4423240414457180120 o

Izmaiņas skolas mācību-treniņu darba procesa organizācijā

Pamatojoties uz 9.10.2020. grozījumiem Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumos Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai" , arī Valmieras Bērnu sporta skolas darbā ieviestas izmaiņas.

Informējam, ka tāpat, kā līdz šim, sporta treniņu nodarbībās nedrīkst piedalīties personas, kuras nav tieši iesaistītas tā organizēšanā un norisē. Audzēkņu vecākiem un citām nepiederošām personām ir aizliegts atrasties treniņu nodarbībās.

Turpmāk arī visu sporta veidu sacensības un pasākumi bērniem vecumā līdz 18 gadiem norisinās bez skatītājiem!

Sporta veidu federācijas ir izstrādājušas sporta veidu noteikumus un vadlīnijas sacensību un treniņu procesa organizēšanai. Skolas darba procesā tiek ievērotas attiecīgo sporta veidu federāciju vadlīnijas, aicinām ar tām iepazīties:

(Saraksts tiks papildināts, sekojot līdzi sporta veidu federāciju izstrādātajām vadlīnijām)

Joprojām aktuāla ir skolas "Mācību procesa organizēšanas kārtība 2020./2021.mācību gadā"

Skola turnpina sekot līdzi aktuālajiem valdības un sporta veidu federāciju lēmumiem!

 Valmieras BSS administrācija

121116965 796983807786103 5713530023200665809 o  120997058 796983847786099 2403453166273990363 o

 

 

Sandra Vilne un Sarmīte Ulanovska - "Balva izglītībā" laureātes

Ceturtdien, 1.oktobrī, koncertzālē “Valmiera” norisinājās ikgadējais Valmieras pilsētas pašvaldības pedagogu godināšanas pasākums “Balva izglītībā”.  Šogad pašvaldības apbalvojums par nozīmīgu ieguldījumu tika pasniegts arī Valmieras Bērnu sporta skolas pedagoģēm Sandrai Vilnei un Sarmītei Ulanovskai.

Sandra un Sarmīte jau vairāk kā 25 gadus ikdienā strādā tandēmā vadot nodarbības bērniem un jauniešiem ar invaliditāti trīs interešu izglītības grupās programmā ”Sports bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām”.

Abas pedagoģes ir arī iniciatores biedrības “Valmieras rajona invalīdu sporta klubs “Stars - S”” dibināšanai, kur ar radošu pieeju un pašaizliedzīgu darbu nodrošina iespējas cilvēkiem ar invaliditāti Latvijas teritorijā nodarboties ar sportu un fiziskām aktivitātēm, veicina cilvēku ar invaliditāti integrāciju sabiedrībā. Regulāri kopā ar jauniešiem pārstāv Valmieras BSS un Stars-S komandas sacensībās, piedalās dažādos pasākumos un organizē un vada nometnes. Abu treneru audzēkņi vairākus gadus nominēti arī Valmieras sporta laureātā un saņēmuši apbalvojumus par sasniegumiem sportā.

Sarmītes un Sandras ieguldītais darbs, nesavtīgā rīcība un uzņēmīgums ir piemērs ne tikai mums, pedagogiem, bet arī sabiedrībai – jau ilgstoši uzņemties iniciatīvu padarīt mūsu sabiedrību pozitīvāku un iekļaujošu.

Pasākumā tika sveikti vēl 26 Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojuma “Balva izglītībā” 2020.gada laureāti un četriem pedagogiem pasniegti Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības un Pateicības raksti.

Informāciju sagatavoja:

Valmieras Bērnu sporta skolas administrācija

Foto – Raivo Sarelainens


Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com

Sacensību rezultātu apkopojums (28.septembris - 4.oktobris 2020)

116407955 2723595424589005 2185789488144192665 o

Sacensību rezultātu apkopojums

SEPTEMBRIS 2020

28.septembris - 4.oktobris

 

Datums

Vieta

Sporta veids

Sacensību nosaukums

Sacensību rezultāts

29.septembris

NSB “Arkādija”

Futbols

Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2020

Meistarības grupa U14

Rīgas Futbola Skola 4:1 Valmiera FC

1.oktobris

Pie FS Jelgava

Futbols

Latvijas Jaunatnes čemp. Meistarības gr. U18

FS Jelgava 2:4 Valmiera FC

2.oktobris

Valmiera

Peldēšana

Valmieras BSS sezonas atklāšanas sacensības

2008.g. dzim. un jaun. uzvarētāji:

50m brīvajā stilā - Nikola Mačulāne;  Emīls Spolītis;

50m brasā – Nikola Mačulāne; Andris Saukants;

50m uz muguras – Kate Buliņa; Emīls Spolītis;

50m tauriņstilā – Nikola Mačulāne ; Alekss Bludens.

2007.g.dzim. un vec. uzvarētāji:

50m brīvajā stilā –  Mērija Metene; Kristaps Miķelsons;

50m brasā –  Amēlija Nikola Vīksna, Rainers Saulītis Cīrulis;

50m uz muguras – Amēlija Nikola Vīksna, Kristaps Miķelsons;

50m tauriņstilā – Kate Ozoliņa, Kristaps Miķelsons

3.oktobris

Pie FK Dinamo

Futbols

Latvijas Jaunatnes čempionāts Elites gr. U13

FK Dinamo Rīga 0:3 Valmiera FC

3.oktobris

Sigulda

Orientēšanās

Siguldas rudens

Anna Emīlija Suta – 3.v. S18

3.oktobris

Rīdzene

Basketbols

Latvijas Jaunatnes basketbola līga U13 meit.

Rīdzene 1:115 Valmiera

3.oktobris

Salacgrīva

Basketbols

Latvijas Jaunatnes basketbola līga U13 puiši

Valmiera 66:54 Sigulda

4.oktobris

Salacgrīva

Basketbols

Latvijas Jaunatnes basketbola līga U13 puiši

Valmiera 64:51 BJBS Rīga/Jugla

Sacensību rezultātu apkopojums (21.-27.septembris 2020)

116407955 2723595424589005 2185789488144192665 o

Sacensību rezultātu apkopojums

SEPTEMBRIS 2020

21.-27.septembris

       Datums

    Sporta veids

                   Sacensību nosaukums

                           Sacensību rezultāts

21.septembris

Futbols

Virslīgas Dublieru čempionāts 2020

FK Jelgava-2 3:3 Valmiera FC-2

24.septembris

Futbols

Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2020

Meistarības grupa U14

Liepājas FS 0:1 Valmiera FC

26.septembris

Orientēšanās sports

Ziemeļu Divdienas

1.diena - Kalngale

Aija Denija Trēziņa – 2.v. W18

Anna Emīlija Suta – 3.v. W18

26.septembris

Futbols

Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2020

Meistarības grupa U18

Talsu NSS/Kuldīga SS 2:6 Valmiera FC

26.-27.septembris

Badmintons

Latvijas Jaunatnes čempionāts

Arīna Babre – U17 grupā 2.v. (MV); 1. v. (MD); 1.v. (JD)

Artūrs Bratčikovs – U13 grupa 2.v. (ZV); 1.v. (ZD); 2.v. (JD)

Kristers Zviedris – U13 grupa 1.v. (ZD)

26.septembris

Basketbols

Latvijas Jaunatnes Basketbola līga – U13 meitenes

Valmiera 44:22 RBJSS Rīdzene

BJBS Rīga/Centrs 30:61 Valmiera

26.septembris

Basketbols

Latvijas Jaunatnes Basketbola līga – U12 meitenes

Valmiera 25:58 RBJSS Rīdzene

BJBS Rīga/Centrs 61:42 Valmiera

26.-27.septembris

Basketbols

Latvijas Jaunatnes Basketbola līga – U12 zēni

Ādaži 35:49 Valmiera
Valmiera 7:56 BJBS Rīga/Jugla-2

Valmiera 15:80 BJBS Rīga/Jugla

Valmiera 24:53 Sigulda

27.septembris

Hokejs

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā

U15 vecuma grupa

HS Rīga 2007 5:6 Valmiera BSS

27.septembris

Futbols

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā 2020

Meistarības grupa U15

FS Jelgava 1:0 Valmiera FC