VALMIERAS BĒRNU SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

Sporta psiholoģijas lekcija Triatlona un BMX nodaļu vecākiem

BMX Tri

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 25.02. - 3.03.2019.

DSC 0447

VBSS sacensību rezultātu apkopojums
25.02. - 3.03.2019
       
BASKETBOLS
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19 V
28.02. Valmiera : Sigulda 87:75
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U14 V
28.02. Valmiera : Mārupes SC 88:43
FLORBOLS
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U16 zēniem
26.02. Valmiera BSS : FBK Riga Rockets 10:8
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U14 zēniem
26.02. Valmiera BSS : FBK Riga Rockets 4:12
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U13 zēniem
1.03. Ķekavas Bulldogs : Valmiera BSS 5:2
HOKEJS
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U15 B grupa
3.03. Sieviešu klubu izlase : Valmieras HK/BSS 2:0
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U11 B grupa
3.03. Valmieras HK/BSS : Mārupes HS/Balti 6:2
SKOLU SPORTS
Valmieras pilsētas un starpnovadu skolēnu sporta spēles volejbolā A grupā
27.02. Jaunietes Valmieras Valsts ģimnāzija 1.vieta
Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 2.vieta
Valmieras tehnikums 3.vieta
Jaunieši Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 1.vieta
Valmieras Valsts ģimnāzija 2.vieta
Mazsalacas vidusskola 3.vieta
Vidzemes reģiona (Gauja) skolēnu sporta spēles basketbolā B gr. jauniešiem
27.02. Valmieras Valsts ģimnāzija 1.vieta
PELDĒŠANA
95. Latvijas Atklātais čempionāts peldēšanā
1.-3.03. 100m breaststroke Vitauts Jānis Siliņš 3.vieta
200m breaststroke 4.vieta
50m breaststroke 4.vieta
200m medley 5.vieta
200m backstroke Kristaps Miķelsons 6.vieta
200m freestyle Zelma Mālmane 8.vieta
200m freestyle Kristofers Dāgs Breģis 6.vieta
200m butterfly Marks Goldbergs 7.vieta
200m medley Danīls Ņikiforovs 7.vieta
VIEGLATLĒTIKA
Baltijas U18 komandu čempionāts
2.03. 60m/b Daniela Supe 5.vieta
4x200m LATVIJA
(P.K. Skalberga, M.A. Zīverte, P.Ozoliņa, Daniela Supe)
1.vieta
LSNSS sacensības U10 un U12
1.03. 60m/b U12 Karīna Ņikuļina 3.vieta
Tālums U12 Viktorija Baumane 2.vieta
Augstums U12 Rihards Šulcs 2.vieta
60m U10 Laura Lezdiņa 1.vieta
60m U10 Keita Giptere 2.vieta
150m U10 Laura Lezdiņa 1.vieta
400m U10 Laura Lezdiņa 1.vieta
400m U10 Lote Skruže 3.vieta
Tālums U10 Lote Skruže 1.vieta

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 18.02. - 24.02.2019.

WhatsApp Image 2019 02 25 at 11.20.27

                           VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                          18.02. - 24.02.2019
       
                                                  BASKETBOLS
Eiropas Jaunatnes Basketbola Līga (EYBL) - Juniors, Stage III
22.02. Valmiera BSS : TBV Start Lublin 61:66
22.02. Valmiera BSS : BS Riga/LU 53:78
23.02. Valmiera BSS : SMS PZKosz Wladslawowo 62:68
23.02. Valmiera BSS : KS Cracovia 67:55
24.02. Valmiera BSS : Alvik Basket 70:57
Baltic Boys Basketball League (BBBL) U16 sabraukums
22.02. Valmiera BSS : Saule  40:54
22.02. Valmiera BSS : Blackeberg 63:60
23.02. Valmiera BSS : BJBS Rīga/Rīdzene 42:38
23.02. Valmiera BSS : Ogre 58:70
24.02. Valmiera BSS : Saldus 78:63
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U12 S
23.02. Rīgas 3.BJSS : Valmiera 58:18
23.02. Valmiera : Liepāja 22:27
24.02. Valmiera : BJBS Rīga/Jugla 24:39
24.02. Tukums : Valmiera 27:51
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U12 V
23.02. Gulbene : Valmiera 27:47
23.02. Valmiera : BJBS Rīga 59:44
24.02. Valmiera : BS Ogre 42:29
24.02. Saldus : Valmiera 32:56
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U13 V
21.02. IMSS/Salaspils : Valmiera 39:55
22.02. Valmiera : DSN/OZ 36:83
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U15 V
23.02. BS Rīga/Basketbola klase : Valmiera 42:59
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U14 V
23.02. BS Rīga/Basketbola klase : Valmiera 47:75
FLORBOLS
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U16 zēniem
23.02. FS Masters/Imanta: Valmiera BSS 3:6
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U14 zēniem
23.02. FS Masters/Imanta: Valmiera BSS 6:7
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U13 zēniem
21.02. Talsu NSS/Krauzers : Valmiera BSS 3:8
HOKEJS
Junioru attīstības hokeja līga
20.02. Valmieras HK : HSR 2002 6:1
24.02. Venta 2002 : Valmieras HK 1:3
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U15 B grupa
24.02. Valmieras HK/BSS : DLSS 2:3 PSM
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U13 A grupa
23.02. LSSS : Valmieras HK/BSS 3:4 PSM
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U11 B grupa
24.02. HSR 2008/09 : Valmieras HK/BSS 6:4
SKOLU SPORTS
Valmieras pislētas un starpnovadu skolēnu sporta spēles florbolā A gr. jaunietēm
20.02. Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 1.vieta
Valmieras Tehnikums 2.vieta
Valmieras Viestura vidusskola 3.vieta
Vidzemes reģiona (Gauja) skolēnu sporta spēles basketbolā A gr. jauniešiem
22.02. Valmieras Valsts ģimnāzija 2.vieta
Vidzemes reģiona (Gauja) skolēnu sporta spēles tautas bumbā
  Valmieras Pārgaujas sākumskola 2.vieta
VIEGLATLĒTIKA
Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās
22.02. 60m (S, U18) Daniela Supe 3.vieta
60m/b (S, U18) Daniela Supe 1.vieta
60m/b (V, U18) Jānis Sausais 3.vieta
800m (S, U18) Anna Brode 3.vieta
Latvijas U16 čempionāts
23.02. 1000m (S, U16) Agate Caune 1.vieta
2000m (S, U16) Agate Caune 1.vieta
Kārtslēkšana (S, U16) Paula Estere Bojāre 1.vieta
Kārtslēkšana (S, U16) Rita Krauja 2.vieta
Kārtslēkšana (V, U16) Valters Jansons 3.vieta
Lodes grūšana (V, U16) Rikardo Ivanovs 1.vieta

 

 

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 11.02. - 17.02.2019.

BeFunky collage 1

                                                 VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                                                    11.02. - 17.02.2019
       
                                                                        BASKETBOLS
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19 V
13.02. Valmiera : Rīga/Jugla 75:99
17.02. BJBS Rīga : Valmiera 108:46
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19 S
16.02. Valmiera : BK Kolibri/47.vsk 62:70
17.02. Valmiera : Jūrmala 68:69
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U17 V
13.02. Valmiera : Rīga/JUGLA 94:72
17.02. BJBS Rīga : Valmiera 75:76
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U15 V
13.02. Valmiera : BJBS Rīga/Jugla 93:54
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U14 V
17.02. BS Rīga : Valmiera 37:73
                                                                           FLORBOLS
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U14 zēniem
17.02. FK Ogres Vilki : Valmiera BSS 6:5 PS
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U13 zēniem
12.02. Valmiera BSS : Ķekavas Bulldogs 4:5
                                                                             HOKEJS
Junioru attīstības hokeja līga
13.02. Prizma : Valmieras HK 3:07
16.02. Mārupe/AKO : Valmieras HK 4:06
17.02. Valmieras HK : Pārdaugava 2:3 PL
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U15 B grupa
17.02. Brocēnu NBJSS : Valmieras HK/BSS 9:2
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U13 A grupa
16.02. Valmieras HK/BSS : HS Mārupe Zaļi  1:2
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U11 B grupa
17.02. JLSS : Valmieras HK/BSS 5:4
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U9 B grupa
16.02. Valmieras HK/BSS : HS Kurbads  6:0
Valmieras HK/BSS : Venta 2002 0:4
Ogre Juniors : Valmieras HK/BSS 7:1
                                                               AIRĒŠANAS SLALOMS
LKF airēšanas slaloma apvienības slēpošanas sacensības
17.02. U10 Namejs Brūns 1.vieta
U12 Valts Vekters 2.vieta
U14 Artūrs Pogulis 2.vieta
U16 Elvis Fiļipovs 1.vieta
Open Elvis Fiļipovs 1.vieta
                                                                    VIEGLATLĒTIKA
Latvijas čempionāts telpās
16.-17.02. 30m (V, Pieaugušie) Mikus Dāvids Strazdiņš 4.vieta
60m/b (S, Pieaugušie) Kristīne Deruma 5.vieta
Tāllēkšana (S, Pieaugušie) 3.vieta
Augstlēkšana (S, Pieaugušie) 3.vieta
60m/b (V, Pieaugušie) Niks Samauskis 6.vieta
200m (S, Pieaugušie) Daniela Supe 8.vieta
400m (S, Pieaugušie) Anna Brode 10.vieta
400m (V, Pieaugušie) Aleksandrs Madijarovs 7.vieta
Jauktā 4x200m stafete, Pieaugušie Valmiera BSS - Didzis Siksalietis, Daniela Supe,
Sonora Pētersone, Mikus Dāvids Strazdiņš
4.vieta