VALMIERAS SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

Uztura lekcijas Valmieras BSS audzēkņiem

Aicinām  apmeklēt uztura lekcijas Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkņiem.  Audzēkņiem, kuri nav sasnieguši 15 gadu vecumu uz lekciju ieteicams ierasties vecāku pavadībā.
 
Uztura lekciju grafiks:
 

Uzturs 14.09.2020 web

 

Sacensību rezultātu apkopojums (7.-13.septembris 2020)

116407955 2723595424589005 2185789488144192665 o

Datums

Sporta veids

Sacensību nosaukums

Sacensību rezultāts

8.septembris

Futbols

Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2020

Meistarības grupa U14 (pret Academ FC)

Valmiera FC 1-4 Academ FC

10.septembris

Futbols

Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2020

Meistarības grupa U14 (pret Rēzeknes FA)

Rēzekne 3-1 Valmiera FC

11.- 13.septembris

Badmintons

YONEX Latvia U17 International

Dāvis Strazdiņš/Arīna Babre - dalīta 3./4.v. jauktajās dubultspēlēs

12.septembris

Basketbols

Latvijas Jaunatnes basketbola līga

Valmiera – Salaspils SS (spēles U14, U15, U16 v.gr. zēniem)

U14 v.gr. Valmiera 58:62 Salaspils SS

U15 v.gr. Valmiera 90 :45 Salaspils SS

U16 v.gr. Valmiera 70:73 Salaspils SS

12.septembris

Airēšanas slaloms

Latvijas čempionāts airēšanas slalomā

C-1v laivu klasē
 2.vieta Ralfs Baldiņš
 3.vieta Elvis Fiļipovs
3XK-1v laivu klasē
2.vieta Ralfs Baldiņš, Elvis Fiļipovs

12.septembris

Airēšanas slaloms

Mēmeles kauss airēšanas slalomā

K-1s laivu klasē
U15 1.vieta Frančeska Stanne
K-1v laivu klasē
U18  3.vieta Elvis Fiļipovs
U15 3.vieta Bruno Emīls Geidāns.
C-1v laivu klasē
U18 1.vieta Ralfs Baldiņš
        2.vieta Elvis Fiļipovs
OPEN 2.vieta Ralfs Baldiņš
           3.vieta Elvis Fiļipovs

12.septembris

Hokejs

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā

U13 vecuma grupa (pret Jelgavas LSS)

Jelgavas LSS 8:4 Valmiera BSS

13.septembris

Futbols

Latvijas Jaunatnes čempionāts 2020
Elites grupa U13 A apakšgrupa

Valmiera FC 0:7 Rīgas Futbola Skola

Futbolistiem aktīvi noris čempionātu sezona

Valmieras Bērnu sporta skolā audzēkņiem  turpinās sporta veidu sacensību sezonas. 

No 17. līdz 23.augustam plānoto sacensību kalendārā aktīva dalība jaunatnes čempionātos paredzēta futbolistiem. Sacensības plānotas arī orientieristiem, BMX sportistiem, airēšanas slaloma pārstāvjiem un hokejistiem. 

Plānoto sacensību kalendārs Valmieras BSS audzēkņiem no 17.-23.augustam: 

Datums

Sporta veids

Sacensību nosaukums

P., 17.augusts

Futbols

Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2020

Meistarības grupa U15 (Preiļu NBJSS – Valmiera FC)

P., 17.augusts

Futbols

Virslīgas Dublieru čempionāts 2020

FK Ventspils-2 – Valmiera FC-2

O., 18.augusts

Futbols

Vidzemes reģiona sacensības

U8 vecuma grupas sabraukums

C., 20.augusts

Futbols

Vidzemes reģiona sacensības

U10 vecuma grupu sabraukums (A, B, C, D grupas)

P., 21.augusts

Futbols

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā 2020

Meistarības grupa U15 (Vidzemes FC – Valmiera FC)

P., 21.augusts

Futbols

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā 2020

Meistarības grupa U18 (Jēkabpils SS – Valmiera FC)

S.-Sv., 22.-23.augusts

Orientēšanās sports

Orientēšanās sacensības Mazā balva

S., 22.augusts

BMX

Rīgas pilsētas atklātais čempionāts BMX

Rīgas pilsētas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes BMX

S., 22.augusts

Hokejs

Valmieras kauss 2020 U11 vecuma grupai

Sv., 23.augusts

Airēšanas slaloms

Airēšanas slaloma sacensības

Ozolnieku čempionāts 2020

Sv., 23.augusts

Futbols

Vidzemes reģiona sacensības

U7 vecuma grupas sabraukums

*Plānoto sacensību kalendārā iespējamas izmaiņas!

BMX sportisti cīnīsies par Latvijas čempiona tituliem

Šonedēļ, no 10.-16.augustam, Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkņiem svarīgi mači BMX riteņbraukšanā un vieglatlētikā. 

Par Latvijas čempiona tituliem sestdien, 15.augustā, Ventspilī cīnīsies mūsu BMX nodaļas riteņbraucēji, bet jau piektdien, 14.augustā, cīņu par Valts Prezidenta balvām uzsāks mūsu vieglatlētikas nodaļas sportisti, bet tepat Valmierā hokeja turnīrs U15 komandai "Valmieras kausā".

Šajā nedēļā, no 10.-16.augustam, plānoto sacensību kalendārā vairāki Vidzemes reģiona sabraukumi un sacensības futbolistiem, dalība sacensībās plānota arī Orientēšanās sportistiem:

Datums

Sporta veids

Sacensību nosaukums

O., 11.augusts

Futbols

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā

Elites grupa U13 A apakšgrupa ( Futbola Parks Academy – Valmiera FC)

O., 11.augusts

Futbols

Vidzemes reģiona sacensības/festivāls

U9 vecuma grupas sabraukums

C., 13.augusts

Futbols

Vidzemes reģiona sacensības/festivāls

U11 A, B, C, D grupu sabraukumi

C., 13.augusts

Futbols

Virslīgas Dublieru čempionāts 2020

RFS-2 – Valmiera FC-2

P., 15.augusts

Futbols

Trebuhova kauss

P.-S., 14.-15.augusts

Hokejs

“Valmieras kauss” U15 vecuma grupā

P.-S., 14.-15.augusts

Vieglatlētika

Baltijas komandu čempionāts/Prezidenta balva

S., 15.augusts

BMX

BMX Latvijas čempionāts

S.-Sv., 15.-16.augusts

Orientēšanās sports

Siguldas Kauss 2020

Sv., 16.augusts

BMX

Ventspils BMX kauss

Sv., 16.augusts Triatlons Rīgas triatlons