VALMIERAS SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

Valmieras jaunie futbolisti aizvada aktīvu čempionātu sezonu

Šonedēļ Valmieras Bērnu sporta skolā piepildīts sacensību kalendārs Futbola nodaļai. 

Juniešiem starti gan Latvijas Jaunatnes čempionātā, gan Vidzemes čempionātā, spēles arī vecāko grupu jauniešiem. Šonedēļ sacensības notiks arī vieglatlētikas, orientēšanās sporta, hokeja un badmintona nodaļu audzēkņiem. 

Valmieras Bērnu sporta skolas plānoto sacensību kalendārs no 3.-9.augustam: 

Datums

Sporta veids

Sacensību nosaukums

O., 4.augusts

Futbols

Virslīgas Dublieru čempionāts 2020

Valmiera FC-2 – FK Metta/Latvijas Universitāte-2

O., 4.augusts

Futbols

Vidzemes reģiona čempionāts

U12 A grupas sabraukums

O., 4.augusts

Futbols

Vidzemes reģiona čempionāts

U12 B grupas sabraukums

O., T., 4. – 5.augusts

Vieglatlētika

Latvijas čempionāts daudzcīņās (U16, U18, U20)

O., 4.augusts

Vieglatlētika

Ogres novada atklātais čempionāts

C., 6.augusts

Futbols

Vidzemes reģiona čempionāts

U8 grupas sabraukums

C., 6.augusts

Futbols

Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2020

Meistarības grupa U18 (FK Dinamo/SK Babīte – Valmiera FC)

P., 7.augusts

Futbols

Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2020

Meistartības grupa U14 (FK Dinamo – Valmiera FC)

S., 8.augusts

Futbols

Virslīgas Dublieru čempionāts 2020

Riga FC-2 – Valmiera FC-2

S., 8.augusts

Orientēšanās sports

Ozona čempionāts stafetē

S., 8.augusts

Hokejs

Valmieras kauss

2020.gada Valmieras U9 grupas kauss

S., Sv. 8.-9.augusts

Vieglatlētika

Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts

S., Sv. 8.-9.augusts

Badmintons

YONEX XI LABL 6.posms

*Plānoto sacensību kalendārā iespējamas izmaiņas!

Valmierā uz Latvijas čempionātu sprintā pulcēsies orientieristi

Šajā nedēļas nogalē, 1. un 2.augustā, Valmierā norisināsies Latvijas čempionāts orientēšanās sprintā un stafetē. Dalībai sacensībās pieteikti arī vairāki Valmieras Bērnu sporta skoals audzēkņi. 

Tāpat šajā nedēļas nodalē vairākas Jaunatnes futbola čempionāta spēles aizvadīs jaunie Valmieras BSS un Valmiera FC futbolisti. Spraigs sacensību grafiks arī mūsu airētājiem - šonedēļ sacensību grafikā trīs dažādas sacensības. 

Plānoto sacensību grafiks šajā nedēļā (27.jūlijs - 2.augusts) Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkņiem: 

Datums

Sporta veids

Sacensību nosaukums

P., 27.jūlijs

Futbols

Virslīgas dublieru čempionāts 2020
Valmiera FC-2 – FK Jelgava-2

C., 30.jūlijs

Futbols

Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2020
Meistarības Grupa U14 (Valmiera FC – Liepājas FS)

P., 31.jūlijs

Futbols

Virslīgas dublieru čempionāts 2020
BFC Daugavpils-2 – Valmiera FC-2

P., 31.jūlijs

Futbols

Vidzemes reģiona čempionāts

Sabraukums U11 A grupa

P., 31.jūlijs

Futbols

Vidzemes reģiona čempionāts

Sabraukums U12 B grupa

S., 1.augusts

Futbols

Latvijas Jaunatnes čempionāts 2020
Meistarības grupa U15 (Valmiera FC – FS Jelgava)

S., 1.augusts

Orientēšanas sports

Latvijas čempionāts sprintā

S., 1.augusts

BMX

SMScredit.lv BMX čempionāta 3.posms

S., 1.augusts

Triatlons

Pļaviņu krostriatlons, Latvijas čempionāts krostriatlona distancē, LK posms

S., 1.augusts

Vieglatlētika

Baltijas U18 un U20 komandu čempionāts

S., 1.augusts

Airēšanas slaloms

Alda Kļaviņa kauss 2020

Sv., 2.augusts

Futbols

Latvijas Jaunatnes čempionāts 2020
Elites grupa U13 A apakšgrupa (Valmiera FC – Rakari/FS Nikars)

Sv., 2.augusts

BMX

Jelgavas atklātais čempionāts BMX

Sv., 2.augusts

Airēšanas slaloms

LKA Latvijas Jaunatnes čempionāts

Sv., 2.augusts

Orientēšanās sports

Latvijas čempionāts sprinta stafetēs

Sv., 2.augusts

Airēšanas slaloms

LKA Latvijas Kauss

*Plānoto sacensību kalendārā iespējamas izmaiņas!

Valmieras BSS audzēkņi gatavojas šīs nedēļas startiem Latvijas čempionātos

Šajā nedēļā, no 13.-19.jūlijam, Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkņi startēs sacensībās vieglatlētikā, futbolā, volejbolā, triatlonā un orientēšanās sportā. 

Vieni no svarīgākajiem sezonas mačiem gaidāmi jaunajiem vieglatlētiem - Latvijas U14 čempionāts, un orientēšanās sporta audzēkņiem - Latvijas čempionāts garajā distancē. 

Veiksmīgus startus sacensībās mūsu jaunajiem sportistiem!

Plānoto sacensību grafiks Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkņiem no 13.-19.jūlijam:

Datums
Sporta veids
Sacensību nosaukums
 P., 13.jūlijs
Futbols
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā 2020
Elite grupa U13 A apakšgrupa (Valmiera FC – BFC Daugavpils)
O., 14.jūlijs
Vieglatlētika
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām
T., 15.jūlijs
Futbols
Virslīgas dublieru čempionāts 2020
Valmiera FC-2 – FK Liepāja-2
T., 15.jūlijs
Vieglatlētika
Latvijas U14 čempionāts
C., 16.jūlijs
Futbols
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā 2020
Meistarības grupa U14 (Valmiera FC – Rēzekne)
C., 16.jūlijs
Volejbols
Latvijas Jaunatnes čempionāts pludmales volejbolā jauniešiem 2020
S., 18.jūlijs
Vieglatlētika
Sportland kauss 3.posms
Sv., 19.jūlijs
Futbols
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā 2020
Meistarības grupa U15 (FC Real Pro/FK Auda – Valmiera FC)
Sv., 19.jūlijs
Triatlons
Smiltenes triatlons, Half-Ironman sacensības, Latvijas čempionāts sprinta distancē, LK posms
Sv., 19.jūlijs
Futbols
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā 2020
Meistarības grupa U18 (Valmiera FC – SK Kengaroos)
S., 19.jūlijs
Orientēšanās
Latvijas čempionāts garajā distancē

*Plānoto sacensību grafikā iespējamas izmaiņas!

 

Šonedēļ Valmieras BSS vieglatlēti cīnīsies par Latvijas čempionātu medaļām

No 20.-26.jūlijam Valmieras Bērnu sporta skoals audzēkņiem paredzēti vairāki svarīgi starti sacensībās. 

Šonedēļ Latvijas čempionātos startēs U14, U16, U18 un U20 vecuma grupu vieglatlēti. Futbolistiem vairākas spēles Latvijas Jaunatnes čempionātos un pirmās sabraukuma spēles Vidzemes reģiona čempionātā. 

Par kārtējiem punktiem SMScredit.lv BMX čempionāta kopvērtējumā cīnīsies arī BMX nodaļas audzēkņi. 

 

Plānoto sacensību grafiks Valmieras BSS audzēkņiem no 20.-26.jūlijam: 

Datums
Sporta veids Sacensību nosaukums
P., 20.jūlijs Futbols Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā 2020Elites grupa U13 A apakšgrupa (Rēzekne – Valmiera FC)
P., O., 20.-21.jūlijs Vieglatlētika Latvijas U16 čempionāts un U14 čempionāts daudzcīņās
O., 21.jūlijs Futbols Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā 2020Meistarības grupa U15 (FA Ventspils – Valmiera FC)
O., 21.jūlijs Futbols Vidzemes reģiona čempionātsSabraukums, U12  A un B grupa
T., 22.jūlijs Futbols Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā 2020Meistarības grupa U18 (Valmiera FC – FS Jelgava)
T., 22.jūlijs Vieglatlētika Latvijas U18 un U20 čempionāts
C., 23.jūlijs Futbols Vidzemes reģiona čempionātsSabraukums, U10  A un C grupa
P., 24.jūlijs Futbols Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā 2020Meistarības grupa U14 (Vidzemes FC – Valmiera FC)
S., 25.jūlijs Airēšanas slaloms Paralēlā airēšanas slaloma sacensības “Valmiera Viļņo”
S., 25.jūlijs BMX SMScredit.lv BMX čempionāta 2.posms Vecpiebalgā
Sv., 26.jūlijs Airēšanas slaloms Airēšanas slaloma sacensības “Master of Koiva”
Sv., 26.jūlijs BMX Vecpiebalgas novada BMX kauss

Šonedēļ pirmās spēles Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadīs jaunie futbolisti

Aizvadītajā nedēļas nodalē, 4.jūlijā, starts tika dots jaunajai 2020.gada sezonai Latvijas Jaunatnes čempionātā futbolā. Šonedēļ pirmās spēles čempionātā aizvadīs arī Valmieras BSS/FC Valmiera futbolisti. 

Šajā nedēļā, no 6.-12.jūlijam ,grafikā sacensības arī vieglatlētiem, volejbolistiem un BMX sportistiem, bet basketbolā - Brāļu Bertānu basketbola meistarklase. 

 

Dalība sacensībās šonedēļ plānota: 

Datums
Sporta veids
Sacensību nosaukums
O., 7.jūlijs
Futbols
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā
Meistarības grupa U14 (Academ FC – Valmiera FC)
O.-T., 7.-8.jūlijs
Vieglatlētika
Rakvere mitmevõistluse karikavõistlus
Rakveres daudzcīņas kausa izcīņas sacensības
O., 7.jūlijs
Futbols
Pārbaudes spēles pret Futbola Parks
T., 8.jūlijs
Volejbols
Latvijas Jaunatnes čempionāts pludmales volejbolā jauniešiem 2020
T.-Sv., 8.-12.jūlijs
Basketbols
Brāļu Bertānu basketbola meistarklase
C., 9.jūlijs
Futbols
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā
Meistarības grupa U18 (Valmiera FC – FK Auda)
C., 9.jūlijs
Futbols
Latvijas Futbola federācijas Vidzemes reģiona čempionāts
3.līga (FC Valmiera - FC Gauja)
P., 10.jūlijs
Vieglatlētika
Maxima Jaunatnes kauss U16 vecuma grupai
P., 10.jūlijs
Futbols
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā
Elites grupa U13 (FK/SS Krāslava – Valmiera FC)
S., 11.jūlijs
BMX
SMScredit.lv BMX čempionāta 1.posms
Sv., 12.jūlijs
Futbols
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā
Meistarības grupa U18 (Valmiera FC – Talsu NSS/Kuldīgas SS)
Sv., 12.jūlijs
BMX
Burtnieku novada kauss 2020

*Plānoto sacensību grafikā iespējamas izmaiņas!

 

IMG 2986 kopija