VALMIERAS BĒRNU SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

Sporta psiholoģijas lekcija Orientēšanās un Peldēšanas nodaļu vecākiem

or

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 11.03.-17.03.2019.

01 P1300089

                                VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                               11.03. - 17.03.2019
       
                                                    BASKETBOLS
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19 V
16.03. Valmiera : BJBS Rīga DSN 73:90
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U17 V
16.03. Valmiera : Rīga/DSN 99:96
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U16 V
12.03. Balvi : Valmiera 41:82
17.03. Valmiera : A.Kaukļa VEF 85:81
17.03. Valmiera : BS Rīga/A.Kraukļa VEF 2 62:25
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U16 S
12.03. BJBS Rīga/Rīdzene : Valmiera 59:66
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U15 V
14.03. Liepāja : Valmiera 72:82
14.03. Talsi : Valmiera 68:91
16.03. Valmiera : BJBS Rīga/DSN 69:75
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U14 V
16.03. Valmiera : DSN 67:54
Baltais Kauss - U10 zēni
13.03. Gulbene : Valmiera 29:56
Cēsis : Valmiera 56:44
Baltais Kauss - U10 meitenes
13.03. Valmiera : TTP2 85:10
Valmiera : Cēsis 2 61:15
Baltais Kauss - U11 meitenes
14.03. Valmiera : Daugavpils 73:50
Valmiera : Rēzeknes novads 74:23
Eiropas Jaunatnes basketbola līga (EYBL) U13 meitenes 3.posms
15.03. Valmiera BSS/Glass/ViA : BS Riga/TTP 23:30
Valmiera BSS/Glass/ViA : SDJSOR Kupchinskij Olimp 42:50
16.03. Valmiera BSS/Glass/ViA : Horizont RCOP 19:47
Valmiera BSS/Glass/ViA : BC Baltic Stars 48:33
17.03. Valmiera BSS/Glass/ViA : SBS Ostrava 29:25
Baltijas zēnu basketbola līga (BBBL) U13 sabraukums puišiem
15.03. Valmiera BSS : Belostenniy 20:0
16.03. Valmiera BSS : A.Kraukļa VEF 32:82
Valmiera BSS : BC Nokia 45:50
Valmiera BSS : Madona 38:52
                                                     FLORBOLS 
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U16 zēniem
17.03. Bauskas BJSS : Valmiera BSS 8:5
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U13 zēniem
14.03. Valmiera BSS : Talsu NSS/Krauzers 6:4
17.03. Bauskas BJSS : Valmiera BSS 10:5
                                                        HOKEJS
Junioru attīstības hokeja līga
14.03. HK Dinaburga : Valmieras HK 3:4 PSM
17.03. Valmieras HK : Mārupe/AKO 2:4
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U13 A grupa
12.03. Prizma/Pārdaugava 06 : Valmieras HK/BSS 8:4
14.03. DLSS : Valmieras HK/BSS 0:3
16.03. Pārdaugava 06 : Valmieras HK/BSS 6:3
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U11 B grupa
12.03. Valmieras HK/BSS : Jūrmalas SS 4:2
15.03. Liepājas SSS : Valmieras HK/BSS 4:7
17.03. Venta 2002 : Valmieras HK/BSS 1:6
                                                   PELDĒŠANA
Valmieras BSS atklātās meistarsacīkstes
15.-16.03 50m backstoke (2007 un jaunāki) Adrians Kīns 1.vieta
50m backstoke (2007 un jaunāki) Alberts Hmeļevskis 2.vieta
100m breaststroke (2005-2006) Mērija Metene 3.vieta
100m breaststroke (2005-2006) Rainers Zviedris 3.vieta
200m freestyle (2004 un vecāki) Elīna Celmiņa 3.vieta
200m freestyle (2004 un vecāki) Kristofers Dāgs Breģis 1.vieta
200m freestyle (2004 un vecāki) Kristaps Miķelsons 3.vieta
100m medley (2007 un jaunāki) Adrians Kīns 1.vieta
100m medley (2007 un jaunāki) Alberts Hmeļevskis 2.vieta
100m medley (2007 un jaunāki) Valts Vekters 3.vieta
200m medley (2005-2006) Mērija Metene 2.vieta
200m medley (2005-2006) Džuljeta Upmace 3.vieta
200m medley (2004 un vecāki) Kristiāna Buka 1.vieta
200m medley (2004 un vecāki) Zelma Mālmane 2.vieta
200m medley (2005-2006) Reds Rullis 2.vieta
200m medley (2004 un vecāki) Vitauts Jānis Siliņš 1.vieta
200m medley (2004 un vecāki) Kristaps Miķelsons 2.vieta
200m medley (2004 un vecāki) Danils Ņikiforovs 3.vieta
50m breaststroke (2007 un jaunāki) Adrians Kīns 2.vieta
100m backstroke (2005-2006) Reds Rullis 3.vieta
100m butterfly (2004 un vecāki) Kristiāna Buka 2.vieta
100m butterfly (2004 un vecāki) Vitauts Jānis Siliņš 1.vieta
100m butterfly (2004 un vecāki) Kristofers Dāgs Breģis 2.vieta
100m freestyle (2007 un jaunāki) Adrians Kīns 1.vieta
200m freestyle (2005-2006) Mērija Metene 1.vieta
200m freestyle (2005-2006) Džuljeta Upmace 3.vieta
200m freestyle (2005-2006) Reds Rullis 2.vieta
400m freestyle (2004 un vecāki) Zelma Mālmane 1.vieta
400m freestyle (2004 un vecāki) Vitauts Jānis Siliņš 1.vieta
400m freestyle (2004 un vecāki) Kristaps Miķelsons 2.vieta
400m freestyle (2004 un vecāki) Valters Rutkovskis 3.vieta
400m medley (2004 un vecāki) Kristofers Dāgs Breģis 1.vieta
400m medley (2004 un vecāki) Markuss Kozlovs 2.vieta
400m medley (2004 un vecāki) Matvejs Suharževskis 3.vieta
                                               VIEGLATLĒTIKA
Limbažu un Salacgrīvas NSS sacensības U14; U16
15.03. Tāllēkšana U14 Eduards Polks 8.vieta
600m U14 Marks Cinis 6.vieta
60m U14 Eduards Polks 10.vieta
Lodes grūšana U14 Annija Kezika 9.vieta
Tāllēkšana U14 Lauma Medne 8.vieta
Augstlēkšana U14 Lauma Medne 6.vieta

 

Foto: Juris Kalniņš

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 4.03.-10.03.2019.

DSC 0540

                                        VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                                        4.03. - 10.03.2019
       
                                                          BASKETBOLS
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19 S
9.03. Rīgas 3.BJSS : Valmiera 101:41
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19 V
9.03. Valmiera : Jelgava 69:88
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U16 V
9.03. Krāslava : Valmiera 71:83
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U16 S
9.03. Rīgas 3.BJSS 2 : Valmiera 64:45
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U15 V
9.03. Valmiera : Jelgava 89:66
10.03. Valmiera : Gulbene 79:61
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U14 V
10.03. DSN 3 : Valmiera 46:90
                                                           FLORBOLS
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U16 zēniem
9.03. Rēzeknes BJSS : Valmiera BSS 8:7 PS
                                                              HOKEJS
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U15 B grupa
10.03. Valmieras HK/BSS : Ogre Juniors 1:2 PSM
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U13 A grupa
9.03. Valmieras HK/BSS : Prizma/Pārdaugava 06 7:5
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U11 B grupa
10.03. HS Mogo 09 : Valmieras HK/BSS 2:7
                                                          SKOLU SPORTS
Valmieras pilsētas un starpnovadu skolēnu sporta spēles volejbolā B grupā
6.03. Meitenes Rūjienas vidusskola 1.vieta
Valmieras Valsts ģimnāzija 2.vieta
Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 3.vieta
Zēni Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 1.vieta
Valmieras Valsts ģimnāzija 2.vieta
Valmieras 5.vidusskola 3.vieta
Vidzemes reģiona (Gauja) skolēnu sporta spēles volejbolā "A" grupai
5.03. Jaunietes Valmieras Valsts ģimnāzija 2.vieta
Jaunieši Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 3.vieta
                                                            PELDĒŠANA
 "Madwave Challange" of Latvia (50m)
8.-9.03. 200m komplekss Kristaps Miķelsons 1.vieta
100m uz muguras 2.vieta
200m brīvais stils Zelma Mālmane 2.vieta
                                                         VIEGLATLĒTIKA
Kuldīgas kauss U16 un U18 grupām
9.03. 60m/b U18 Daniela Supe 2.vieta
60m/b U18 Sonora Pētersone 9.vieta
60m/b U18 Jānis Sausais 1.vieta
60m/b U16 Krista Ķepīte 2.vieta
200m U18 Daniela Supe 2.vieta
200m U18 Sonora Pētersone 4.vieta
200m U16 Rita Krauja 2.vieta
200m U16 Agate Caune 10.vieta
200m U16 Nils Edvards Butka 4.vieta
1000m U16 Agate Caune 1.vieta
1000m U16 Veronika Bespalova 7.vieta
Tāllēkšana U18 Jānis Sausais 3.vieta
Tāllēkšana U18 Rainers Strads 9.vieta
Tāllēkšana U16 Rita Krauja 2.vieta
Augstlēkšana U16 Paula Estere Bojāre 1.vieta
Lodes grūšana U16 Rikardo Ivanovs 1.vieta
4x200 meitenes Valmieras BSS (Ķepīte, Pētersone, Krauja, Supe) 1.vieta