VALMIERAS BĒRNU SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 21.01. - 27.01.2019.

SkoluSports Basketbols Bgrupa 2019 52

                                       VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                                 21.01.2019 - 27.01.2019
       
                                                          BASKETBOLS
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U12 zēniem
26.01. BS Ogre U-12 V : Valmiera U-12 V 46:27
26.01. Valmiera U-12 V : Tukums U-12 V 43:46
27.01. Valmiera U-12 V : DSN RO U-12 V 28:51
27.01. BJBS Rīga/Rīdzene U-12 V : Valmiera U-12 V 43:27
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U12 meitenēm
26.01. Liepāja U-12 : Valmiera U-12 S  26:37
26.01. Ventspils "Spars" U-12 S : Valmiera U-12 S  35:33
27.01. Valmiera U-12 S : BJBS Rīga/TTP 2 U-12 S 48:37
Baltic Boys Basketball League (BBBL) - U13 sabraukums
25.01. Valmiera BSS : Jump Ball 59:33
25.01. Valmiera BSS : Tbilisi Basket Iberi 41:61
26.01. Valmiera BSS : SDJUSOR 9/Kaliningrad 55:35
26.01. Valmiera BSS : KTP 39:51
27.01. Valmiera BSS : IMSS  40:28
European Youth Basketball League (EYBL) - U14 1.grupa, 2.kārta
25.01. Valmiera BSS : BS CSKA 42:59
25.01. Valmiera BSS : BK SNAKES 72:43
26.01. Valmiera BSS : BS Plunge 62:67
26.01. Valmiera BSS : SKM Riteriai 50:75
27.01. Valmiera BSS : EBC Rostock 62:69
                                                             FUTBOLS
"Tulevic Cup" - Vīlande (Igaunija)
27.01. 2008.g.dz. grupā 1.vieta
                                                            FLORBOLS
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U16 zēniem
25.01. Babīte SK : Valmiera BSS 4:3
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U14 zēniem
26.01. FK Sigulda : Valmiera BSS 6:4
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U13 zēniem
22.01. Valmiera BSS : Bauskas BJSS 7:4
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U12 zēniem
27.01. Valmiera BSS : Ķekavas Bulldogs  2:5
Bauskas BJSS : Valmiera BSS 10:3
                                                              HOKEJS
Junioru attīstības hokeja līga
27.01. Liepājas SSS : Valmieras HK 7:0
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U13 A grupa
26.01. Valmieras HK/BSS : Ogre Juniors 2:7
                                                       SKOLU SPORTS
Basketbols B grupai zēniem
23.01. Valmieras Valsts ģimnāzija 1.vieta
Rūjienas vidusskola 2.vieta
Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 3.vieta
                                                        PELDĒŠANA
Valmieras BSS klasifikācijas sacensības 1500m brīvajā stilā
25.01. 1500m brīvajā stilā Vikija Klāsone 20:13,51
1500m brīvajā stilā Reds Rullis 18:12,68
                                                      VIEGLATLĒTIKA
Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā
26.01. Septiņcīņa telpās V, U20 Ralfs Ūdris 2.vieta
Pieccīņa, S, Pieaugušie Kristīne Deruma 2.vieta
Valkas novada BJSS U12, U16 grupu divcīņas un U18 grupas vieglatlētikas sacensības
23.01. 60m U18 jaunietes Daniela Supe 2.vieta
60m U18 jaunieši Jānis Sausais 2.vieta
Roberts Mitenieks 3.vieta
200m U18 jaunietes Daniela Supe 1.vieta
Sonora Pētersone 2.vieta
Anna Brode 3.-4.vieta
800m U18 jaunietes Anna Brode 1.vieta
T/L U18 jaunieši Jānis Sausais 1.vieta
Grūšanas divcīņa U12 meitenes
60m + lode
Loreta Nikola Nolberga 2.vieta
Sprinta divcīņa U16 meitenes
60m/b + 60m 
Krista Ķepīte 1.vieta
Laura Žirne 3.vieta
Divcīņa vid. dist. U16 meitenes
60m + 600m 
Agate Caune 2.vieta
Lēkšanas divcīņa U16 meitenes
60m + T/L
Madara Bērziņa 1.vieta
Lēkšanas divcīņa U16 zēni
60m + T/L
Armīns Juris Dukurs 1.vieta
Grūšanas divcīņa U16 zēni
60m + lode
Rikardo Ivanovs 2.vieta
Augstlēkšana U16 meitenes Paula Estere Bojāre 1.vieta
Augstlēkšana U16 zēni Valters Jansons 1.vieta
                                                      ORIENTĒŠANĀS
Madonas kauss ziemas orientēšanās 
25.01. -27.01. W18 NJM - Sprints Anna Emīlija Suta 3.vieta

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 14.01. - 20.01.2019.

50320757 1328453110627957 2492375234175303680 n

 

 

VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                   14.01.2019 - 20.01.2019
       
                                          BASKETBOLS
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19 zēniem
19.01. Valmiera U19 V : BJBS Rīga/Pārdaugava U19 V 70:91
20.01. BJBS Rīga/A.Kraukļa VEF U19 V : Valmiera U19 V 72:53
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U17 zēniem
19.01. Valmiera U17 V : BJBS Rīga/Pārdaugava U17 V 92:51
20.01. Rīga/A.Kraukļa VEF U17 V : Valmiera U17 V 98:62
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U13 zēniem
19.01. Valmiera U13 V : Rīga/A.Kraukļa VEF U13 V 52:51
19.01. Valmiera U13 V : Talsi U13 V 45:34
20.01. Mārupes sporta centrs U13 V : Valmiera U13 V  52:42
20.01. IMSS/Salaspils U13 V : Valmiera U13 V 37:25
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U13 meitenēm
19.01. Valmiera U13 S : Līvāni U13 S 34:30
19.01. Daugavpils U13 S : Valmiera U13 S  21:39
20.01. Ventspils Spars U13 S : Valmiera U13 S  37:40
20.01. Valmiera U13 S : Tukums U13 S  41:31 
European Youth Basketball League (EYBL) - U15 1.div. II kārta
18.01. Valmiera BSS : SC Audentes  39:50
18.01. Valmiera BSS : Alytus SRC 55:65
19.01. Valmiera BSS : Georgia  39:51
19.01. Valmiera BSS : BC Zalgiris 49:58
20.01. Valmiera BSS : DSN/Sporta Bode 40:43
                                               FUTBOLS
"Warrior Cup"
19.01. 2005.g.dz. Komandas 1.vieta
2.vieta
2009.g.dz. Komandas  2.vieta
5.vieta
                                             FLORBOLS
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U16 zēniem
17.01. Valkas novada BJSS : Valmiera BSS 5:10
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U14 zēniem
15.01. Burtnieku novads/Mazsalaca : Valmiera BSS 2:12
                                              HOKEJS
Junioru attīstības hokeja līga
20.01. Valmieras HK : HK Dinaburga 2:4
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U15 B grupa
20.01. HK Venta 2002/Tukums : Valmieras HK/BSS 2:0
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U13 A grupa
19.01. JLSS U13 : Valmieras HK/BSS  0:5
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U11 B grupa
20.01. Valmieras HK/BSS : Brocēnu NBJSS 09 10:1
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U9 B grupa
19.01. Mārupes HS : Valmieras HK/BSS 3:4
Valmieras HK/BSS : BHC37 Wildcats 1:2
                                        SKOLU SPORTS
Basketbols A grupai 
16.01. Jaunietes Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 1.vieta
Valmieras Tehnikums 2.vieta
Valmieras 5.vidusskola 3.vieta
Jaunieši  Valmieras Valsts ģimnāzija 1.vieta
Valmieras 5.vidusskola 2.vieta
Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 3.vieta
                                          VIEGLATLĒTIKA
Latvijas U14 čempionāta atlase (Limbažu zona)
18.01. 60m (S, U14) Paula Lužinska 1.vieta
300m (S, U14) 1.vieta
60m (S, U14) Agate Trauberga 2.vieta
60 m/b (S, U14) Elija Eglīte 3.vieta
Augstlēkšana (S, U14) 3.vieta
1000m (S, U14) Sanija Ramona Ābeltiņa 2.vieta
Augstlēkšana (S, U14) Kristena Deine 2.vieta
Tāllēkšana (V, U14) Ralfs Tomsons 2.vieta
 50320757 1328453110627957 2492375234175303680 n 50534629 2248882228733320 3915183696159703040 n 

Foto: Futbolisti pēc apbalvošanas turnīrā "Warrior Cup"

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 31.12.-06.01.2019.

EYBL U14 29.11. 2.12.2018 380

                                            VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                                              31.12.2018.-6.01.2019
       
                                                                 BASKETBOLS
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U16, zēnu grupa
31.12. Gulbene U16V : Valmiera U16V 86:81
Baltais kauss basketbolā 2.posms U10 zēni
03.01. Madona U10V : Valmiera U10V 71:27
Valmiera U10V : Ezerzeme/BJSS U10V 36:70
Baltais kauss basketbolā 2.posms U10 meitenes
03.01. Ventspils U10S : Valmiera U10S 37:18
Cēsis U10S : Valmiera U10S 15:43
Baltais kauss basketbolā 2.posms U11 zēni      
04.01. Salacgrīva/Limbaži U11V : Valmiera BSS U11V 54:81
Valmiera BSS U11V : Cēsis U11V 79:40
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U12, zēnu grupa
6.01. Tukums U12V : Valmiera U12V 32:41
5.01. Valmiera U12V : Rīga/Jugla U12V 41:32
Basketbola Klase U12V : Valmiera U12V 33:38
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U12, meiteņu grupa
5.01. BJBS RīgaTTP 2 U12S : Valmiera U12S 17:35
Valmiera U12S : Rīgas 3.BJSS U12S 13:36
6.01. Tukums U12S : Valmiera U12S 12:41
Valmiera U12S : BJBS Rīga/Jugla U12S 30:27
                                                                         HOKEJS
Junioru attīstības hokeja līga
3.01. Valmieras HK : Venta 2002 6:7 PSM
6.01. Valmieras HK : Prizma 2:3 PL
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U11 B grupa
6.01. Valmieras HK/BSS : JLSS 10:7
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U13 A grupa
5.01. Elektrēnu DKLRM : Valmieras HK/BSS 5:3
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U15 B grupa
6.01. LSSS : Valmieras HK/BSS 8:0
                                                                  ORIENTĒŠANĀS
Daugavpils kauss ziemas orientēšanās ar slēpēm
5.-6.01. S 16 Liene Mālniece 2.vieta
V 16 Jēkabs Ločmelis 2.vieta

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 7.01.-13.01.2019

Valga Valmiera 2019 115

                VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                             7.01.2019 - 13.01.2019
       
                                     BASKETBOLS
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19 meitenēm
13.01. Valmiera U19S : Daugavpils 2 U19S 62:64
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U17 zēniem
12.01. Rīdzene 2/Sportapunkts.lv : Valmiera U17V 51:85
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U16 zēniem
12.01. DSN3/Fomins U16V : Valmiera U16V 52:63
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U16 meitenēm
13.01. Valmiera U16S : Daugavpils U16S 57:87
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U15 zēniem
12.01. Valmiera U15V : IMSS/Salaspils U15V 85:62
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U14 zēniem
12.01. Valmiera U14V : IMSS/Salaspils U14V 51:47
                                         FLORBOLS
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U12 zēniem
12.01. FBK SĀC : Valmiera BSS 5:6
Rubene/KSS : Valmiera BSS 6:3
                                            HOKEJS
Junioru attīstības hokeja līga
13.01. HSR 2002 : Valmieras HK 4:1
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U15 B grupa
13.01. Valmieras HK/BSS : LSSS 0:10
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U13 A grupa
12.01. Valmieras HK/BSS : DLSS 2:3 PSM
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U11 B grupa
13.01. Jūrmalas SS : Valmieras HK/BSS 4:8
                                    VIEGLATLĒTIKA
Sportland kauss 1.posms
12.01. 60m/b (S, U18) Daniela Supe 1.vieta
300m (S, U18) 3.vieta
60m/b (V,Senior) Ralfs Ūdris 4.vieta
Tālums (V,Senior) 12.vieta
60m/b (S,Senior) Kristīne Deruma 4.vieta
Tālums (S, Senior) 3.vieta
300m (S, U18) Sonora Pētersone 8.vieta
300m (S, U18) Anna Brode 9.vieta
     
AIRĒŠANAS SLALOMS
Vispārējās fiziskās sacensības airēšanas slalomistiem
12.-13.01. U16 Elvis Fiļipovs 2.vieta
U12 Valters Vekters 2.vieta

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 17.12.-30.12.

20181212 095653 1

                 VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                     17.12.-23.12.2018
       
                                      BASKETBOLS
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U15, zēnu grupa
17.12. Valmiera U15V : BS Rīga/Basketbola Klase U15V 87:40
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U14, zēnu grupa
17.12. Valmiera U14V : Ādaži U14V 79:39
                                          FLORBOLS
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U16, zēni
19.12. KNSS U16 : Valmiera BSS 6:5 PS
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U13, zēni
18.12. Valmiera BSS : FS Masters/Ulbroka 3:9
                                     SKOLU SPORTS
Valmieras pilsētas un novadu sacensības šahā pamatskolu grupā
19.12. Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 1.vieta
Valmieras Gaujas krasta vidusskola 2.vieta
Valmieras pilsētas un novadu sacensības šahā vidusskolu grupā
19.12. Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 1.vieta

 

                                      24.12.-30.12.2018
       
                                           FLORBOLS
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U14, zēni
28.12. FBK SĀC : Valmiera BSS 10:5
                                             HOKEJS
Junioru attīstības hokeja līga
27.12. Pārdaugava : Valmieras HK 4:5