VALMIERAS SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

Valmieras BSS audzēkņi gatavojas šīs nedēļas startiem Latvijas čempionātos

Šajā nedēļā, no 13.-19.jūlijam, Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkņi startēs sacensībās vieglatlētikā, futbolā, volejbolā, triatlonā un orientēšanās sportā. 

Vieni no svarīgākajiem sezonas mačiem gaidāmi jaunajiem vieglatlētiem - Latvijas U14 čempionāts, un orientēšanās sporta audzēkņiem - Latvijas čempionāts garajā distancē. 

Veiksmīgus startus sacensībās mūsu jaunajiem sportistiem!

Plānoto sacensību grafiks Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkņiem no 13.-19.jūlijam:

Datums
Sporta veids
Sacensību nosaukums
 P., 13.jūlijs
Futbols
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā 2020
Elite grupa U13 A apakšgrupa (Valmiera FC – BFC Daugavpils)
O., 14.jūlijs
Vieglatlētika
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām
T., 15.jūlijs
Futbols
Virslīgas dublieru čempionāts 2020
Valmiera FC-2 – FK Liepāja-2
T., 15.jūlijs
Vieglatlētika
Latvijas U14 čempionāts
C., 16.jūlijs
Futbols
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā 2020
Meistarības grupa U14 (Valmiera FC – Rēzekne)
C., 16.jūlijs
Volejbols
Latvijas Jaunatnes čempionāts pludmales volejbolā jauniešiem 2020
S., 18.jūlijs
Vieglatlētika
Sportland kauss 3.posms
Sv., 19.jūlijs
Futbols
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā 2020
Meistarības grupa U15 (FC Real Pro/FK Auda – Valmiera FC)
Sv., 19.jūlijs
Triatlons
Smiltenes triatlons, Half-Ironman sacensības, Latvijas čempionāts sprinta distancē, LK posms
Sv., 19.jūlijs
Futbols
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā 2020
Meistarības grupa U18 (Valmiera FC – SK Kengaroos)
S., 19.jūlijs
Orientēšanās
Latvijas čempionāts garajā distancē

*Plānoto sacensību grafikā iespējamas izmaiņas!

 

Šonedēļ pirmās spēles Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadīs jaunie futbolisti

Aizvadītajā nedēļas nodalē, 4.jūlijā, starts tika dots jaunajai 2020.gada sezonai Latvijas Jaunatnes čempionātā futbolā. Šonedēļ pirmās spēles čempionātā aizvadīs arī Valmieras BSS/FC Valmiera futbolisti. 

Šajā nedēļā, no 6.-12.jūlijam ,grafikā sacensības arī vieglatlētiem, volejbolistiem un BMX sportistiem, bet basketbolā - Brāļu Bertānu basketbola meistarklase. 

 

Dalība sacensībās šonedēļ plānota: 

Datums
Sporta veids
Sacensību nosaukums
O., 7.jūlijs
Futbols
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā
Meistarības grupa U14 (Academ FC – Valmiera FC)
O.-T., 7.-8.jūlijs
Vieglatlētika
Rakvere mitmevõistluse karikavõistlus
Rakveres daudzcīņas kausa izcīņas sacensības
O., 7.jūlijs
Futbols
Pārbaudes spēles pret Futbola Parks
T., 8.jūlijs
Volejbols
Latvijas Jaunatnes čempionāts pludmales volejbolā jauniešiem 2020
T.-Sv., 8.-12.jūlijs
Basketbols
Brāļu Bertānu basketbola meistarklase
C., 9.jūlijs
Futbols
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā
Meistarības grupa U18 (Valmiera FC – FK Auda)
C., 9.jūlijs
Futbols
Latvijas Futbola federācijas Vidzemes reģiona čempionāts
3.līga (FC Valmiera - FC Gauja)
P., 10.jūlijs
Vieglatlētika
Maxima Jaunatnes kauss U16 vecuma grupai
P., 10.jūlijs
Futbols
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā
Elites grupa U13 (FK/SS Krāslava – Valmiera FC)
S., 11.jūlijs
BMX
SMScredit.lv BMX čempionāta 1.posms
Sv., 12.jūlijs
Futbols
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā
Meistarības grupa U18 (Valmiera FC – Talsu NSS/Kuldīgas SS)
Sv., 12.jūlijs
BMX
Burtnieku novada kauss 2020

*Plānoto sacensību grafikā iespējamas izmaiņas!

 

IMG 2986 kopija

Valmieras BSS audzēkņi aktīvi atsāk dalību sacensībās

10. jūnijā Latvijā tika atcelta ārkārtējā situācija. Līdz ar pakāpenisku iepriekš noteikto ierobežojumu mazināšanu atļauta arī sporta sacensību norise. 

Jau 11.jūnijā Valmieras BSS vieglatlētikas nodaļas audzēkņi atsāka sacensību sezonu skolas un Rūjienas novada sporta skolas organizētajās sacensībās U14 vecuma grupai "Valmiera-Rūjiena" 1.posmā.

Šobrīd dalību sacensībās atsākuši arī citu sporta veidu nodaļu audzēkņi. 

Šonedēļ (no 29.jūnija - 5.jūlijam) dalība sacensībās plānota pēc sekojoša grafika: 

Datums
Sporta veids
Sacensību nosaukums
P., 29.jūnijs
Vieglatlētika
Vieglatlētikas sacensības “Valmiera – Rūjiena”U14 grupai 2.posms
O., 30.jūnijs
Futbols
Virslīgas Dublieru čempionāts 2020(FK Tukums 2000/TSS-2 pret Valmiera FC-2)
O., 30.jūnijs
Vieglatlētika
Valmieras Vieglatlētikas kluba pārbaudes sacensības kārtslēkšanā, lodes grūšanā un diska mešanā
T., 1.jūlijs
Vieglatlētika
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U14 vecuma grupai
T., 1.jūlijs
Futbols
Pārbaudes spēles pret JDFS Alberts
S., 4.jūlijs
Florbols
Māra Rozenbaha piemiņas turnīrs
S., 4.jūlijs
Triatlons
Vaidavas triatlons, LK posms
S.-Sv., 4.-5.jūlijs
Orientēšanās sports
OK Arona kauss
S.-Sv., 4.-5.jūlijs
Badmintons
Yonex XI LABL 5.posms
Sv., 5.jūlijs
Futbols
Virslīgas Dublieru čempionāts 2020(Spartaks Jūrmala-2 pret Valmiera FC-2)
Sv., 5.jūlijs
Vieglatlētika
Sportland kauss 2.posms
Sv., 5.jūlijs
Airēšanas slaloms
Valmieras pilsētas atklātais čempionāts airēšanas slalomā/ Gaujas Kauss

*Plānoto sacensību grafikā iespējamas izmaiņas!

 

106020484 3366484323383831 392568095931349528 o

Valmieras Bērnu sporta skolu 2020.gadā absolvē 40 sportisti

Piektdien, 2020.gada 26.jūnijā apliecības par profesionālās ievirzes izglītību saņēma 40 Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkņi.

Valmieras Bērnu sporta skolā 2019./2020.mācību gadā apliecības par profesionālās ievirzes izglītības apguvi saņēma visu Valmieras BSS akreditēto un licencēto programmu sporta veidu audzēkņi – basketbolā (16), BMX (1), florbolā (2), futbolā (6), hokejā (4), orientēšanās sportā (3), peldēšanā (5) un vieglatlētikā (3). Starp skolas absolventiem šogad arī Valmieras BSS Augstas Klases sportistu sagatavošanas centra sportisti, Latvijas izlašu dalībnieki, Eiropas un Pasaules čempionātu dalībnieki.

Svinīgā pasākumā Valmieras Peldbaseina Notikumu zālē sportistus un viņu trenerus sveica sporta skolas direktore Līga Dzene, absolventiem pasniedzot Valmieras BSS piemiņas zīmi. Muzikālu sveicienu absolventiem bija sarūpējis Valmieras Mūzikas skolas pedagogs, ģitāras spēles pasniedzējs Renārs Veličko.

Valmieras Bērnu sporta skolas 2019./2020.mācību gada absolventi un viņu treneri:

Basketbols:

Aleksis Ābols, Kristers Elksnītis, Nauris Mālmanis, Reinis Rikveilis, Valters Vēveris, Toms Mūrnieks, Jānis Trēziņš, Ņikita Zadvornijs, Roberts Pauls Liberts, Jānis Kāposts, Ilona Degtjarjova, Ērika Leoke, Nora Tīna Salmiņa, Kristiāna Elīze Sīmane, Laura Veide, Annija Vilnīte.

Treneri - Roberts Zeile, Alvils Kaufmanis.

BMX:

Edvards Glāzers.

Treneris Olafs Lakučs.

Florbols:

Kristers Kārlis Bērziņš, Aleksejs Jakovļevs.

Treneris Aigars Belasovs.

Futbols:

Toms Burcevs, Tomass Cīrulis, Kristers Lūsiņš, Ingars Pūlis, Tomass Ralfs Riekstiņš, Kārlis Zvirbulis.

Treneris Normunds Zvejnieks.

Hokejs:

Ralfs Kristiāns Bērziņš, Bruno Nils Birģelis, Eduards Ozoliņš, Artūrs Skrastiņš.

Treneris Aivars Anis.

Orientēšanās:

Pauls Alberings, Vilma Alberinga, Māris Heinols.

Treneris Atis Heinols.

Peldēšana:

Kristofers Dāgs Breģis, Elīna Celmiņa, Deniss Čigunovs, Kristofers Franks Pētersons, Vikija Klāsone.

Treneres - Inta Andrejānova, Aiva Miķelsone.

Vieglatlētika:

Vents Andžejs Lūsis, Sabīne Plauka, Ralfs Ūdris.

Treneri - Raitis Ravinskis, Pēteris Karlivāns.


Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com