VALMIERAS BĒRNU SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 23.09.-29.09.2019.

DSC06013

VBSS sacensību rezultātu apkopojums
23.09.-29.09.2019
       
FUTBOLS
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U18 Meistarības grupa
28.09. FK Dinamo/SK Babīte : Valmiera Glass ViA 2:1
Optibet Virslīgas spēle
29.09. Valmiera Glass ViA : FK Ventspils 2:0
HOKEJS
Bērnu un jaunatnes čempionāts 2019 - U15 A grupa
29.09. Valmieras HK : Pārdaugava 06 7:6 PSM
Bērnu un jaunatnes čempionāts 2019 - U11 B grupa
29.09. Valmieras HK : HS Mogo 10 7:5
ORIENTĒŠANĀS SPORTS
Latvijas čempionāts pagarinātajā distancē
28.09. W18 Aija Denija Trēziņa 1.vieta
W20 Vilma Alberinga 2.vieta
BASKETBOLS
Baltic Boys Basketball League sabraukums U16 grupā
27.-29.09. Valmiera 2004 : Gulbene 53:39
Valmiera 2004 : BC Tartu University 67:56
Valmiera 2004 : KK Viimsi/TSK 75:47
Valmiera 2004 : Tarvas/Rakvere SK 51:37
Valmiera 2004 : Meshcheryakov Basketball Club 56:46
SKOLU SPORTS
Vieglatlētikas četrcīņa
25.09. D grupa
meitenes
Valmieras Pārgaujas sākumskola 1.vieta
Rūjienas vidusskola 2.vieta
Rubenes pamatskola 3.vieta
D grupa
zēni
Valmieras Pārgaujas sākumskola 1.vieta
Mazsalacas vidusskola 2.vieta
Rūjienas vidusskola 3.vieta
C grupa
meitenes
Valmieras Viestura vidusskola 1.vieta
Rūjienas vidusskola 2.vieta
Naukšēnu vidusskola 3.vieta
C grupa
zēni
Rūjienas vidusskola 1.vieta
Rencēnu pamatskola 2.vieta
Valmieras Viestura vidusskola 3.vieta
25.09. D grupa
meitenes individuāli
S.Alziņa (VVV) 1.vieta
E.Markevica (Rubene) 2.vieta
V.Baumane (VPS) 3.vieta
D grupa
zēni individuāli
R.Mūrnieks (VPS) 1.vieta
M.Ķeņģis (Burtnieku Ausekļa psk.) 2.vieta
D.Bergs (VPS) 3.vieta
C grupa
meitenes individuāli
E.Eglīte (VVV) 1.vieta
M.Ūdre (VVV) 2.vieta
A.Cipruse (VVV) 3.vieta
C grupa
zēni individuāli
D.Karitons (VVV) 1.vieta
J.Smirnovs (Rencēnu p-sk.) 2.vieta
P.Puķītis (Rūjienas vsk.) 3.vieta
BMX
UCI Pasaules kausa 9.posms
28.09. Men Elite Helvijs Babris 54.vieta
Men Elite Kristens Krīgers 55.vieta
Men Elite Mikus Strazdiņš 71.vieta
Women Elite Vanesa Buldinska 23.vieta
Women Elite Vineta Pētersone 50.vieta
UCI Pasaules kausa 9.posms
29.09. Men Elite Kristens Krīgers 33.vieta
Men Elite Mikus Strazdiņš 37.vieta
Men Elite Helvijs Babris 51.vieta
Women Elite Vineta Pētersone 27.vieta
Women Elite Vanesa Buldinska 44.vieta

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 16.09.-22.09.2019.

69264606 2684889474866363 7554845609648193536 o

VBSS sacensību rezultātu apkopojums
16.09.-22.09.2019
       
VIEGLATLĒTIKA
We Run Riga 2019
21.09. 5S Agate Caune 3.vieta
FUTBOLS
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U18 Meistarības grupa
18.09. JDFS Alberts : Valmiera Glass ViA 2:3
Optibet Virslīgas spēle
22.09. Valmiera Glass ViA : Riga FC 0:1
Ādas bumba 2004.-05.gada zēni
21.09. Valmiera Glass ViA/BSS : FC Real Pro 5:0
Valmiera Glass ViA/BSS : FK valor Ropaži 1:8
Valmiera Glass ViA/BSS : Vidzemes FC/Valka 1:2
Vidzemes FC/Smiltene : Valmiera Glass ViA/BSS 11:0
HOKEJS
Bērnu un jaunatnes čempionāts 2019 - U15 A grupa
22.09. Ogre Juniors : Valmieras HK 1:2
Bērnu un jaunatnes čempionāts 2019 - U13 A grupa
21.09. LSSS : Valmieras HK 2:6
Bērnu un jaunatnes čempionāts 2019 - U11 B grupa
22.09. HS Rīga 2010-2 : Valmieras HK 5:7
ORIENTĒŠANĀS SPORTS
Cēsu Rudens
21.09. W10 Marta Vaļģe 3.vieta
W18 Aija Denija Trēziņa 2.vieta
W20 Vilma Alberinga 2.vieta
Cēsu stafetes
22.09. W21 ZVOC-VBSS
(Valdmane, Trēziņa, Mālniece)
3.vieta
BASKETBOLS
Eiropas Jaunatnes Basketbola Līgas 1.posms (Junior Boys)
20.09. Valmiera BSS : BC Ventspils 51:46
21.09. Valmiera BSS : BC Liepāja 65:49
21.09. Valmiera BSS : Sandvika BBK 60:58
22.09. Valmiera BSS : Prinemanie 50:25
SKOLU SPORTS
Valmieras pilsētas un novadu skolēnu sporta spēles Futbolā
18.09. D gr. Valmieras sākumskola 1.vieta
D gr. Valmieras Pārgaujas sākumskola 2.vieta
D.gr Valmieras Viestura vidusskola 3.vieta
B gr. Valmieras Valsts ģimnāzija 1.vieta
B gr. Valmieras Pārgaujas valsts ģimnāzija 2.vieta
B.gr Valmieras 2.vidusskola 3.vieta

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 9.09.-15.09.2019.

70173125 2379362775637457 7154235601720442880 o

VBSS sacensību rezultātu apkopojums
9.09.-15.09.2019
       
FUTBOLS
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U18 Meistarības grupa
11.09. Valmiera Glass ViA : FS Jelgava 4:1
Optibet Virslīgas spēle
14.09. BFC Daugavpils : Valmiera Glass ViA 2:2
1.līga B čempionāts
15.09. Valmiera Glass ViA - 2 : BFC Daugavpils - 2 5:0
HOKEJS
Bērnu un jaunatnes čempionāts 2019 - U15 A grupa
15.09. Valmieras HK - HK Tukums/Ozolnieki 4:13
Bērnu un jaunatnes čempionāts 2019 - U13 A grupa
14.09. Valmieras HK - Mārupes HS 8:02
Bērnu un jaunatnes čempionāts 2019 - U11 B grupa
15.09. JLSS U11 - Valmieras HK 1:10
8.09. HK Tukums - Valmieras HK 7:13
AIRĒŠANAS SLALOMS
Nīcas novada kauss airēšanas slalomā 2019
14.09. K-1s U14 Frančeska Stanne 1.vieta
K-1v U12 Renārs Freijs 2.vieta
C-1v U14 Bruno Emīls Geidāns 3.vieta
Liepājas čempionāts airēšanas slalomā
15.09. K-1s U14 Frančeska Stanne 1.vieta
K-1v U12 Namejs Brūns 1.vieta
K-1v U12 Renārs Freijs 2.vieta
K-1v U14 Bruno Emīls Geidāns 3.vieta
K-1v U16 Elvis Fiļipovs 1.vieta
K-1v Open Elvis Fiļipovs 1.vieta
C-1v U14 Bruno Emīls Geidāns 3.vieta
BMX
SMScredit.lv BMX čempionāta 7.posms
14.09. G7-8 Anna Pedraudze 1.vieta
G9-10 Sofija Keita Krūmiņa 3.vieta
G11-12 Adelīna Kārkliņa 1.vieta
G11-12 Madara Kate Treimane 2.vieta
G15+ Līva Lizete Glāzere 1.vieta
CR12/16 Reds Rudiņš 3.vieta
B7 Kristaps Klāvs Elbrets 1.vieta
B8 Toms Višņevskis 2.vieta
B9 Patriks Krauklis 2.vieta
SMScredit.lv BMX čempionāts 2019 - KOPVĒRTĒJUMS
G9 Sofija Keita Krūmiņa 2.vieta
G11-12 Adelīna Kārkliņa 1.vieta
G11-12 Madara Kate Treimane 2.vieta
G15+ Līva Lizete Glāzere 1.vieta
CR12/16 Reds Rudiņš 2.vieta
CR12/16 Rainers Bindže 3.vieta
B9 Patriks Krauklis 1.vieta
B15/16 Emīls Mārtiņš Treimanis 2.vieta
JM+EM Filips Krists Rozītis 2.vieta
JM+EM Helvijs Babris 3.vieta
BASKETBOLS
Baltic Boys Basketball League 1.posms U12 grupa
13.09. Valmiera 2008 - Saku KK 59:23
13.09. Valmiera 2008 - Rae Spordikool 58:36
14.09. Valmiera 2008 - Keila/Saue BS 59:51
14.09. Valmiera 2008 - MaSu 53:38
15.09. Valmiera 2008 - Rūjiena 58:50

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 2.09.-8.09.2019.

WhatsApp Image 2019 09 08 at 20.34.42 3

VBSS sacensību rezultātu apkopojums
2.09.-8.09.2019
       
FUTBOLS
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U13 Attīstības grupas B apakšgrupa
3.09. SK Krimulda/Valor : Valmiera Glass ViA 0:16
ORIENTĒŠANĀS SPORTS
Latvijas čempionāts vidējā distancē 
7.09. M16 Jēkabs Ločmelis 2.vieta
W18 Anna Emīlija Suta 1.vieta
W18 Aija Denija Trēziņa 3.vieta
Latvijas čempionāts stafetēs distancē 
8.09. M18 Pauls Alberings 2.vieta
Māris Heinols
Jēkabs Ločmelis
W18 Anna Emīlija Suta 1.vieta
Liene Mālniece
Aija Denija Trēziņa
AIRĒŠANAS SLALOMS
Ozolnieku čempionāts airēšanas slalomā
08.09. K-1s U14 Frančeska Stanne 1.vieta
K-1s U14 Tīna Meiere 2.vieta
K-1v U12 Namejs Brūns 2.vieta
K-1v U14 Bruno Emīls Geidāns 2.vieta
C-1v U12 Patriks Kristaps Zemītis 2.vieta
BMX
Baltic Sea Cup 3.posms
7.09. G9-10 Sofija Keita Krūmiņa 2.vieta
G9-10 Elza Kauce 3.vieta
G11-12 Adelīna Kārkliņa 1.vieta
G11-12 Madara Kate Treimane 2.vieta
B7 Kristaps Klāvs Elbrets 1.vieta
B8 Toms Višņevskis 2.vieta
B9 Patriks Krauklis 1.vieta
B10 Jānis Bindže 3.vieta
B12 Markuss Krauklis 2.vieta
B15/16 Emīls Mārtiņš Treimanis 2.vieta
JW+EW Līva Lizete Glāzere 1.vieta