Sporta pasākumu kalendārs - SEPTEMBRIS 2020

SPORTA PASĀKUMU KALENDĀRS

SEPTEMBRIS 2020

Datums

Sporta veids

Sacensību nosaukums

3.septembris

Futbols

Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2020

Meistarības grupa U18 (pret FK Auda)

3.septembris

Orientēšanās sports

Valmieras Magnēts - Grīviņi

4.septembris

Vieglatlētika

Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās U16, U18, U20 /

Latvijas čempionāts daudzcīņās pieaugušajiem

4.-6.septembris

Basketbols

Alfrēda Kraukļa 29.piemiņas turnīrs basketbolā

5.septembris

Hokejs

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā

U9 vecuma grupa (pret HS Mogo un Talsu NSS/THK)

5.septembris

Hokejs

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā

U13 vecuma grupa (pret HS Kurbads)

5.septembris

Badmintons

Rīgas pilsētas atklātais čempionāts 2020

5.septembris

Futbols

Latvijas Jaunatnes čempionāts 2020
Elites grupa U13 A apakšgrupa (pret FS Metta)

5.-6.septembris

Orientēšanās sports

Latvijas čempionāts vidējā distancē

Latvijas čempionāts stafetē

5.-6.septembris

BMX

UEC Eiropas kausa 1./2.posms

6.septembris

Futbols

Vidzemes reģiona čempionāts

Sabraukums 2011.g.dzim. futbolistiem

6.septembris

Hokejs

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā

U11 vecuma grupa (pret Vipers, Vipers II, Daugavpils LSS)

8.septembris

Futbols

Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2020

Meistarības grupa U14 (pret Academ FC)

10.septembris

Futbols

Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2020

Meistarības grupa U14 (pret Rēzeknes FA)

10.septembris

Orientēšanās sports

Valmieras Magnēts - Kalējala

11.- 13.septembris

Badmintons

YONEX Latvia U17 International

12.septembris

BMX

Mārupes BMX kluba 10 gadu jubilejas sacensības

12.septembris

Basketbols

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts basketbolā

Valmiera – Salaspils SS (spēles U14, U15, U16 v.gr. zēniem)

12.septembris

Futbols

Vidzemes reģiona čempionāts

Sabraukums 2009.g.dzim. futbolistiem

12.septembris

Airēšanas slaloms

Latvijas čempionāts un Mēmeles kauss airēšanas slalomā

12.septembris

Hokejs

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā

U13 vecuma grupa (pret Jelgavas LSS)

13.septembris

Orientēšanās sports

Latvijas čempionāts pagarinātajā distancē

13.septembris

Futbols

Vidzemes reģiona čempionāts

Sabraukums 2013.g.dzim. futbolistiem

13.septembris

Futbols

Latvijas Jaunatnes čempionāts 2020
Elites grupa U13 A apakšgrupa

13.septembris

Hokejs

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā

U15 vecuma grupa (pret Sieviešu klubu izlasi)

15.septembris

Basketbols

Latvijas Jaunatnes Basketbola līga U19 puiši

Valmiera – Ādaži U19V

17.septembris

Orientēšanās sports

Valmieras Magnēts - Upītes

17.septembris

Futbols

Virslīgas Dublieru čempionāts 2020

Pret FK Liepāja-2

19.septembris

BMX

SMScredit.lv BMX čempionāta 5.posms

19.septembris

Basketbols

Latvijas Jaunatnes Basketbola līga U19 puiši

Valmiera – BJBS Rīga DSN U19V

19.septembris

Basketbols

Latvijas Jaunatnes Basketbola līga U17 puiši

Valmiera – Rīga/DSN U17V

19.septembris

Hokejs

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā

U9 vecuma grupa (pret Jelgavas LSS un Prizma 2012)

19.septembris

Basketbols

Latvijas Jaunatnes Basketbola līga U16 puiši

Valmiera – BJBS Rīga/DSN U16V

19.septembris

Basketbols

Latvijas Jaunatnes Basketbola līga U15 puiši

Valmiera – BJBS Rīga/DSN U15V

19.septembris

Basketbols

Latvijas Jaunatnes Basketbola līga U14 puiši

Valmiera – BJBS Rīga/DSN U14V

19.-20.septembris

BMX

UEC BMX Eiropas kausa 3./4.posms

19.-20.septembris

Orientēšanās sports

Cēsu Rudens, Cēsu Rudens stafetes

19.-20.septembris

Badmintons

YONEX XII LABL 1.posms

20.septembris

Basketbols

Latvijas Jaunatnes Basketbola līga U17 puiši

Valmiera – Ezerzeme/BJSS U17V

20.septembris

Basketbols

Latvijas Jaunatnes Basketbola līga U17 meitenes

Valmiera – Cēsis U17S

20.septembris

Basketbols

Latvijas Jaunatnes Basketbola līga U15 puiši

Valmiera – Ezerzeme/BJSS U15V

20.septembris

Hokejs

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā

U11 vecuma grupa A (pret HS Mogo 10, BHC 37, HS Rīga 2010)

20.septembris

Hokejs

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā

U11 vecuma grupa B (Pret BHC 37, Daugavpils LSS, Ogre Juniors)

21.septembris

Futbols

Virslīgas Dublieru čempionāts 2020

Pret FK Jelgava-2

24.septembris

Orientēšanās sports

Valmieras Magnēts – Kazu krāces

24.septembris

Futbols

Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2020

Meistarības grupa U14 (pret Liepājas FS)

26.septembris

Orientēšanās sports

Ziemeļu Divdienas

26.septembris

Futbols

Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2020

Meistarības grupa U18 (pret Talsu NSS/Kuldīga SS)

26.septembris

Futbols

Vidzemes reģiona čempionāts – Ādas bumba

Sabraukums U13 vec.gr. futbolistiem

26.septembris

Peldēšana

Latvijas Vispārizglītojošo skolu čempionāts

26.-27.septembris

Badmintons

Latvijas Jaunatnes čempionāts

26.septembris

Hokejs

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā

U13 vecuma grupa (pret HC Klaipeda)

27.septembris

Futbols

Vidzemes reģiona čempionāts

Sabraukums 2008.g.dzim. futbolistiem A un B grupās

27.septembris

Hokejs

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā

U15 vecuma grupa (pret HS Rīga 2007)

27.septembris

Futbols

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā 2020

Meistarības grupa U15 (pret FS Jelgava)

29.septembris

Futbols

Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts 2020

Meistarības grupa U14 (pret RFS)


Drukāt   E-pasta adrese