Sporta pasākumu kalendārs

SPORTA PASĀKUMU KALENDĀRS

OKTOBRIS 2021

Datums

Vieta

Sporta veids

Sacensību nosaukums

02.10.2021.

Jelgava, LV

Vieglatlētika

Starptautiskās sacensības vieglatlētikā bērniem

02.10.2021.

Sigulda, LV

Orientēšanās

Siguldas rudens

02.10.2021.

Jūrmala, LV

Futbols

Optibet Virslīgas spēle

02.10.2021.

 

Futbols

Vidzemes Jaunatnes futbola festivāls 2021 – 2010.g. zēni, U11 grupa

02.-03.10.2021.

Talsi, LV

Badmintons

Latvijas čempionāts badmintonā jauniešiem U11, U15, U19

03.10.2021.

Rīga, LV

Futbols

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-16 2021

03.10.2021.

Smiltene, LV

Vieglatlētika

Tautas skrējiens “Smiltenes apļi 2021”

06.10.2021.

Ilūkste, LV

Futbols

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Austrumu grupa U-18 2021

06.10.2021.

Valmiera, LV

Vieglatlētika

Valmieras vieglatlētikas kluba 20.skriešanas seriāls, 7.kārta, Stundas skrējiens

08.10.2021.

Jelgava, LV

Peldēšana

Latvijas jauniešu meistarsacīkstes peldēšanā

09.-10.10.2021.

Talsi, LV

Badmintons

Latvijas čempionāts badmintonā 2021

09.10.2021

Rīga, LV

Airēšanas slaloms

Rīgas 51. čempionāts un Jaunatnes meistarsacīkstes

09.10.2021.

Rīga, LV

Futbols

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Austrumu grupa U-18 2021

09.10.2021.

Valmiera, LV

Hokejs

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā 21/22

U9 B grupa

09.10.2021.

Smiltene, LV

BMX

BMX Latvijas kausa 6.posms

09.10.2021.

 

Futbols

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2021

10.10.2021.

Smiltene, LV

BMX

Grand Final BMX 2021

10.10.2021.

Valmiera, LV

Hokejs

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā 21/22

U11 A grupa

10.10.2021

Valmiera, LV

Airēšanas slaloms

LKA kausa fināls

11.10.2021.

Valmiera, LV

Futbols

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 2021 Austrumu 7.-11.vieta

13.10.2021.

Rīga, LV

Futbols

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2021

15.10.2021.

Valmiera, LV

Futbols

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-16 2021

15.-16.10.2021.

Valmiera, LV

Peldēšana

Valmieras pilsētas atklātais čempionāts

16.10.2021.

 

Futbols

Vidzemes Jaunatnes futbola festivāls 2021 – 2011.g. zēni, U10 grupa

16.10.2021.

Valmiera, LV

Hokejs

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā 21/22

U13 B grupa

16.10.2021.

Valmiera

Futbols

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2021

16.10.2021.

Valmiera, LV

Futbols

Optibet Virslīgas spēle

16.10.2021

Bauska, LV

Airēšanas slaloms

Baltijas čempionāts

16.-17.10.2021.

Inčukalns, LV

Badmintons

Yonex XIII LABL 2.posms

17.10.2021.

Pinķi, LV

Hokejs

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā 21/22

U15 A grupa

17.10.2021.

Liepāja, LV

Futbols

Virslīgas dublieru čempionāts 2021

19.-24.10.2021.

Odense, DK

Badmintons

Victor Denmark Junior 2021

22.10.2021.

 

Peldēšana

Latvijas Jauniešu čempionāts

22.10.2021.

Valmiera, LV

Futbols

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Austrumu grupa U-18 2021

23.10.2021.

Jūrmala, LV

Futbols

Optibet Virslīgas spēle

23.10.2021.

Sakarya, TK

BMX

UCI Pasaules kausa 5.posms

23.10.2021.

Rīga, LV

Hokejs

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā 21/22

U13 B grupa

24.10.2021.

Sakarya, TK

BMX

UCI Pasaules kausa 6.posms

24.10.2021.

Piņķi, LV

Hokejs

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā 21/22

U15 A grupa

27.10.2021.

Valmiera, LV

Futbols

Optibet Virslīgas spēle

27.10.2021.

 

Futbols

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2021

28.10.2021.

Valmiera, LV

Futbols

Virslīgas dublieru čempionāts 2021

29.10.2021.

Rīga, LV

Futbols

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-16 2021

29.-30.10.2021.

Rīga, LV

Peldēšana

IX Starptautiskais Sprinta festivāls “Rīgas Sprints 2021”

30.-31.10.2021.

LTU

Badmintons

RSL Lithuanian U17 International

30.10.2021.

Sakarya, TK

BMX

UCI Pasaules kausa 7.posms

30.10.2021.

Valmiera, LV

Hokejs

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā 21/22

U13 B grupa

31.10.2021.

Sakarya, TK

BMX

UCI Pasaules kausa 8.posms

31.10.2021.

Rīga, LV

Badmintons

Rīgas jaunatnes badmintona sacensības

31.10.2021.

Piņķi, LV

Hokejs

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā 21/22

U15 A grupa

31.10.2021.

Valmiera, LV

Futbols

Optibet Virslīgas spēle

Drukāt